1 ayda 10 kiLo verdim, cok mutLuyum

ben genellikle spora agirlik verdim,
haftada 3 kere kondisyon calisiyorum 1 saat, ve yarim saat kadarda kaslarimi calistiyorum, zayifladigimda sarkma olmasin diye

yesil cay kapsüllerinin cok isime yaradigini düsünüyorum,
cnkü ilk 2 hafta her gün kullandim ve ilk iki haftada 7 kiLo verdim birden,
2 hafta sonra biraktim kapsülleri
ve sonrasinda 2 haftada sdc 3 kiLo verdim...
ben yurtdisinda yasadigim icin sana kapsüllerin ismini versemde isine yaramaz güzelim ama eczaneye gitsen eminim yardimci olurlar...

ve akupuntur tabi ki... hem acligimi yatistiriyor, eskisi kdr acikmiyorum, canim hicbi sekilde abur cubur cekmiyor, hemencik doyuyorum
ve mekanizmami hizlandiriyor, haliyle cok daha cbauk kiLo veriyorum...

Canim bende Almanyada yasiyorum yesil cay tabletlerinin ismini birde nerden aldigini yazarmisin bende almak istiyorum...

ya süper kilo vermişsin tebrikler de..
1 ayda 10 kilo biraz sağlıksız sankii..
ama yinede tebrik ederim ablacım

canlarim Turkiye de Solgar firmasinin yesil cay kapsullerinden alabilirsiniz,bu konularda guvendigim tek firma.:enbuyukkk:

evet kesinlikle haklısın o firma güvenilir ben de kullanıyorum 11 gündür yeşilçay kapsülünü. yediklerime dikkat ediyorum, şeker yok, abur cubur yok, kızartma yok günde 2 litre su, aksam 6 dan sonra yemek yemiyorum meyve ve ciğ sebze yiyorum, sabah kahvaltıda mutlaka yumurta yiyorum haslanmıs yada yagsız omlet. her öğlen yoğurt yiyorum yemeğin yanında ve 10 günde 2.5 kilo verdim. devam ediyorum bu düzene hedefim 7 kilo daha vermek.:KK52: boyum 172 kilom 66 su an (68.6'dan 66 kiloya düştüm 10 günde) 59 olmak istiyorum. ilk basta kilolar hızlı gidiyor sonra yavaslıyor. herhalde 1.5-2 ayda ulasırım hedefe. hiç spor yapmadım şimdi evde egzersiz de yapıcam o hızlandırır yada en azından sarkmaları önler. yeşilçay kapsülü alamıyorsanız günde 4 fincan yeşilçay tavsiye ederim, yağsız süt 1 bardak ve yoğurt 1 kase ve yemeklerinize mutlaka kırmızı pul biber ekleyin her gün çok faydalı oluyor.

Son düzenleme:
arkadaşlar öncelikle size diyeti paylaşacağım bu sitede bir benzeri var ama bu yok araştırdım ben bu diyeti 5 sene önce yapmıştım ve sabredip diyeti bozmadığımda gerçektende rahatlıkla 5 kg gidiyor bugün ben tekrar başladım kendi çabalarım ve farklı diyetlerle 8 kg verdim şimdi kırılma noktası olarakta patates diyetine başladım bugün benimle yola devam etmek isteyenleri bekliyorummm diyetim;
bos Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu düşük kalorili diyet tekrarlı olarak uygulanmamalıdır.
PATATES DİYETİ

Hedef kilo : Haftada ortalama 5 - 6 kilo verebilirsiniz
Hedef kalori : 600 Kcal bos
Günlük Menüler

1. Gün
Sabah: 2 orta boy patates (haşlanmış) Öğle: 2 orta boy patates (haşlanmış)
Akşam: 3 orta boy patates (haşlanmış)

2. Gün
Akşam: 2 orta boy patates (haşlanmış)

3. Gün
Akşam: 3 orta boy patates (haşlanmış)

4. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: 2 orta boy patates (haşlanmış)
Akşam: 2 but tavuk ızgara, haşlama, yeşil salata (1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

5. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: 1 elma 2 mandalina
Akşam: 2 porsiyon balık ya da bonfile, karışık salata

6. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: 1 elma 1 portakal
Akşam: 2 porsiyon balık veya bonfile (karışık salata, 1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

7. Gün
Sabah: 1 elma, 2 mandalina Öğle: Patates salatası, yeşil soğan ve 1 tatlı kaşığı sıvı yağ
Akşam: 3 yumurta teflon tavada, yeşil salata

kendine güvenen sabırlı ve yaza incecik girmek isteyen bayanlar buyrun :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

arkadaşım özürdilerim ben konu açıyorum diye sana msj göndermişim :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:çok utandım şimdiiiiii:KK17::KK17::KK17:

arkadaşım bu akupuntur maliyetli bişey mi pat diye sordum kusura bakma

X