1 Mayısa kadar sağlık ve güzellik kampım

rasawvatha

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2015
208
199
Bugün fark ettimki aylardır saçma sapan diyetlere başlayıp 2 günde bırakıyorum 1 gün spor yapıp 1 ay yatıyorum. Ve karar verdim bu işi sıkıya almazsam benden bi cacık olmaz :KK70:

Diyete ve spora başlıyorum ancak bunu programını yapıp o şekilde devam edeceğim. Spor konusunda belirli bi program olmayınca aman birazdan kardiyo yaparım aman neyse vazgeçtim birazdan yürüyüşe çıkarım ay ama saat de geç oldu neyse artık yarına kaldı şeklinde gelişen spor maceram yatmaktan öteye gidemiyor :63:

172 boy ve 74 kiloyum. Yaklaşık 3 haftalık bir kamp yapacağım kendime. Hedefim 1 Mayısa kadar güzel bir diyet ve sıkı sporla yapabileceğimin en iyisini yapıp bi sonrki ayı daha sakin geçirerek Yaza mıkemmel girmek :KK49:

Hedef olarak 3 haftada 5-6 kilo vermek istiyorum. 1 Mayısa kadar 70in altına inip mayıs ayında da daha hafif şekilde diyet yaparak bi 4 kiloda 4 haftada verip hazirana 65 başlamalıyım.

Şimdilik planlar böyle 1 mayısta planı tekrar gözden geçireceğim.
Yarın kampımın ilk günü. Ayrıca sadece kilo vermek değil saç ve cilt içinde uğraşıcam. Haftada 2 kere soğan kürü yapacağım saçıma. Daha önce denendi onaylandı baya hızlı uzatıyor soğan. Daha sonra mavi toz yüzünden yandı saçım kestirmek zorunda kaldım tekrar soğan kürüne başlıyorum. Cildimde de izler var ergenlikten kalma aksatmadan bakım kürleri yapmayı düşünüyorum ama daha araştırmadım onu lekeler için bi bakıp 3 hafta tam anlamıyla sağlık ve güzellik kampına giriyorum :21:

soğan kürünü daha önce duyanlar olmuştur yine de anlatayım bi orta boy soğanı 4-5 parçaya kesip yarım bardak suda kaynatıyorum 5 dk. ılıyınca içine zeytinyağı-hindistan yağı ve badem yağı katıp saç dibime sürüyorum. en az 2 saat bekletiyrum bu süre bazen 5 saate kadar çıkmışlığı var korkmayın koku size fazla gelmiyor alışıyorsunuz :KK70: yıkadıktan sonrada kokusu kalmıyor sarımsak gibi değil.
geçen sefer 3 ay yapmıştım ancak şimdi boyu kısa değil fazla 3 haftada 1-2 cm uzarsa ne ala diyerekten yapacağım duruma göre devam ederim buna da :KK49:

Şimdilik bu kadar yarın günlük listemi ve yapacağım sporları da paylaşacağım:KK49:
Umarım hepimiz istediğimiz kilolara ulaşacağız :21:

X