1 YAŞ BEBEKLE GİDİLEBİLECEK GÜZEL OTELLER ???? ❤️

hayal00013

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2022
19
-6
22
KIZLAR BEBEĞİM YAZ GELİNCE BİR YAŞINA GİRİCEK YAZIN TATİLE GİTMEK İSTİYORUZ RİCA EDİYORUM MEMNUN KALDIĞINIZ OTELLERİ YAZARMISINIZ ??

Antalya Ela Quality ve neden?
Eski seyahat danışmanıyım. Jolly'de tatil budur'da çalıştım. Bizi bölgeye götürürlerdi eğitime. Ya da otelden bi yetkili gelip anlatırdı oteli ıncık cıncık. Yine öyle bi yetkili gelmişti Ela için.
1) Kids clubtan otelin ana binasına kadar yerde ayı patisi resimleri var dedi. Olur da çocuk kaybolursa onları izleyip ana binayı bulabilsin diye koymuşlar.
2) Yine aynı sebepten dolayı her katın mefruşat rengi farklıymış. 1. Kat kırmızı, 2. Kat mavi gibi. Çünkü çocuk soy adını, oda numarasını bilemez. Ama odadaki yatağın rengini sorarsan bilir. Anne babasının adını da... Böylece ebeveyne ulaşıp çocuğu teslim ediyorlarmış.

Çocuklara bu kadar değer veren bi otel varken bütçeniz yetiyorsa başka yere bakmayın derim.

Antalya Ela Quality ve neden?
Eski seyahat danışmanıyım. Jolly'de tatil budur'da çalıştım. Bizi bölgeye götürürlerdi eğitime. Ya da otelden bi yetkili gelip anlatırdı oteli ıncık cıncık. Yine öyle bi yetkili gelmişti Ela için.
1) Kids clubtan otelin ana binasına kadar yerde ayı patisi resimleri var dedi. Olur da çocuk kaybolursa onları izleyip ana binayı bulabilsin diye koymuşlar.
2) Yine aynı sebepten dolayı her katın mefruşat rengi farklıymış. 1. Kat kırmızı, 2. Kat mavi gibi. Çünkü çocuk soy adını, oda numarasını bilemez. Ama odadaki yatağın rengini sorarsan bilir. Anne babasının adını da... Böylece ebeveyne ulaşıp çocuğu teslim ediyorlarmış.

Çocuklara bu kadar değer veren bi otel varken bütçeniz yetiyorsa başka yere bakmayın derim.
1 yaş için bu dedikleriniz biraz fazla sanki 😀

1 yaş için bu dedikleriniz biraz fazla sanki 😀
Neden fazla olsun 😁 ayrıca burada vurgulanmak istenen şey bebeğin ihtiyaç durumunda bunları kullanabilecek olmasından çok (ki bence 1 yaşındaki bebek 1-2 renk bilir gibi geliyor bana) otelin çocuğa, çocuklu aileye verdiği değer. 🫠 şu an 4 aylık bebeğim var. Bütçem yetiyor olsa ilk gideceğim yer orası olur.

Ne kadar tatlı ve zekice bir düşünce

Bodrum club marma - sanırım bir univ.nin oteliydi. Villa tarzı ama normal onlarda var çok düz ayak- sahilin dibi - bebek arabası vs kullanımına uygun bence ideal bir yer. Çok lüks değil, ama temiz gelen insanlar hep aile vs

Kuşadası pine bay oteli güzel, ama biraz büyük olduğu için zorlayabilir mi yürümeyen çocukla ondan emin olamadım. Alanı çok geniş ama yemekler çok güzeldi ve kızım mini club ı sevmişti tabi bizimki 3 yaşındaydı
Antalyada papillon zeugma güzeldi

X