%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

hehe kiraz güleceğim yoktu hiç bende diyom benim yazdığım niye çıkmadı ben özi sanırım aynı anda yaseminin şifresinden girip ekleme yaptık :))
benimki silinmiş neyse ben çıkayım

ben bişi srodum görmedin heralde yasemin.senin bu 2.yapışın demi.ilkin de de bunda da 2ye yakın kg verdin die anladım ben yannış mı anladım acep

hehe kiraz güleceğim yoktu hiç bende diyom benim yazdığım niye çıkmadı ben özi sanırım aynı anda yaseminin şifresinden girip ekleme yaptık :))
benimki silinmiş neyse ben çıkayım

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 hadi ya ben önce davranmışım demekki...aman neyse oldu sonuçta...kilosunu yanlış yazmamışımdır umarım

benim gögüslerim bi küçülse zaten ben kesin 10 kilo vermiş gibi olacağım... ya kızlar bu arada gögüs küçültme detoksu varmıdır sizce :)

dilerim küçülüyorlardır seninkilerde :))

gogus kucullme diyeti banada lazim ordan kilolar gitse incececik drucam vallada
iste gitmiyo ya mafoldumben

selam kizlar bende uctum buraya bende haftaya deneyecegim bu detoxu insalah faydasini gorurum ya artik zayiflamak istiyorum naber sempatim corba ise yaradimi kizzz

kizlar 2 gunluk detoks diyeti sonrasinda ben ancak 1 kilo verebildim fazla vermedim gunde 500 gr vermis oldum
ama gercekten bugun kendimi cok rahat hissediyorum ,bundan sonra arada uygularim bu diyeti
simdiye kadar lapa uyguluyodum arada artik ondan vazgectim lapadan bin kat daha iyi bu

e evet kilon boyuna gore fazla
tama benim kilomd olmangerekli boyla kilo orantili olmasi icinbenimde boy kisa 1.55 ,ama yine bunada sukur tabi

ben 68 kilotu ve herkes hamile sanıo artık çunku evlendiimde 45 doğum yaptığımda 58 kiloydum..şimdi 68 çıkıom yarın sabah ilk işim bu diyete başlamak olcek..

ben mi yannış annadım sen 2 kez yaptın toplamda 4 kg a yakın vermedin mi

holleyyyyyyyyyyyyyyyyyy yasasınnnnnnnnnnnnnnnn yapmısısnn cok tesekkur ederım evet toplamda 4 kılo verdım...55 kıloyla basladımmmm ben :) 52 yazmıs hihi...superrrrrrrrrrrrrr yuffııııııııııııııı ellerıne saglık...ne ösurluyumya bı yapamadımmm

kizlar 2 gunluk detoks diyeti sonrasinda ben ancak 1 kilo verebildim fazla vermedim gunde 500 gr vermis oldum
ama gercekten bugun kendimi cok rahat hissediyorum ,bundan sonra arada uygularim bu diyeti
simdiye kadar lapa uyguluyodum arada artik ondan vazgectim lapadan bin kat daha iyi bu

sevındım arkadaslar kendınızı ıyı hısettenıze yorulmadan detoks ohh rahatlık super....

X