%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

ozaman tebrıkler supersın...benım bıcok arkadasım pes edıyor...ama sunu dusundukmu tamamdr ben bunu yıycem eeee bıtcek 2dkkada ama ben o 2dklık tat ıcın kılolumu yasıycam...5 ay sıkarım dısımı fıstık gıbı gezerım .....helal arkadaım sana:lepi:

canım benim çok teşekkür ederim....kilo gerçekten çok illet bişey.....insanı bir anda 10 yaş gençleştirebiliyoda,,10 yaş yaşlandırabiliyoda.....inşallah hepimiz hedef kilomuza ulaşır ve hep orda kalırız

ben 68 kilotu ve herkes hamile sanıo artık çunku evlendiimde 45 doğum yaptığımda 58 kiloydum..şimdi 68 çıkıom yarın sabah ilk işim bu diyete başlamak olcek..
ayçacım yap yap bu diyet cidden işey arıyoda ben sende hiç kilo hatırlamıyorum ama kaydirigubbakcemile3 ciddden senin hiç fazlalaığın yoktu bence

izmire gidiyorum canım benim, sizler içinde gezeerim pek denize gitmeyi düşünmüyorum açıkcası :)) ama bol bol yüryeceğeim ve su içeceğim, bundan emin olabilirsiniz, tatilde kilo veremesemde en azından almayacağım sizlere SÖZ VERİYORUM!!!
inş canım :Saruboceq:

aycaaaa yalnız değilsin cnm bende evlendikten sonra baya bi kilo aldım.şu an ki kilomdan 7-8 kg daha azdım evlendiğim de.11 aylık evliyim.bu arada çorbamı içiyorum yazarken .bişi srocam tok karnına tartılmakla aç tartılmak arasında 1 kg oynarmı sizce
emin olun fark ediyo biri bile geçebiliyo kıyafetle ve kıyafetsiz tartılmakla bile nerdeyse bi kilo oynuyo ,tecrübe ile sabittir:roflol:

arkadaşlar ara sayfaları okudum katılım bayağı olmuş,
yasemin sevindim adına,ozi senin adınada,
tüm kilo vermeyi becerenleri kutlarım ve inşallah bende 2 kiloya yakın verebilirim adet dönemimden sonra tabiki :)
inş canım saol

verırsın bence...benden tavsıye 9da kahvaltını yap son amamanıda 21 de ye...6kez iç.bır kase 1,5lıtre yeter hepımızın arttı cunkum...5ı bıryerde ıc 3 kupa 1-lıtrede su ıc...bence gıderrrr ınsallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

bencede 1.5 lt yetiyo

slm kızlar.. bende yapıcam bu diyeti.. inş yarın başlarım.. sonuçları size yazarım..hihoyyyt

yap yap canım :1hug:
ALLAH'ım bi sabah olsaydıkaydirigubbakcemile3meyve yemeyi özledimmmm
bende en çok meyveyi özlemiştim akşam yemeğine karpuza yumuldum vallaha :roflol::roflol:
aynen sadece kıraz yesme yeter bana:))
ve kızlar 1.5 lt yapın rahat rahat yetıyor ozman

yes yes yes hihoyyythihoyyyt

kızlar gelelim bana dün çok kilo veremdiğimi yazmıştım ama pis boğaz ben dün boğazımı tutamadım ve yemeğe yumuldum azıcık bu sabah dedin bi tartılam spor bile yapmadna 73,3 geldim yani ciddi ciddi kilo vermiştim
herkese tavsye alkisalkisalkisalkisalkisalkis:teselli:

kızlar gelelim bana dün çok kilo veremdiğimi yazmıştım ama pis boğaz ben dün boğazımı tutamadım ve yemeğe yumuldum azıcık bu sabah dedin bi tartılam spor bile yapmadna 73,3 geldim yani ciddi ciddi kilo vermiştim

özicim tebrikler....bende haftaya yapıp yapmama konusunda kararsızdım ama çarşamba -perşembe yapmaya karar verdim....temmuzu 73 ile bitirmek istiyorum inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

evet kızlarrr ben geldim.bu detoksa başlamadan yani 2 gün önce sabah tam 76.0 geliyodum.
ama bu sabah heyecanla tartıya çıktım çok ta ümüitsizdim ama bi baktım 74.6:sm_cool:
yani ben 1.400 gr vermişim.ama spor da yaptım ben.ilk gün 1,30 saat 2.gün de yine 1 saat kadar.

kızlar kesınlıkle ıse yarıyo bende bugn tartıldım yarım kg daha gıtmıs
tabı gunde 2 3 saat spor yapıyorum ve duzenlı kılo veren bırıym 1.5 kg gıttı bende
1kg zatı vermem gerekendı yarım kg esas alıyorum ben ve bıdahakı ne
kılı veremedıgm hafta yapcam kesınlıkle tavsıye edıyorum tek eksıgı bıraz kıraz yesek olmazmı
cok cnm ccektım ıkı gunde:))
yasemın gonulden tesekur edıyorum ben hıc bızamn 1kg dan fazla veremıyen bırydım:))

ayçacım yap yap bu diyet cidden işey arıyoda ben sende hiç kilo hatırlamıyorum ama kaydirigubbakcemile3 ciddden senin hiç fazlalaığın yoktu bence

inş canım :Saruboceq:

emin olun fark ediyo biri bile geçebiliyo kıyafetle ve kıyafetsiz tartılmakla bile nerdeyse bi kilo oynuyo ,tecrübe ile sabittir:roflol:

inş canım saol

bencede 1.5 lt yetiyo

yap yap canım :1hug:

bende en çok meyveyi özlemiştim akşam yemeğine karpuza yumuldum vallaha :roflol::roflol:

yes yes yes hihoyyythihoyyyt

ksınlıkle arkadaslar ınanılmaz koly bır detoks ve fecı rahatlık...gobıkım gıttı daha ne olsunnn

canım benim çok teşekkür ederim....kilo gerçekten çok illet bişey.....insanı bir anda 10 yaş gençleştirebiliyoda,,10 yaş yaşlandırabiliyoda.....inşallah hepimiz hedef kilomuza ulaşır ve hep orda kalırız

ınsallahhhhhhh herkese tavsıye ederım bu dıyetııııııı

kızlar kesınlıkle ıse yarıyo bende bugn tartıldım yarım kg daha gıtmıs
tabı gunde 2 3 saat spor yapıyorum ve duzenlı kılo veren bırıym 1.5 kg gıttı bende
1kg zatı vermem gerekendı yarım kg esas alıyorum ben ve bıdahakı ne
kılı veremedıgm hafta yapcam kesınlıkle tavsıye edıyorum tek eksıgı bıraz kıraz yesek olmazmı
cok cnm ccektım ıkı gunde:))
yasemın gonulden tesekur edıyorum ben hıc bızamn 1kg dan fazla veremıyen bırydım:))

ıcanım rıca ederımmmmmm onemlı olan benım ıcın hepımızın mutlu olması yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnn

kızlar bişi sorcam size ya ben bugün başladım ama idararım sapsarı çıkıyor sizlerinkide böylemi çok merak ettim :)

cnm sapsarı ıse yeterlı sıvı almıyosun demk suda ayrıyyeten ıc
ve kızlar annemde ıstedı lısteyı oda yapcak onunda sonuclarını sıze yazarım:)

X