%100 Detoks Diyeti Deneyimlerimiz

bende yapıcam yarın malzemelerimi alıp :lepi:
zaten ciddi bir diete başlama zamanım gelmişte geçiyordu ,
buda toksinleri atmak için iyi bir başlangıc olucak sanırım zemuszemus

ben bugün karpuz dieti yapıp yarın başlıcam haşlanmış yumurtamı olması şart yani yağsız tavada yapılabilirmi birde kızlar 2 litre ayran demişiniz ama içine ne kadar yoğurt koncak yani 300 gramlada yapılrı 600 gramlada önemli olan yoğurt kaç gram onu bi anlarırsanız sevinirim

valla ben ayranı koyu severim ona göre yaparım işte. yarın markete inmeyi düşünüyorum malzemeleri alıcam, temizliğimide yaparım yarın, çarşamba perşembe yaparım bu diyeti.ya keşke daha önce öğrenseydik, ramazandan önce iki ay toplam 4 gün yapsaydık. araya ramazan giriyor:nazar:

valla ben ayranı koyu severim ona göre yaparım işte. yarın markete inmeyi düşünüyorum malzemeleri alıcam, temizliğimide yaparım yarın, çarşamba perşembe yaparım bu diyeti.ya keşke daha önce öğrenseydik, ramazandan önce iki ay toplam 4 gün yapsaydık. araya ramazan giriyor:nazar:

olsun canım ramazana 3hafta var son 2gunu yaparsın yıne....ben oyle yapıcam :)

.:nazar: Salatalık sebze niyetine galiba çorbanın içinde ..denge için . Sadece tadı için olsa koymıycam .kafamçokkarıştı

evet sekerler aynen oyle...tam 2lıtre yapmazanızda olur...1*5lıtre yetıyor...taneler ıcınde dagılıyor oyuzden tane aramayın ıcınde...ama tadı bencede gusel ayran ıcıyomus gıbı..yumurta haslanmıs olmalı...fecı tok tutuyor cunku. :)

şimdiden basarılarrrrrrrrrr

teşekkürler canım,
iyi gidiyor benim açımdan ve tadınıda çokk sevdim,
hiç zorlanmadan içtim,zararlı olmadığını bilsem 4 gün bile yapabilirim :)
bizim ayranlı çorbamız vardır,içine kuru fasulye,dövme,yani bugday, ve son alarakta pazı yaprakları yoksa maydonoz konulur ve soğuk içilir,aynı onun gibi geldi bana çok güzel ve kendimi iyi hissediyorum zemuszemus

kızlar ben dun basladım hıc de bozmadım ma sabah 1 tartıldım sadece 100 gr gıtmıs.acayıp moralım bozuldu.sımdı yapmakla yapmamak arası kararsızım,sabah menusunu 2 katı yedım ama sınırden:eek:klava:

olsun canım ramazana 3hafta var son 2gunu yaparsın yıne....ben oyle yapıcam :)
bende bende kaydirigubbakcemile3

kızlar ben dun basladım hıc de bozmadım ma sabah 1 tartıldım sadece 100 gr gıtmıs.acayıp moralım bozuldu.sımdı yapmakla yapmamak arası kararsızım,sabah menusunu 2 katı yedım ama sınırden:eek:klava:

moralini bozma bende ilk önce öyle oldum hatta ikinci günde bile ciddi kilo kaybı olmadı ama 3 gün ciddi bi düşüş yaşadım bence vericeksin

bende bende kaydirigubbakcemile3

moralini bozma bende ilk önce öyle oldum hatta ikinci günde bile ciddi kilo kaybı olmadı ama 3 gün ciddi bi düşüş yaşadım bence vericeksin

arkadaslarr bence dıyetın son gunu tartılın oyle bellı olmuyor cunku...bozmayın moralleriiii

teşekkürler canım,
iyi gidiyor benim açımdan ve tadınıda çokk sevdim,
hiç zorlanmadan içtim,zararlı olmadığını bilsem 4 gün bile yapabilirim :)
bizim ayranlı çorbamız vardır,içine kuru fasulye,dövme,yani bugday, ve son alarakta pazı yaprakları yoksa maydonoz konulur ve soğuk içilir,aynı onun gibi geldi bana çok güzel ve kendimi iyi hissediyorum zemuszemus

ozamannnnnn yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

hemen moral bozma canım tum yorumlarda yazıyor ılk gun pek bır fark yok dıye ayrıca bukadar kişi erıyorsa sen neden vermıyceksınkı...hmen pes etmek olmass...zatı bence ılk gun kımse tarrtılmamalı...espirisi aklmıyor ışınnnn :) moralde gıdıyor hem :) hadı devam bol suu :) madem 2katı yedın :)

günaydın kıslar .....

ben dün ugguladım 1 gün bügünde dişarda işim var yapabildigim kadar yapıcam .

ben önceki gün taze taze 1 kilo almıştım . onu bari vereyim dedim ama bu sabah tartıldımki şok oldum hem önceki günkü aldıgım 1 kilo ve dahada fazlası gitmiş .....

1 günde 1.5 kilo ne kadarda teze alınmışta olsa ben bu yeni kiloyu 1 hafta vermeye çalışıyordum . toptan silmiş bu detoks .. kilo verme hariçince yeni kilo aldıgımda her zaman uygulıycam bu detosksu ...:teytey:

evet arkadaşlar ben kahvaltımı yaptım bu diyete göre cokacimcoook, yalnız evde kepekli ekmek yoktu, onun yerine çeyrekten az simit yedim, çok az yani. Öğlene de annem yetiştirebilirse iş yerine getirecek yemeği, yoksa bozucam, yarın yapıcam. Annem, ben, teyzemin kızı yapmayı düşünüyoruz. İnşallah işe yarar. Kendim için değil daha çok onlar için istiyorum mafoldumben. Çünkü teyzemin kzı 97 kilo henüz 12 - 13 yaşlarında. Annemde 70 küsür. İkisininde kilo vermesi lazım. Onların yanında filinta gibiyim de yine de bende birkaç kilo versem fena olmaz di mi ama? kaydirigubbakcemile5.

ben de basladım bugn. hala kahvaltı asamasındayım yarım saattır bıtmedı ya :KK70: bı yandan da nohut bulgur falan haslıyorum..

evet arkadaşlar ben kahvaltımı yaptım bu diyete göre cokacimcoook, yalnız evde kepekli ekmek yoktu, onun yerine çeyrekten az simit yedim, çok az yani. Öğlene de annem yetiştirebilirse iş yerine getirecek yemeği, yoksa bozucam, yarın yapıcam. Annem, ben, teyzemin kızı yapmayı düşünüyoruz. İnşallah işe yarar. Kendim için değil daha çok onlar için istiyorum mafoldumben. Çünkü teyzemin kzı 97 kilo henüz 12 - 13 yaşlarında. Annemde 70 küsür. İkisininde kilo vermesi lazım. Onların yanında filinta gibiyim de yine de bende birkaç kilo versem fena olmaz di mi ama? kaydirigubbakcemile5.
çilekçim öylene degil 2 saat bir yemen gerekli .
simit iinde dert etme ben dün beyaz ekmak yemiştim ....kaydirigubbakcemile5

günaydın kıslar .....

ben dün ugguladım 1 gün bügünde dişarda işim var yapabildigim kadar yapıcam .

ben önceki gün taze taze 1 kilo almıştım . onu bari vereyim dedim ama bu sabah tartıldımki şok oldum hem önceki günkü aldıgım 1 kilo ve dahada fazlası gitmiş .....

1 günde 1.5 kilo ne kadarda teze alınmışta olsa ben bu yeni kiloyu 1 hafta vermeye çalışıyordum . toptan silmiş bu detoks .. kilo verme hariçince yeni kilo aldıgımda her zaman uygulıycam bu detosksu ...:teytey:

holleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy..........................

X