194 bin kız öğrenci eve hapsoldu

Mesajı düzenlemişsiniz, ikisini de alıntılayalım,
Aşırı tepki görmek istiyorsanız, kendi yazdığınızı okuyun. Burası bir forum farkındasınız, değil mi? Yazdığınıza karşı bir yorum yapmak mı aşırı tepki? Ben de sizin söylediğinize karşı kendi fikrimi yazdım, farklı fikir duymak istemiyorsanız, bence de yazmayın, zira burası bir forum, karşılıklı yazışıyoruz.
Kim tekeline almış, kim linç edilmiş?
Şurada bize terörist dediler, vatan haini dediler bu kadar ağlamadık, pes yani. Kim kovalıyor, sizi? Hakaret olunca da Kazen, Mune gayet kim olduğuna bakmadan basıyor zaten banı.
Nedir, bu mağduruz, tripleri anlamıyorum.
Size karşı yazılıyor da bize karşı yazılmıyor mu?
"Çöplük" lafını okudu şu gözler yahu. Neden bahsediyorsunuz, siz?
Benim de demek istediğim şu;
Çocuklar okumak istemeyebilir, onlar genç, sorsanız bilgisayar oyunu kahramanı da olmak isterler. Ergen bireylerin tercihlerine göre şekillendirilebilecek bir konu değil, bu. Siyasiler, çocukların eğilimi okuldan kaçmak yönünde de olsa, en iyi eğitimi vermekle mükellef.
Bu cümleden, nasıl bir mağduriyet çıkardınız da işi kişisel polemiğe çevirdiniz, inanın aklım durdu.
ben bu konu için demiyorum ama özellikle bu bölümde aşırı bi tepki ve belaltı vurma var ben magduriyetlik için yazmıyorum sadece fikrimi yazdım . inanın magduru oynamıyorum ama gercekten bi kaç konuda bazıları nerdeyse çeteleşmiş gibi geziyorlar egitim sistemini de yanlış bulmuyorum önceden de 12 yıldı şimdi de

konunun başlıgı kızlar üzerinden atılmış ama erkek ögrenci daha fazla yakınımda orta okul ve lise var ve parklarda sigara içen flört eden okuldan kaçan çocuklar la dolu aile ne yapsın yada siyasiler

ben bu konu için demiyorum ama özellikle bu bölümde aşırı bi tepki ve belaltı vurma var ben magduriyetlik için yazmıyorum sadece fikrimi yazdım . inanın magduru oynamıyorum ama gercekten bi kaç konuda bazıları nerdeyse çeteleşmiş gibi geziyorlar egitim sistemini de yanlış bulmuyorum önceden de 12 yıldı şimdi de
Öncelikle şimdi 12 yıl değil, kesintili 12 yıl ki bu bizim gibi kız çocuklarının erkenden everildiği bir ülke için tehlikeli.
Çeteleşen bazıları kim? Bu ne demek? Sırf sizinle aynı fikirde değiller diye, sizin söylediklerinize biraz da sert bir uslüpla karşı çıkıyorlar diye, ne demek çete? Çek senet mafyası mı bunlar? Bir sorun varsa da her mesajın altında bir KİB butonu var, hakaret varsa, tahrik saldırı varsa gereği yapılır, yapılmıyorsa da siz hassas davranıyorsunuzdur.
konunun başlıgı kızlar üzerinden atılmış ama erkek ögrenci daha fazla yakınımda orta okul ve lise var ve parklarda sigara içen flört eden okuldan kaçan çocuklar la dolu aile ne yapsın yada siyasiler
Başlık provakatif zaten, ilk mesajlarda belirtildi bu.
Aile çocuğuna dikkat edecek, siyasiler de işini yapacak, kulağının üzerine yatmayacak, bu kadar basit. Atla deve değil.

Devlet memuru a4 kağıdı çalıyor böyle lisede aletleride çalarlar
insanlarımız bozuk

Konuyu çeteleşmeye falan getirmeyin rica ediyorum.

Eğitim konusundaysa maalesef teog ygs lys gibi sınavlar oldukça çok çocuk mağdur olacak.
Baştan ayağa yanlış herşey, sözüm ona eğitim ücretsizdi, çocuk teogda tutturamazsa açıkta kalıyor, ailenin parası varsa ne ala, o zaman bastırır parayı yazdırır özel okula, ama ya maddi imkan yoksa o vakit açıktan okusun diyorlar, eee çocuğun birebir öğretmenden ders dinlemesiyle açıktan okuması bir mi? Heee pardon özel okullara göndermek için devlet teşviki vardı değil mi?
Kısaca özel okula yönlendirme var, böyle zora koşacaklarına baştan desinler parası olan okur, olmayan okuyamaz diye de ailelerde bilir hiç olmazsa.

Yapamazlar bunu.Benim oğlum çalışarak ,uğraşarak Anadolu lisesine gidiyor.Düz liseyle aynı olmamalı.Son durumları bilmiyorum.Halkın tepkisi olur bu duruma .

birşey fark etmiyor sonuçta adı Anadolu lisesi hepsinin puanı farklı zaten genel olarak azimle emek veren karşılığını alıyor

X