2,5 aylık evlılıgım hayal kırıklarıyla dolu:(

ilk yazını okudum ve son sayfaya atladım faat arkadsın dedıklerıne kesınlıkle katılmıyorumm. anlattıkların hıc normal degıl... karsındakı adam normal degıl.

ailesıne duskun senı dusunmeyen bencıl egoıst daha neler neler sende bır hata varsa bıle adamın bu tavırları kııslıkle alakalı

en yakın arkadsım aynen senın gıbı 4 yıl flotle evlendı 1 yıl dolmadan ayrıldı cocuk yok. sımdı 4 yıl gectı . bence senınde sonun ayrılık gercekcı ol. bır aile buyugune danıs. zamn kaybetmeyı bırak . ve yolunu cız.

sımdı erkeklerde bazen dusuncesızlık olur ama sevgısızlık farklı

benım esımle sorunlarım var ama asla cınsellıkt ebenı tatmın etmeden bırakmaz- annesınde kalmak ıstemez- beni uzuyor dıye duyma annemı der. bazen sınırlenır vs

ben bunlar varken bıle eşime kızıyorum sıızn gıbılerı okuynca haksızlık edıyorum dıyorumm.

kımseden gızleme aile buyugun e anne baba abla abi kım yakınsa ona anlat derdını derdını söylemeyen derman bulamz .

ayrıca bır erkek bu kadar korkuyorsa cocuk olacagından senı her an bırakabılır gıbı dusunuyorum cıfte korumad neymıs . kesın kv söyluyordur. aman cocuk yapmayın dıye . normalde canım ıl aylar böle öpüş seviş gez seklınd eoluyor yanı evde mıısr patlat dızı ızle seklınde oluyor bagazını sıkmak ne ya

yalnız dgeılsın . ve sen suclu degılsın psıkopata katlanmak zorunda hıc degılsın

Pepeti arkadaşım aynı eş uyurken öpüyor,ilgileniyor da..
Bu adam sevmiyor da diyemeyiz..
Tabiki normal olmayan davranışlarla dolu.
2,5 aylık evlilik bu kadar sorunluysa zaten ortada mühim sorunlar vardır.
Konu sahibi de bunun farkında okuyan herkes farkında..
Ama ayrılık kararı almak yerine evliliği için çabalaması açısından
taktik değiştirmesini öneriyoruz..
Çünkü herkes bilirki çoğu erkek ilk bir yıl evliliğe adapte olamaz..
Aile olduğunun bilincine hemen varamaz.. Tüm emekleri hemen çöpe atmak
doğru bir karar olmazki kaybedecek bişeyi yok zaten konu sahibinin.
Biraz kendini değiştirsin ve gözlemlesin biraz zaman versin vereceği
yılları,hayallerini vermiş zaten
:KK14:

Tayin yüzünden bir araya gelemedik ayrıyız evet canım daha eylüle kadar da ayrı
kalcaz.. Aslında ben haftasonları gidebilirim ama gitmiyorum
Seviyosa özlüyosa o gelecek dedim. Bu evlilik bana mutluluk getirmedi.
Hem gönlünü etcem ayağına gitcem hem çirkef ailesinin yüzünü görcem
onların evinde kalcam hiç işim olmaz temiz temiz özlerim en güzeli
iki aydır görmedik birbirimizi.. Gel dedi bi kaç kez kavga çıkardım
Güzellikle yalvardı gene başaramadı vazgeçti üstüme gelmiyor iyi de yapıyor :)
Hayırlısı olsun hakkımızda. Yaşananlar unutulmuyor.
Biz bir aydır daha iyiyiz yeni yeni kendimizdeki yanlışları düzeltmeye başladık
ama birbirimizi de yıprattık mahvettik..
Yaşadıkça öğreniliyormuş evlilikte taktikler:KK14:

UZAKLIK MESAFEDE COK KOTU TEL DA KONUSMAK INSANA SEVGLI IKEN YETMEZ EWLI IKEN KMBLR NEKDR ZORDUR ALLAH YARDMCIN OLSUN AYRCA SNEIN GTMEN SACMA OLUR CUNKU KAYNNANIN EWINDE KALICKSN ZTN RAHAT EDEMZSINIZ ODKR ZMNDA BIR GORUSUOSUNUZ SIK GORUSEMIOSUNUZ OPUSUP KOKLASAMZSINIZ.. BEN ANLAMIORUM BU ERKKLERI EWLNMYE RAZI EDENE KDR COK FARKLILR EWLNNCE COK FARKLI :s

ilk yazını okudum ve son sayfaya atladım faat arkadsın dedıklerıne kesınlıkle katılmıyorumm. anlattıkların hıc normal degıl... karsındakı adam normal degıl.

ailesıne duskun senı dusunmeyen bencıl egoıst daha neler neler sende bır hata varsa bıle adamın bu tavırları kııslıkle alakalı

en yakın arkadsım aynen senın gıbı 4 yıl flotle evlendı 1 yıl dolmadan ayrıldı cocuk yok. sımdı 4 yıl gectı . bence senınde sonun ayrılık gercekcı ol. bır aile buyugune danıs. zamn kaybetmeyı bırak . ve yolunu cız.

sımdı erkeklerde bazen dusuncesızlık olur ama sevgısızlık farklı

benım esımle sorunlarım var ama asla cınsellıkt ebenı tatmın etmeden bırakmaz- annesınde kalmak ıstemez- beni uzuyor dıye duyma annemı der. bazen sınırlenır vs

ben bunlar varken bıle eşime kızıyorum sıızn gıbılerı okuynca haksızlık edıyorum dıyorumm.

kımseden gızleme aile buyugun e anne baba abla abi kım yakınsa ona anlat derdını derdını söylemeyen derman bulamz .

ayrıca bır erkek bu kadar korkuyorsa cocuk olacagından senı her an bırakabılır gıbı dusunuyorum cıfte korumad neymıs . kesın kv söyluyordur. aman cocuk yapmayın dıye . normalde canım ıl aylar böle öpüş seviş gez seklınd eoluyor yanı evde mıısr patlat dızı ızle seklınde oluyor bagazını sıkmak ne ya

yalnız dgeılsın . ve sen suclu degılsın psıkopata katlanmak zorunda hıc degılsın

AILEISNDEN COCUKLUGUNU DUYUORUM ANNESI TARLYA GDER ONU BAHCEDE BRAKIR BUTUN GUN YARAMAZLK YAPMDAN AC KARNINA BEKLERMIS ELINE BI SEKER VERRLRMIS ONUNLA OYALNIR CIVI CAKARMIS TAHTYA HANI YARAMAZ BI COCUKLUGU YOK AMA BUKDR SAKİN BIR ERKEK COCUGUDA NORMAL DEIL KARDESLERI ARASINDA EZILMIS AMA ONLAR UGRNA CANINI VERR ..AILEME SOLESEM COK UZULUR CUNKU ONLAR HC ISTEMEDI ANNEM YATP KALKIP DUA EDERDI VAZGECMEM ICIN ANNESINN KABA VE GORGSZLUGU YUZUNDEN KI ANNEM KALP HASTASI GUATR IDA SIKINTIDAN HEMEN SISIOR ONA SOLYEMEM BABAM VE ABIM AGRESFTR HEMEN ALIRLR BENI BEN DUZELIR UMIDIYLE BEKLEMK ISTIOORUM CUNKIU COK YENI HERKES DIUCEK 3AYDA GERI GELDI:s KENDIMI OVMEK ICIN SOLEMIORUM AMA ASLEN YABANCI UYRUKLU BABAMIN ANNESI BABANEM BENIDE HALAMA BENZETRLR BENI CALSTGM MEKANDA RUS ZANNEDIORLR. YANI GUZELLERIN KADERI OLMUOR SANIRIM. HANI SIMDI DIORUM BOSANSAM ARTIK NEKDR GUZEL OLSAM KMSE BENMLE EWLNMEK ISTEMZ YENIDEN UYENI BI HAYAT KURAMAM KORKUORM O BOSLUKTAN:KK43: TURKIYEDE YASAMK COK ZOR GERCKTEN.EŞİM OLDKCA KISKANCTI AMA EWLNNCE OKDR DEIL YANI KARSMIO BILE DIEBLRIM ASIRI ACIK GYNMIORUM ZTN EWLNNCE KILO ALDIM BIRAZ GERCI SMDI ONLRLA UGRASIORUM. HAMILE KALMMDAN INANILMAZ KORKUO ILAC SAATINI HATRLATIO SUREKLI EWET KAYINVALIDEM DIOR BORCLR BTSIN EW ALIN OYLE YAPRSINIZ DYE MUHTEMELEN O BAKICAK ZTN OYLE BSEY OLSA AMA ONUN YETSTRDGI COCUK NASIL OLUR BILEMEM KENDI ANNEME UZAGIZ OYZDEN O BAKABILIR AMA SUAN OYLE BSEY KESINLKLE YOK ENSON 1HFTA ONCE BERABER OLDUK ZTN SIK ARALKLRLADA HANI YENI EWLLR GIBIDE ILISKYE GRMIORUZ BUNA RAGMEN CIFT KORUMAYA RAGMEN COK KORKUO MIDEM BULANSA HAMILEMISIN ACABA DIE ODU KOPUYIOR.. GECENLRDE USUTTUM MIDEM FENAYDI HEMEN TEST AL FLN DIO:s.....BUGUNDE BZE GTMEK ISTEDI YARIN ORAYA GDECEGIMIZ AŞİKAR OYZDEN BENDE KABUL ETTIM OYSA GECNHFTA ANNEME GTMSTM HANI ESIMLE ZMN GECRME IHTIMALIM OLSA ANNE OLAYINI BEN ERTELEYBLRDIM. ANNESI SUANDA O EWDE DIE ONA SINIRSIZ CAGRILAR ATIODR GEL DIE:):)BEN ISYERINDEYIM:) BURDAN EWE GDECEGM ODA AKSAMUSTU ALMYA GELICEK HERALDE ANNEMLERE MUTLULUK ROLU YAPICAZ AMA ANNEMLER ISINDI ONA KABULLENDI HERSYE RAGMEN TABI EWLNNCE YASANNLRI HC BILMIORLAR. ZAMANMI KAYBEDIORUM BLMIORUM AMA DENEYECGIM BIRAZ DHA
:KK43::KK43: YORUM ICIN TESEKKURLER SOLEDIKLERIN DGRU AMA KOLAY DEIL ONDAN AYRILMAK SEWIORUM DA HANI KAVGA EDERKEN NEFRT EDIORUM SANIORUM AMA MERAK EDIORUM EWE GEC GELSE HASTA OLSA BENIM CANIM YANIOR SANKI:KK43: AMA COKTA KIZIORUM TABI COK ZOR BIRISI COOOK

Pepeti arkadaşım aynı eş uyurken öpüyor,ilgileniyor da..
Bu adam sevmiyor da diyemeyiz..
Tabiki normal olmayan davranışlarla dolu.
2,5 aylık evlilik bu kadar sorunluysa zaten ortada mühim sorunlar vardır.
Konu sahibi de bunun farkında okuyan herkes farkında..
Ama ayrılık kararı almak yerine evliliği için çabalaması açısından
taktik değiştirmesini öneriyoruz..
Çünkü herkes bilirki çoğu erkek ilk bir yıl evliliğe adapte olamaz..
Aile olduğunun bilincine hemen varamaz.. Tüm emekleri hemen çöpe atmak
doğru bir karar olmazki kaybedecek bişeyi yok zaten konu sahibinin.
Biraz kendini değiştirsin ve gözlemlesin biraz zaman versin vereceği
yılları,hayallerini vermiş zaten
:KK14:

EVETT CNM 4 YIL DILE KOLAY OKDR ANILAR VARKİİ.. BIRKERE ONDAN AYRILMISTIM GECENSENE OZMN COK AGLDI BANA DIORDU SANA AIT HAYATMDAN NE WARSA CIKARICAM HCBSEY BANA SENI HATRLATAMICAK SNRA DEDI OLMUO CUNKIU OKDR ANIMIZ WARKI TV DIZILERINDEN TUT ISYERLERIMIZ MESLEIGIMIZ ARKADSLRIMIZ HERSY HATRLATR:s TAKTIK ISE YARICAK SANIRIM KAYBTME KORKSNDA COK KOTU OLUYOR CUNKU AMA HEP BOLEMI GDICEK YANI UZAK DURDGMDAMI YAKNLASACAK BIDE DUN ARAMIZ LIMONI DIE UYURKEN SARILMYA CESARET ETTI... COCUKLUGU BILE TUHAF DEDESI FLN ONU BUYUNCE DIOLARMIS YAZIK NE CALISABILIR NE OKUYABILIR BI COCUK DIOLARMIS. AILEDE 3 NUMARA O ENONCE O EWLENNCE SASRDILAR:)SAF GBI GORUOLARDI KI OYLEDIR TUM KARDESLERI ELINDEN PARASINI ALAN CINSTEN BANA GELINCE UYANIK TABI PARA KONUSUNDA ZAAFI ANNE VE KARDESLERINE:KK66:EMEKLERIM ICIN MUCADELE EDECGM . BURAYA HERSYI NOKTASI VIRGULUNE TARAFSZ ANLTMDAN YAAZIORUMKI VERDGNZ TAKTIKLERI UYGULAYIM GECE SARILDI UAYNDGMDA BILEREK UYUMA NUMARASI YAPTIM FAAT SENIN DEDIGIN AKLMA GELDI NORMALDE OLSA SARILIRDIM:):)BENDE YELKENLRI SUYA INDIRIRDIM..

COK YORULUOR CINSELLKTEN SNRA BENMLE ILGILENMIOR:s BASLRDA YORULUOR DYE SES CIKARMIODUM AMA BEN RAHTLYMNCA COKAFEDERSINIZ BUSEFR KENDIMI ESYA GBI OBJE GIBI HSSETMYE BASLADIM:s NEYSE KIZLAR HERKESE TESEKKURLER PZT SABHI GORUSURZ TATIL BASLADI. SEVGIYLE KALIN, ESEN KALIN, KENDINIZE IYI BAKIN HOSCAKALIN:):)INSALLH GUZEL BI HAFTASONU GECRRSINIZ VE HEPNZ COK MUTLU OLURSUNUZ

ya arkadaşım, daha ilk sayfadan dayanamadım sana cevap yazayım istedim. şimdiye kadar inş aranız düzelmiştir. ama hala aynı devam ediyorsa Rabbim yardımcın olsun. bizimde ilk bir senemız çok zordu. görucu usulu evlendim ben ama anlattığın hiçbirşeyi yaşamadım çok şukur. bizde ki tek sorun sendeki gibi birlikte vakit geçirmeyi bilmiyor olmamaızdı. etafımızda hep birileri vardı. hiç anlamadım ilk senemden. ama eşim bana hiç kötu davranmazdı. ii bir insan yani. bende çok ayrılığı düşündüm ama şimdi çok şukur daha iyiyiz. dört sene olacak nerdeyse. çalışıyorum da diyorsun. yaşında genç. kendine güveniyorsan hiç katlanma derim sana. çek resti.ayrıl evi terk et manasında demiyorum. yanlış anlama.bu dunya da hiç kimsenın hiç kimseye eziyet etmeye hakkı yok. içinde ne varsa anlat konuş. emek vermeden yemek olmuyor arkdaşım..

ameliyat oldum giremedim şuanda agrım var tam okuyamıyorum yorumları pazartesi tek tek okucamm )

canım ne kadar üzüldüm anlatamam, senin mutluluktan havalara uçman gerektiği zaman da bunların yaşanması, geleceğin daha kötü sinyallerini veriyo, ne yapıp edip bi an önce ondan ayrılmalısın ileride seni bu aile ve eş mahveder söyleyeyim, eğer uzun yıllar tanışıyo olsaydın geçici bi durum denilebilirdi, dakka bir gol bir olmuşsun arkadaşım, eger gidemiyosan da en yakın zamanda yumruğunu masaya vur patronun kim olduğunu anlasın, iylik köprüsü kurma ki , kötülük geçecek yol bulamasın lafı bu halde doğru gibi görünüyo, restini çekip toparlamasını bekle, fakat taviz verme, belki düzelir die beklemek kendini daha beter çıkmaza sokmaktır yaşın küçük önündeki güzel günleri düşün bu böyle gitmez, yaptığı 2 aylık evliliğe değil 20 yıllık evliliğe bile saygısızlık, onun cinsel sorunlarını sen bu saatten sonra irdelersen daha çok tepki alacağına bahse girerim, ama bi kez dünyaya geliyoruz akışına bırakma biran önce harekete geç, kusurları olan o ve sen bunları görmezden geldiğinde oda bunu normal ve kendine hak görmeye başlar....

o kullandığınız doğum kontrol hapını bende kullandım aksine daha iyi geliyor insana,mesela adet öncesi gerilimdede çok işe yarıyor yani bana öyle olmuştu...siz henüz cicim ayındasınız ve ben sizde bi duygu değişimi yada hata göremedim bu ilişkide kaldıki böyle davranan bi adamla ilişkiye girmek ve idare etmek çok çok sabırlı yumuşak huylu biri olmayı gerektirir...bence şiddette işin içine girdiyse ailenizi biraz haberdar edin bu konulardan patlama noktasına gelmişsiniz belliki en azından ailenizi arkanıza alın...

.........

Buarada hapta kullanıyorum yazz 24+4 u bu psıkolojımı etkılıyor olabılırmı eşim bu konuda hamıle kalmamdan cok korkuyor hatta prezervatıfte kullanıyor cıft yonlu koruma yanı okdr korkuokı borclarımız bıtmeden hamıle kalcam dıye:KK43: 2 yıl sonra en az dıyor tamam mantıklı ama prez yok almaya frsatı olmadı dıye 1hfta ılıskıye gırememıstık vajınısmustan yenı kurtuldugumda kı ozamanda kurtulduguma emın olmak ıcın sureklı denemek ıstıuyordum:)

Cnm asm lerde ücretsiz kondom alabiliyorsun ayrıca 3 aylık korunma iğnesi var onunla %100 korunabilirsin.
Suan için çocuk dusunmemeniz çok mantıklı.
Kv yüzünden evliliğinin ilk günleri sıkıntılı geçmiş bu cinsel hayatını etkilemis olabilir. Benim gorumce evlendiği gün altın yüzünden Kv ile tartışmış baygınlık gecirmis. Oda senin gibi 1 ay ilişkiye girememiş.
Siz atlatmissiniz ama Suan evliliğe alışma devresindesin. Özellikle ilk bir yıl birbirinizle sürtüşmeler olması normal bana göre.
Ama eşinin sürekli evde oturalım modunda olması gerçekten sıkıcı. Cocker olmadan gezip tozmaniz lazım.
Eşinizle konuştunuz mu her hafta yerine 2 haftada bir Kv lere gitmeyi teklif edin sonra 3 haftada bire çıkarırsınız:KK9::KK1:

Yeni evlisin surtusmelerin normal bn 2,5 yildir sutusuyorum. Sunu zamanla hicbisi duzelmiyo sadece alisiyosun....ozur de dilese bdaha ayni seler olmcak dese deee ayniii tas ayni hamammm

.........

Buarada hapta kullanıyorum yazz 24+4 u bu psıkolojımı etkılıyor olabılırmı eşim bu konuda hamıle kalmamdan cok korkuyor hatta prezervatıfte kullanıyor cıft yonlu koruma yanı okdr korkuokı borclarımız bıtmeden hamıle kalcam dıye:KK43: 2 yıl sonra en az dıyor tamam mantıklı ama prez yok almaya frsatı olmadı dıye 1hfta ılıskıye gırememıstık vajınısmustan yenı kurtuldugumda kı ozamanda kurtulduguma emın olmak ıcın sureklı denemek ıstıuyordum:)

Ben evlenmeden 2 ay öncesinde yazz aldım kullandımm resmen depresyona girdim :KK14:
Otobüs şöforu kapıyı açıyor kapıyor üşüyor diye oturup ağladığımı, işyerinde eşiyle sorunu olan bir kadın için krize girdiğimi biliyorum ki bunlar hatırladığım bir kaç örnek...
Yazz bana kalırsa ağır bir ilaç yasmin veya miranova öneririm canım...
Eşinle ilgili de inan 1 seneyi tamamlayın ozaman tam anlamında evliliği çözeceksiniz.Daha 2 aylık evlisin şuan herşey batıyor ve tuhaf gözüküyorr.Ben aylarca tuvalete kapatıp kapatıp ağladığımı bilirim neden evlendim neden evlendim diye...Umarım herşey düzelir ve evliliğinizi kurtarırsınız...

cnm benim kocamda aynısı bizim şuan 4 sene olmak üzere yani 4 sene dayandım ona ve hala aynı o aynısı gibi duruyo ama ben onun karakteriyle şekil aldım beim eşim çok kıskançtır sürekli benim onu aldatacağımı düşünür aynı senin dedigin gibi en ufak hatamda bağırır geçenlerde plavı yaktım diye kavga ettik çocuk ağlar bana bağırır ev biraz dağınık olsun annemi getiriyorum görsün gelinini diyor yani seninkide şimdiden alıştırıyo seni bi süre sonra artıkbi bakmışsın onun korkusundan ne derse yapar hale gelmişsin benim öyle kafamı kaldırp kimseye bakamam ayda 1 kere anneme gidiyorum eşimi seviyorum aşkı bende hala ilk günki gibi ama onda hala aynımı bilmiyorum demem o ki değişmesini bekleme ya çekiceksin yada benden bu kadar diceksin

ya arkadaşım, daha ilk sayfadan dayanamadım sana cevap yazayım istedim. şimdiye kadar inş aranız düzelmiştir. ama hala aynı devam ediyorsa Rabbim yardımcın olsun. bizimde ilk bir senemız çok zordu. görucu usulu evlendim ben ama anlattığın hiçbirşeyi yaşamadım çok şukur. bizde ki tek sorun sendeki gibi birlikte vakit geçirmeyi bilmiyor olmamaızdı. etafımızda hep birileri vardı. hiç anlamadım ilk senemden. ama eşim bana hiç kötu davranmazdı. ii bir insan yani. bende çok ayrılığı düşündüm ama şimdi çok şukur daha iyiyiz. dört sene olacak nerdeyse. çalışıyorum da diyorsun. yaşında genç. kendine güveniyorsan hiç katlanma derim sana. çek resti.ayrıl evi terk et manasında demiyorum. yanlış anlama.bu dunya da hiç kimsenın hiç kimseye eziyet etmeye hakkı yok. içinde ne varsa anlat konuş. emek vermeden yemek olmuyor arkdaşım..

Merhaba canım yorum ıcın tesekkurler.. aslında dedıgım gıbı o farkında deıl yaptıklrnın soyleynce abartıorum sanıyor. haftasonu aramız guzeldı fena deıldı yanı daha dgrsu annem rahatszlanmıs onun telasında ıdım moralımde cok bozuktu ama esımle ılgılı bır problem yoktu. gerckten eşim kotu bırı deıl ama brlkte vakıt gecrmyı bılmıo kaynvalıdemlre bz gtmesek ble onlrı cagırıo demıokı bı hftasonu karımla guzel vakıt gecıreyım cunku aılesınden oyle gormus annesı sureklı arıo ztn cıldrtıo ınsanı:KK43: yok ztn susmuorum soluyorum artık cunku sabrım kalmıor yorgnum cok:/

sıze kısaca hftasonunu ozetleyım normalde eşim annemlere gtmek ıstemez ama bana cuma gununden kendısı ısrarla gdelım ben 1aydır gtmedım dedı . bende hftaya gderız bhfta ewde oturalım dedım yok dedı sankı ıcıne dogmus kızlar. gecenhfta cmt ben anneme eşim olmadn tek gtmıstım annem sanırım canımın skknlıgının farkına wardı üzüldüde hastalandı. gecenhfta abım benı taksıye bındırdı anneme el sallrken gozlerının dolu dolu oldugunu farkettım tuhaf bır bakıstı pazar gunu de yanı benımle gorustugunun ertesı gunu kalp krızı gecırmıs ve hastaneye kaldrmslr sankı ıcıme dogdu.okdr canım sıkılıorduki ogun ölmek ıstıordum sanki dusunuordum bu dkp yazz 24+4 mu bole yapıor eşim yuzundenmı kı dhaa kavga etmemstk ozaman yoksa aksam kaynnma gdıcek olmammı sebep ne neden bukdr mutsuzum_?? eşim sohbet etmıo aksama gs-fb macı ızlemek ıcın kv me gdıcez cok sıkıcı onu dusunuor ve annemlerı ozluordum hep. su yu koltuga dokup frca yedıgım gün. ınsan hıssedıor sanırım o gun sabah annemı aradım konustm hergun duzenlı konusurum. annem hıc bılmıor eşimle sorunlarımı sadece aılesını sewmdıgı ıcın onunla ewlnmemı hıc ıstememıstı ve ben nısanlandgmdan berı annemın ssureklı saglık sorunlrı dewam ettı ouyzden kynnamı hc affedemıorum belkıde...annem hep ıcıne attı nişan zamanı bohca zamanı cok uzduler onun sorumsuz kaynnm dugundede kınadada dagıtılan seyler yetmedıgınde annem solemıs napabılırım demıs yaa anltmkla btmıor ...
neyse... cmt anneme ben gtım aksam da kocam geldı o gece orada kaldık annemlerde zmn oyle cabuk gecıorkı sankı o ewde hc yasamamısım gıbı gelıor ama aılem ugruna canımı verırrım nasıl ewlnmısım dıorm belkı ewlılgm dorrt dortluk olsa bukdr aramazdım ama suaralar dıorum canım aılem nasıl bıraktım gttım sızı yakın semtte ble otrmadım kı dugune 1ay kala tuttlr ewı mıllet aylr oncesınden hazrlk yapar bzde son ana kaldı dye razı olduk annemlere uzak kynnma yakın olmasına..cmt annemlerde annem esımle bana aynı odayı actı yatakodasnda bz yattık eşime benı getrdıgı ve annemlerde kaldıgı ıcın küslugumu bırazda olsa unutmstm yataga grnce ısınmak ıcın bana sarıldı snra optu yaklstkca ıcerıye ses gdıcek dye cok korkuodum ama normalde olsa ewde frsatı olsa ıstemez ısrarla yalvrıodu cok sessz bıseklde ve hzlıca ılskı oldu orda ama cok tuhaf babamın ewınde utandım cok...ertesı gun teyzmlerı dawet ettım annemıde alıp getrdm ben donerken eşim dısarya cıktı aksam sıze gdelım dedım İSTEMEDI hftya gderız 2hftada bı gdelım dedı ben halası koyden geldıgı ıcın hosgeldne ghdelım ıstersen dedım snra gderız dedı buyuk gelısme.. benımde bu teklıfı etmemdekı sey bana gercktn annemlrde kalark ve teyzmlr geldgnde dısarı cıkrak mutlu olmamı saglamasydı ben aılemle guzel zmn gecrdım hadı oda gecrsın dye dusundum ama ıstemedı.. baska bır halasının oglu war koydekı halasının deıl burda yasayan bekar aksam bıze geldı cok efendı duzgun bır cocuk bız yaslarda o geldı esım kalması ıcın ısrar ettı ve kaldı tabı buarada kardesınıde cagrdılar oda bekar geldıler ıkı erkek esım ve ben sureklı hızmet:S kardesı esıme ıckı almasını soledı musade etmedım esım yıne ıddaa dan para tuttrmustu esek deılsenız ya mısafırım ıkı bıra alın ne wra gbısıne musade etmedım parasndan deıl ewımde ıckı ıcılmesını ıstemıorum okdr bekar erkegın herkes aılesyle gelse sorun deılde.tamam onlar benımde kardesım aama ıstemıorum ıstemeıdm neyse konu cok uzamadan kola ve cay bıranın yerını aldı:KK66:buarada regl oldum pazar sabahı eşim havalra ucuodu buayda hamıle deılım dye nasıl kalıcaksam onca korunmaya:):) aksam ben yattım oda odadan bsey almaya geldı nezmn yatmayı dusunuosun deıdm surat astım oda fılm ızlıcez ddı bende ıyı ddm trıp attım yattım tam dalıcaktım geldı uyudnmu fln uyandrdı optu sarıldı regl oldgm ıcın pek bsey yapamadık ama :):)hftasonu guzeldı sadece ben anlamıorum neden yalnız kalmk ıstemıor bz gtmesek ble bırılerını cagırıo tamam bende aılemle gecrdım hftasonnu ama bunud ao ıstedı bana kalsa hftaya gdıcektım gecnhfta gttm dye ama tabı dhada gec ogrenıcektım annemın rahatszlndgnı tamam kardesını kuznenını cgrıo ama kalmlrı ıcın ndn ısrar edıor onu anlamıorum:S:S bakalım halası nezmn ve nekdr kalıcak hftasonunu kavgasız gecrdık tabı bende bı panıkatak basladı annemı cok sık arıorum bsey oldumu dye allah korusun yanı pek esımle ılgılenemedım ama uyku zmnı yatakta bana ılgılı davrandı kavga etmedık sorun yoktu yda ben annemı dusundgmden pek dkkat etmedım bseye :S ama ınsallah ehrsy duzelır ve annem ıyılesır:S anneme ztnm buhalde hc soleyemem sorunlar oldugunu kı hftasonu bızı gayet mutlu gordu kahvltıyı annemde yaprken..cocuk yetstrmk cok onemlı eşim o ortamda yetsmese cok farklı bırı olabılırdı cunku kalben gercekten ıyı bırısı

X