2,5 aylık evlılıgım hayal kırıklarıyla dolu:(

bu durumda sakın çocuk yapmayın derim 3 sene bekleyin .. kişiliklerinizin uyduğunu düşünürseniz çocuğu yapın. bu arada evliliğinzde yaşadığınız problemler hiç küçük değil gayet büyük problemler. evlilikte en önemli şeyler eşlerin birbirine açık olması (fikirlerini açıkça dile getirebilmesi), ten uyumu, beraber keyifli ve aktif vakit geçirebilmek.. bunlar çok çok önemli ..bunlar yoksa olması için eşinizi zorlayın .. kesin tavırlar koyun..

degişiyor genelde erkekden kaynaklanan bişey bu :KK70: bu arada bak seninki odun modun ama sadık adam aldatmıyo karıya kıza takılmıyor diger bi konu var patladııııı bildiginnnnnn :KK70:

buarada annemlerın ewınde prez sız oldu oyzden dun aksam kulagıma dedı ılaca dewam et ben prez bırakıcam ıkıay oldu artık rısk azaldı fln dedı ..cok farklydı prez yuzde 40 azaltıo hıslerımı sınır oluorum fln dedı. hapa dewam et cok tatlısın sana doyamıorm dedı utandım karanlkltı bıde dger odada kuzenı ve kardesı tv ızlıolardı:KK70::KK70:... ve prez yokken elle hıc mudahale etmedı gercktn ya psıkolojık olark oyle takıor hıssedıor yda gecrcktn prez bıraz hıssıyatı azaltrıo bıde aldıgı cesıtte derınlemesıne hısset yazıo ustunde hahaha:KK70: ewett ya allahtan affetmııo ozmn hc bıseyı kalmaz gozumde hersyını takıp edıoruım benden temız o konuda dıebılırım.. yanı temz derken ben eskı arkdsma bakmıstm faceden o ne kmsenn resmnebakıo nede knsuuop face ını acmıo tel nundada hcbse yok tertemız buan sukur dıorum. o ıs arkdsım dedıgım bende yurtdısndan yazan sandım musterı dye okudum:S cok ıgrenc seylr yazıodu ztn tammalamadım:S

bu durumda sakın çocuk yapmayın derim 3 sene bekleyin .. kişiliklerinizin uyduğunu düşünürseniz çocuğu yapın. bu arada evliliğinzde yaşadığınız problemler hiç küçük değil gayet büyük problemler. evlilikte en önemli şeyler eşlerin birbirine açık olması (fikirlerini açıkça dile getirebilmesi), ten uyumu, beraber keyifli ve aktif vakit geçirebilmek.. bunlar çok çok önemli ..bunlar yoksa olması için eşinizi zorlayın .. kesin tavırlar koyun..

yok suan ztn borclarımızdan dolayı ıstemıyoruz cocuk ve ztn dedıgım gıbı aılevı problemlerde var korunuyoruz yanı cnm .. zamanla duzelecegne ınanıorum nekdr kotu huyları olsada bı cogunun farknda deıldı cunku oyle gormus aılesınden normal gelıordu uyardkca bıraz toparlıo gıbı oyle umıt edıorum tesekur ederım

Cevapların çoğunu okuyamadım ama ben de sabret diyenlerdenim.Gerçekten de evliliğin ilk yılı çok zor geçiyor.Ben de eşimle 3-4 yıllık flörtten sonra evlendim.İlk yılımızı hatırlıyorum da ikimiz için de zorlu bir dönemdi.Biz kadınların evlilikle ilgili pekçok hayalleri oluyor ve bunlar gerçekleşmeyince de hemen mutsuzluğa düşüyoruz.Ama şunu söylemeliyim ki boşanmak ,terketmek için acele etme.Zamanla birbirinize alışacaksınız.Ben şu anda 14 yıllık evliyim ,2 çocuğum var ve 3.ye hamileyim.İlk yılıma göre şu anda çok çok mutluyum.Flört zamanı ile evlilik birbirine benzemiyor.Öncelikle şunu kendine sor: Eşin seni seviyor mu???* Cevabın evet ise diğer şeyler zamanla hallolacaktır.Bu arada sanırım eşlinin cinsellikle ilgili problemleri var.Huysuzluğunun sebebi bu olabilir.Umarım kısa zamanda herşey düzelir:)))

buarada annemlerın ewınde prez sız oldu oyzden dun aksam kulagıma dedı ılaca dewam et ben prez bırakıcam ıkıay oldu artık rısk azaldı fln dedı ..cok farklydı prez yuzde 40 azaltıo hıslerımı sınır oluorum fln dedı. hapa dewam et cok tatlısın sana doyamıorm dedı utandım karanlkltı bıde dger odada kuzenı ve kardesı tv ızlıolardı:KK70::KK70:... ve prez yokken elle hıc mudahale etmedı gercktn ya psıkolojık olark oyle takıor hıssedıor yda gecrcktn prez bıraz hıssıyatı azaltrıo bıde aldıgı cesıtte derınlemesıne hısset yazıo ustunde hahaha:KK70: ewett ya allahtan affetmııo ozmn hc bıseyı kalmaz gozumde hersyını takıp edıoruım benden temız o konuda dıebılırım.. yanı temz derken ben eskı arkdsma bakmıstm faceden o ne kmsenn resmnebakıo nede knsuuop face ını acmıo tel nundada hcbse yok tertemız buan sukur dıorum. o ıs arkdsım dedıgım bende yurtdısndan yazan sandım musterı dye okudum:S cok ıgrenc seylr yazıodu ztn tammalamadım:S

seninkinde erken boşalma prob var gibi o yüzden sevişme olmuyor sevişirken zaman kaybetmek istemıyor bence bi dr görünsün o o zamn dahada doyamazzzz :FDDDD

cevapların çoğunu okuyamadım ama ben de sabret diyenlerdenim.gerçekten de evliliğin ilk yılı çok zor geçiyor.ben de eşimle 3-4 yıllık flörtten sonra evlendim.ilk yılımızı hatırlıyorum da ikimiz için de zorlu bir dönemdi.biz kadınların evlilikle ilgili pekçok hayalleri oluyor ve bunlar gerçekleşmeyince de hemen mutsuzluğa düşüyoruz.ama şunu söylemeliyim ki boşanmak ,terketmek için acele etme.zamanla birbirinize alışacaksınız.ben şu anda 14 yıllık evliyim ,2 çocuğum var ve 3.ye hamileyim.ilk yılıma göre şu anda çok çok mutluyum.flört zamanı ile evlilik birbirine benzemiyor.öncelikle şunu kendine sor: Eşin seni seviyor mu???* cevabın evet ise diğer şeyler zamanla hallolacaktır.bu arada sanırım eşlinin cinsellikle ilgili problemleri var.huysuzluğunun sebebi bu olabilir.umarım kısa zamanda herşey düzelir:)))

ewett benı cok sewıor aslında sewmese gercktn ewlnmezdı son donemde baya cıddı kavbglrımız olmstu nısan donemınde.. Tesekkur ederım ınsallah duzelır dedıgın gıbı sende hep mutlu kalırsın ınsallah:)

seninkinde erken boşalma prob var gibi o yüzden sevişme olmuyor sevişirken zaman kaybetmek istemıyor bence bi dr görünsün o o zamn dahada doyamazzzz :FDDDD

HAHAHA GTMEZ O DOKTORA CUNKU BENIM VAJINISMUS WARKEN GTTGMZDE DOKTOR ONADA SENDE VARMI ERKEN BOSALMA SERTLESME SORUNU KESINLKLE HAYIR DEDI :dBENDE BILMIODUM TABI OZMNLA BU ELLE MUDAHALE OLAYINI FLN SEERTLESME YUZUNDEN OLDGNUDA BLMIODUM BURDAN SNRA ANLADIM... DUZELICEKMI BAKALIM REGL OLDUM SMDIDE POFF:d EWETT ZMN KAYBTMK ISTEMIOR BIDE SANKI NEBILYIM ERKN BOSALMA DEILDE KENDIDE BIAN ONCE BTSIN ISTIOO YORULDM FLN DIOR ANLAMIORUM BANAMI AZ GELIO NORMALMI POFF IDEALI NE BILMORUIMKI:d AMA NORMAL OLSA BANADA NORMAL GELRDI HERALDE:d

HAHAHA GTMEZ O DOKTORA CUNKU BENIM VAJINISMUS WARKEN GTTGMZDE DOKTOR ONADA SENDE VARMI ERKEN BOSALMA SERTLESME SORUNU KESINLKLE HAYIR DEDI :dBENDE BILMIODUM TABI OZMNLA BU ELLE MUDAHALE OLAYINI FLN SEERTLESME YUZUNDEN OLDGNUDA BLMIODUM BURDAN SNRA ANLADIM... DUZELICEKMI BAKALIM REGL OLDUM SMDIDE POFF:d EWETT ZMN KAYBTMK ISTEMIOR BIDE SANKI NEBILYIM ERKN BOSALMA DEILDE KENDIDE BIAN ONCE BTSIN ISTIOO YORULDM FLN DIOR ANLAMIORUM BANAMI AZ GELIO NORMALMI POFF IDEALI NE BILMORUIMKI:d AMA NORMAL OLSA BANADA NORMAL GELRDI HERALDE:d

yok canım bildigin bariz erkn boşalması var söylemıyor..hangi erkk hmn işini bitirmeek ister ki keyfin doruklarında uçmak isterler snnki tuhf vala ne desem bilemıyormm :KK70:

yok canım bildigin bariz erkn boşalması var söylemıyor..hangi erkk hmn işini bitirmeek ister ki keyfin doruklarında uçmak isterler snnki tuhf vala ne desem bilemıyormm :KK70:

EWETTT BIDE OKDR ZAMANIMIZ WAR ASLNDA DIMI BENDEN ONCEDE KMSEYLE OLMAMIS MUHTEMELN ERKEN BSLMASINI EWLENNCE FARKETMSTR ODA DOKTORa gtmeden duzelmezmı pekı poff yazık bana:)gt gde sıkıcı bsey halıne gelıor benım ıcın hersfrnde umıtlenıorum ama sonuc benım ıcın husran sewglyken az cok yaknlasmalrımız oluordu ozmn hc bole tahmn etmzdm kı ewlnmdn once de pısman olurdu bana derdı bıkacgn konusmayalım cok yaknlastık gunah ısleıdk fln:) yada bana neden kzmıosun bu ne rahatlk dıe bana kızardı:KK70: sadece dugunden bray once hap kullan ddı bebek problemı olmdn rahat edelım fln dedı senı memnun edıcem tarzı artsıtk sozler solemstı bende cok sasrmstım hatta:)boyle konusmaz dıye sımdı neden boyle oldu ki pofff yoruluyor oyuzden bıtsın ıstıyor gelmedı dye elıyle mudahale edıor dha cabuk gelsın dıye ıste:S ama dedıgın gıbı war solemıyor cok ketumdur burnundan kıl aldırmaz ve asla kabul etmez zor adam zorr

ewlenmeden once kendını cok masturbasyona alıstrdgı ıcınmı acaba.ztn hftada bı oluyor ondada kısa suruyor poff:S oyzudenmı dıyor sana doyamıorum dye bence cocuk olcak korkusuna da bu dısarı kendı cıkarıo korkudan kacar macar dıye konsantsryonunu kenıdsınde bozuo olabılır:KK70: regl oldum dıorum hala dıokı hamılelık testı al dıye:)saka mısın dedım okdr dıkkat edıoz kacsa kacsa dus jelı kacmstr onlada hamıle kalınmıo dedım. bıde bzde hala utanma war beraber hc duş almadık mesela

ıkıncı balayımız olur ama kesınlıkle sehırdısına tatıle gtmelıyızkı basbasa guzel gecırelım ama cok war tabı poff ozmana ne olcgaıda bellı olmaz hftasonu ıyı gectı dye kendımı ıelrısı ıcın umıtlendrmyıım ama su tatıl fıyatlrınada bı göz atayım dıorum:KK70:

bır derdım war kosesınde keske artık ewlılıklerın sıkıntıları deıl guzellıklerınıde bahsedenlwer olsa ama bu zor turk erkekleryle sanırım huysuz kocalarımız:)yarın gorusurz:)

X