2008 kasım anneleri 2009 kasım anneleri geliyor...Biz nereye :)))

Ya ben yapabülür müyüm hemen 2. yi noluuur. 9 ay calışır gene 4 ay izin yaparım olmaz mıııııı

aaa niye allah korusun ayol ne güzel işte fenamı iki tane bir arada ..valla ben düşünüyorum..:kahve:

eylülcüm ben almiim, alana da mani olmiim:))
iki tane olmasında bi sorun yok tabi de, bakma meselesi sorun. anneme baktırıcam zaten bunuda, doğur doğur at anneannenin başına. kadın bi daha hamileyim desem soka girer heralde.
analarımız 2-3 tane peş peşe yapıp nasıl bakmışlar yaa???
valla biz de iş yok, bi taneyle başa cıkamıyoruz.

Benim 1 buçuk yıl sonra kredi borcum bitecek o zamana düşünmüyor değilim tabii ama sanırım iş hayatım son bulur ikinci bebiş olursa.

bende denizanasına katılıyorum valla.nereden geldi aklınıza onlar gelince bizim gideceğimiz :KK70: hoşgelsinler :))))

Ama kızlar ne kadar 2007 annneleri vardı ki....yine çoğunlukta biz vardık ...arkadaşın dediği 2006 annesi hiç yoktu....keşke bizim 2008 kasım annesi olarak ayrı yerimiz olsaydıda yıllarca devam etseydikkkkkkkkk...ikinciyi bende düşünüyorum ama sezaryen olduğu için 2 yıldan önce yokkkkkkk:))))

bende ikinciyi fazla ara vermeden düşünüyorum,müsait bi zamanda :)))
Zaten benim hemen olmuyor,uğraşcaz yine.

sezaryan olduğu için bende vücudum biraz kendini toplasın istiyorum

bbende bi yere gitmiyorum ya burdakilerle bacı kardeş gibi olduk bizi kimse ayıramaz:eek:klava:

ya ne guzel ıkıncılerı dusunuyorsunuz maasallah yaa
benım ıkı gundur mıdem bulanıyor cok fazla
sprıal taktırdım ama supheye dusmuyordu degılım hanı
allah olmayana versın bana sımdılık bır tanesı kafııı

aa walla kızlar ya 2. leri düsünmeye baslamıssınız bile :)) aman dıyorum ben sımdılık Allah ısteyenlere versin.

Valla ne yalan söyliyeyim bu siteyi keşfettiğimden beri ayrılamıyorum yazlıktayken bile internet cafeye gidip kontrol ettim bakmadan duramıyorum valla herkesi ailemden biri olarak görüyorum samimi içten ve gerçekçi bu yüzden bende bir yere gitmiyorum daha paylaşacağımız çok şey var

Hatta burdan çok iyi arkadaş olacağıma inandığım myseverle sürekli msn den görüşüyorduk havalar düzelince dışarda da buluşmaya karar verdik iyiki varsın kk

arkadaşlar bu ay tutarsa kasım annesi olmaya niyetliyiz böle giderse bütün ayları dolaşıcam valla ama kasım annesinde inatçıyız hayırlısı bakalım adet tarihim 1 mart

Valla ne yalan söyliyeyim bu siteyi keşfettiğimden beri ayrılamıyorum yazlıktayken bile internet cafeye gidip kontrol ettim bakmadan duramıyorum valla herkesi ailemden biri olarak görüyorum samimi içten ve gerçekçi bu yüzden bende bir yere gitmiyorum daha paylaşacağımız çok şey var

bendende o kadar günde en az 2 defa bakıyorum çok alıştım çokkkkkkkk:dance:

eski konuyu bulllduummm yakında 2010 kasım anneleri dökülcekler buraya hamleyim haberleriyle ben şubat 23 te hamile kalmışım ama 5 nisanda öğrenmiştim 5 haftalıkta

bu arada 2.cileri düşünenler biran önce düşünün uygulayın beni yalnız bırakmayın bakemmm
donlarda hazır walla yapın meleklerden 1 tane daha

ehehheee bizi gaza getiremezsin krikitosuuum ancak seninki gibi iş kazası olursa bilemem kaydirigubbakcemile3

X