2009 Mayıs Anneleri

Çok tşk ederizzz. Tecrübelerinize ihtiyacımız olucak :) Bugün ilk muayeneme gittim. Daha bebişimin kesesi bile oluşmamış. 3 yada 4 gün içinde oluşur , 15 gün sonrada kalp atışlarını duyarız dedi doktorumuz :) Heyecanla 15 günü bekliyorum :)

Ekranda o minicik keseyi görünce insan öle garip oluyo ki ben gördüğümde tüm vücudumu bi ateş kaplamıştı gözlerimden akan yaşları durduramıyordum ve daha hiçbişey belli bile deildi hele eli kolu bacağı aman allahım ne güzel bi duygu sizlerde yaşadıkça göreceksiniz bazen kelimeler bile yetmiyo anlatmaya tarifi mümkün olmayan güzel duygu

yeni hamiş olan anneler, mayıs anneleri hepinizi tebrik ediyorum. sağ salim alırsınız inşallah bebişlerinizi kucaklarınıza....

hepinize hayırlı olsun.inşallah bebeklerinizi sağ sağlım kucağınıza alırsınız.mutlu ve sağlıklı bi hamilelik dönemi geçirmenizi dilerim.

İnşallah. Şimdiden böyle heyecanlıyım, o keseyi gördüğüm zaman nasıl olacağımı tahmin bile edemiyorum :) Allah herkese nasip etsin inşallah. Sizlerede bebişlerinizi hayırlısıyla büyütmenizi nasip etsin...

İnşallah. Şimdiden böyle heyecanlıyım, o keseyi gördüğüm zaman nasıl olacağımı tahmin bile edemiyorum :) Allah herkese nasip etsin inşallah. Sizlerede bebişlerinizi hayırlısıyla büyütmenizi nasip etsin...

ben daha gitmedim doktora.6 eylülde gitmeyi düşünüyorum.şimdi gitsende birşey görünmez dediler.gittiğimde yazarım size neler olduğunu.ama çok merak ediyorum valla.:nazar:inşallah hayırlısı olsun..

Bende ikinci kontrole 10 Eylül'de gidicem. O zaman hayırlısıyla hem kesesini hemde kalp atışlarını dinlicez dedi doktor :)

Bu arada bu imzaları nerden buluyosunuz? Artık bende istiyorummmm

arkadaşlar hepiniziçin hayırlı olsun öncelikle ben size bir şey sormak istiyorum benim adetime 6 gün var ama benim kasık ağrılarım 10 gün önceden başladı normalde 3 -4 gün kala olurdu bu ağrılar feci gaz sancısı ve aşırı yorgumlukta avr acaba bebk varmıdı rondan olabilirmi inşallah hamileyimdirde bende mayıs annelerine katılırım.

en son 28 temmuz benimki..

Benimde 1 Ağustos... Bu tarihe bakarsan bebişimiz 27 günlük :) Aslında tam 2 haftalık... Kendisini bi görsemde içim rahat etse... Doktor 3 gün içinde kesesi oluşacak dedi ya şimdi sanki o 3 gün hiç geçmeyecek gibi geliyo. İnşallah sorunsuz , sağlıklı bi şekilde kucaklarımıza alırız bebişlerimizi...

Ne kadar zamandır evlisin? Uzun zamandır beklemedemiydiniz bebiş için?

arkadaşlar hepiniziçin hayırlı olsun öncelikle ben size bir şey sormak istiyorum benim adetime 6 gün var ama benim kasık ağrılarım 10 gün önceden başladı normalde 3 -4 gün kala olurdu bu ağrılar feci gaz sancısı ve aşırı yorgumlukta avr acaba bebk varmıdı rondan olabilirmi inşallah hamileyimdirde bende mayıs annelerine katılırım.

Valla belirtiler doktorun söyledikleri canım. Olma ihitmalin var. Regliye kadar bekleyemem dersen yaptır bi kan testi. Kesin sonucu al... İnşallah hamişsindir :)

aynen bende şuan çok huzursuzum.doktora gitmedim ya.kese filan görmedikya daha.bir 6 eylül olsaydı.biz 14 ağustosta 3 yılı bitirdik.hiç istememiştik şimdiye kadar. ilk defa istedik allah verdi çok şükür.bugünde biraz kasığımda sancı var.böyle batma oluyor.sen de oluyormu?

Evet ya beklemek kötü bişey valla. Aynıyız senle desene. Çok şükür hemen sahip olduk bebişlerimize... Bende sanki regli olacakmışım gibi ince ince bi sızı ve ağrı oluyo arada. Ama doktor bana dedi. Batma olur, sancıolur merak etme dedi. Yerleşme dönemi oldğu için öyle olurmuş.

Himm.anladim sağol.sen çalişiyormusun? Birde birşey daha sorucam.kaç kiloyla hamiş kaldin?

Çalışıyorum evet. Sigortacıyım. 66 kiloyum şimdi. Doktorun dediğine göre ilk 5 ay hiç kilo almamızagerek yokmuş. Bebek zaten bizdeki depodan beslendiği için biz ilk 5 ay hamilelerin kilo almasını istimiyoruz dedi. İnşallah almam. Yoksa bi 15 kilo alsam 81 olurum :) Davul gibi :KK70:

Sen kaçsın şimdi?

X