2010 Ocak Anneleri bu topicte bulualm....

Bebeğime ...... Almayı Düşünüyorum...

• Ankete Katılan
    304
  • This poll will close: .
bende açmıştım 2010 ocak anneleri topigi diye ama kapattılar yeni topik açılmıcakmış eskilerden devam edilcekmiş yogunluk oluyormuş...

yani 2010 ocak anneleri başka başka aylara ait olan topictemi toplancakmış
canım nisan 2009da çift çizgi görenler die bi topic var oraya gel sende o zaman bende oradakileri buraya çağırıorum bide:)ee bizde orda muhabbet ederiz

hoşhh geldinnnnnnnn
yani 2010 ocak anneleri başka başka aylara ait olan topictemi toplancakmış
canım nisan 2009da çift çizgi görenler die bi topic var oraya gel sende o zaman bende oradakileri buraya çağırıorum bide:)ee bizde orda muhabbet ederiz

aa nereyee orayamı gittinis ordanmı konuşcass :))

bu topik güzel yaa 2010 ocak anneleri iştee
ben baska yere ditmem :dilcikar:

cssa cım sende hosgeldin

bu topik güzel yaa 2010 ocak anneleri iştee
ben baska yere ditmem :dilcikar:

cssa cım sende hosgeldin

efetttt anneliği hatırlatıyo bise 2010 ocak annelerii :))
benim 4 ocak çıkıyo hesaplayıcılara göre senin kaç çıkıyoo???

:roflol: :roflol:
caktırma ndk cım benim aralık cıkıyor
ama ben ocakta dourcam sıkcam dişimi 1 hafta :roflol:

:roflol: :roflol:
caktırma ndk cım benim aralık cıkıyor
ama ben ocakta dourcam sıkcam dişimi 1 hafta :roflol:

kız ilahiii kopardın beniii olurmu öle kısssssssskaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 bu hafta bi geçse de değerim yükselse yaa aklıma geldikçe çok üzülüyorummm:çok üzgünüm:

inanmıyorummmmmmmm,ndk,sennnnnn,erken hamilelik belirtilerinde sürekli bulunuyodun,.tanıdın beni..a.s.:nazar:varya sanki kendim hamileymişim gibim sevindimmmmmmmm:CüvCüv::CüvCüv:kutlarımm,.ALLAH MUTLULUĞUNU DAİM ETSİNN,.darisi olmayanların başına.....:CüvCüv::CüvCüv::1hug:

inanmıyorummmmmmmm,ndk,sennnnnn,erken hamilelik belirtilerinde sürekli bulunuyodun,.tanıdın beni..a.s.:nazar:varya sanki kendim hamileymişim gibim sevindimmmmmmmm:CüvCüv::CüvCüv:kutlarımm,.ALLAH MUTLULUĞUNU DAİM ETSİNN,.darisi olmayanların başına.....:CüvCüv::CüvCüv::1hug:

ayyy canım benimm evettt tam 10 aydır o topicteydimmmmmmm rabbim bu ay güldü yüzümeeeeee darısı başınızaaa çok dua ediyorummm inan hamileyken rabbim bu duyguyu olmayanlara da versin diye daha çok dua ediyormuş insann canım benim yaaa bana şaka gibi gelio halaa ama doğru galibaa:1rolleyes:

kürtaj olalı 3 ay oldu,.bizde korunmayı bıraktık,şimcik hamile olmayı dört gözle bekliyorum,.delikafaduldendelikafadulden delikafaduldendelikafadulden

Son düzenleme:
30 mart canımmmmmmm

öncelikle hayırlı olsun
benimde sat ım 31 marttı 7 ocak görünmesine rağmen 24 aralıkta kızımı kucağıma aldım,hihoyyyt inşallah sende sağlıkla kucağına alırsın bebeğini

Aayyyyyyyyyy ndk inanmıyorum ya. Nasıl sevindim sana anlatamam tatlım. Şükürler olsun Allahıma. Tebrik ediyorum canım. Allah kuccağınada almayı nasip etsin inşallah. Değerin için üzülme. Benimde adet günümde 37 çıkmıştı. İnş. herşeey yolunda gider güzelim :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

hayırlı olsun arkadaşlar,sağlıkla kucaklayın işallah bebeklerinizi:))
benimde 6.ocak görülüodu doğumum 25 aralıkta geldi meleğim,daha çok var gibi gelio ama hemen geçio günler:))

kızlarrrrrrrrr dayanamadım kan testi yaptırdım az önce sonuç 1 saat sonra çıkacakkkkkk kafayı yemek üzereyimmmmmmmmmmmmm

125 olmuŞ deĞerııııııııımmmmmmmmmmm rabbım sana ŞÜkÜrler olsunnnnn rabbım nolur herkese nasıb etttt herkesı ŞapŞala Çevır benım gıbıııııııııı saqna hamd olsunnnn

X