2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

senin keyfinimi beklicez :mymeka:
akşama kadar uyumada kalk cantanı hazırlakaydirigubbakcemile

:1shok:
cidden acımıyormu
senin kaç cm acıklık var
normal doğum kolay mı oluyor önce acıklık olursa

sancım var zaten 1cm açılma var dedi buda bugün doğurursun anlamına gelmez dedi günlerce 1cm kalabilir belkide gecde gelebilirsn dedi açılmaya devam ederse 1-2 güne böyle kalırsa uzaya bilirmiş .kızına baksana hala uyuyor dedi umrunda bile değil dedi nstde uyanmadı ultrosandada-alttanda bakıldı hiç umrunda değil

hem açıklık olursa hemde ilk suyun gelirse kolay olurmuş ebe dedi ne kadr çabuk açılırsa dedi okadr sancı az çekersin doğar hemn dedi

hayırlısyla doğsun fatmanur hep orda kalcak değil üüzlme artık kokluyup öpceksin dualarımız senle canım hayırlı doğumlar

çok saol canım.hepimize hayırlı doğumlar. hayırlısıyla hepimiz sağsalim kavuşalım bebişlerimize..

Ayy kocisimin final sinavi bitmistir, gelir birazdan. Yaziiik adamcagiza 30'undan sonra ogrenci oldukaydirigubbakcemile3

hımm saol feyzacım
insallah sancı su birlikte gelir hemen acılma olur
pırtttttt diye doğururuz

inşallah canım pırt mı olur zırt mı olur hayırlsıı olsun sositososito

irem güzelmiş hoyacım
adıyla yaşasın
semra da fena değil ama babasıda tontiş irem desin

hayırlı haberlerle gelirsn canım inşallah iyi haberlerini mutlaka beklyoruz
amin canım inşallahhopuyorumnanaktan
36 dn sonra bakıyorlar bildiğim
benimde 13,30 da
ayy cok helecanlıyım delikafadulden
normal isteği için alttan bakacak
ilk olacak benim için
çatalamı oturtuyorlar acaba
ayy bende normal istiyorum inşallahh dogururuzz juli ne çatalı ya nasıl birşey o çok acı cekecekmıyız benım korkular yavas yavas baslıyorr napcaz biz:gitme::gitme:
canım ben otrdum bugün oda geldi başıma kafamçokkarıştı açılma varmı diye baktılar çatala oturyosun bi güzel sonrası malüm
nasıl ya ne çatalı feyzakafamçokkarıştı
:mymeka:
anacım iki dakika uğramadık hem büssürü konuşmuşunuz hem de topiği değiştirmişiniz
hastane çantamı hazırladım çok şükür
zemuszemus
hayırlı olsu canım bende beklıyorum daha canta manta yok ortada bir dogururuverırsem artık ne olur bılmemzemuszemus

bacaklı masa varya
oturuyon bacanakları acıyon
doktorrda ordan bakiii
ufaklıklara kaydirigubbakcemile3

pek ci acıklamalı oldu herhal :roflol:

amin canım inşallahhopuyorumnanaktan

ayy bende normal istiyorum inşallahh dogururuzz juli ne çatalı ya nasıl birşey o çok acı cekecekmıyız benım korkular yavas yavas baslıyorr napcaz biz:gitme::gitme:

nasıl ya ne çatalı feyzakafamçokkarıştı

hayırlı olsu canım bende beklıyorum daha canta manta yok ortada bir dogururuverırsem artık ne olur bılmemzemuszemus

canım korkma sırnaşık şeyçatal dedğim kadın doğumculardaki ayaklarını dikip otrduğun yer yanııı kaydirigubbakcemile3

kızlar açılmaya bi aletle bakıyo doktorlar
doğumu normal yapabilir misiniz ona da bi, eldiven giyiyo iki parmağıyla bakıyo
tecrübeyle sabittir

X