2010 Temmuz Anneleri : )

Ayyy ağlıycam geldi kızlar yaa :anne::-)
En son bi önceki sayfada yazmışım 2014te, oğlum 4.5yaşında demişim okulla ilgili soru sormuşum,2010temmuzlu kızımda 3.5yaşındaymış demekki, şaka gibi yıllar ne çabuk geçiyor şuan kızım 7yaşında 1e gidiyo, oğlum 8yaşında 2ci sınıfa gidiyor. Bigün liseye giderken de buralara uğrarmıyız acaba, inşallah ogünleride nasip etsin görmeyi Rabbim.. Evlatlarımız büyüyo kızlar neler yapıyosunuz bakalım görüşmeyeli :) hey gidi günler heyyy
:KK74::KK71::KK31::KK36::-)Şu smileyleri bile özlemişim haaa:KK70:

Ayyy ağlıycam geldi kızlar yaa :anne::-)
En son bi önceki sayfada yazmışım 2014te, oğlum 4.5yaşında demişim okulla ilgili soru sormuşum,2010temmuzlu kızımda 3.5yaşındaymış demekki, şaka gibi yıllar ne çabuk geçiyor şuan kızım 7yaşında 1e gidiyo, oğlum 8yaşında 2ci sınıfa gidiyor. Bigün liseye giderken de buralara uğrarmıyız acaba, inşallah ogünleride nasip etsin görmeyi Rabbim.. Evlatlarımız büyüyo kızlar neler yapıyosunuz bakalım görüşmeyeli :) hey gidi günler heyyy
:KK74::KK71::KK31::KK36::-)Şu smileyleri bile özlemişim haaa:KK70:
Oğlumun şuan okuma bayramı gösterisindeyiz:KK45::KK73:

Okulların açılmasına az kaldı. 2. sınıfa başlayacaklar. Benim minik prematürüler de kocaman oldu. Biri 33 diğeri 35 numara giyen iki koca ayaklılar artık :))

Dur bari kkya uğramışken şurayada iki kelam yazayım :))
2009lu oğlum 3e gidiyo 2010lu kızımda 2.ci sınıfa gidiyo :)) 15tatili iple çekiyolar, çok az kaldı, havalarda hep aynı kar yağmadı gitti buraya :KK70: neyse havadan sudan'da bahsettiğime göre ben kaçayım artık, bakalım bidaha nezaman gelip yazıcam buraya hoşçakalın 2010temmuz annelerrriii..

Hey gidi gunler heyyyyyy..

Neler yasadik neler burda..
9 ay birlikte tamamladik.

Ara ara bazi sayfalari okudum simdi duygulandim sevindim

Benim kizim da kocaman oldu 2.sinif bitiyor.

Okuyan olursa hepinizi sevgiyle opuyorum..

Her sene girip yazmak nasip olsun, tekrar yazayım bari gelmişken😃
2009lu Oğlum 5'e geçti bu sene,2010lu kızımda 4e gidicek nasipse, yaz tatili bitmek üzere 9unda okullar açılıyor, gözaçıp kapayana kadar geçti tatil iyimi,, yine okul heycanı başladı, oğlumun ilkokul bitti artık yeni bir serüvene adım atıyoruz ortaokula, bu yıl ortaokul nasıl bişey oğlumda görüp kızımda tecrübeli olucam, aslında böyle olması güzel oluyor, kızım hep abisi sayesinde daha rahat ilerliyor okul hayatında, 😍

Oğlum daha şimdiden ergenliğe girdi sanki kardeşide altta kalmıyo tabi, daha şimdiden 2ergenle uğraşıyor gibiyim, bikaç yıl sonra napıcam bilmem😅hergün aralarında kalmaktan usandım, birbirlerini yiyorlar, neyi paylaşamıyorlar bi anlasam, yeri geliyor öyle iyi anlaşıyolarki, keşke hep öyle olsalar ama malesef olmuyor😝

Yıllaaaar yıllar sonra girip okuduğumda belki bugünleri özliycem arıycam yine şimdi olduğu gibi😓:anne:

:KK200:Çocuklarım sizi çoooooook seviyorum, iyiki varsınız iyiki benimsiniz,,,:KK200:

🙏Rabb'im hepimizin çocuklarına sağlıklı huzurlu uzun seneler nasip etsin, tekrar görüşmek üzere inşallah esen kalın:KK68:

Selam arkadaşlar. Ben nickimi unutnuştum. Ee uzun zamandır da girmeyince. Burayı da zar zor buldum. Eski nickimi buraya girince gördüm. Çocuklar 4. sınıfta ve son dönemleri. Seneye ortaokul. Kızım ön ergenliğe girdi gibi. Kulağında kulaklık. Yabancı müzik dinlemeler, arada bana ukala cevaplar vermeler. İşim iş valla 😆😆

X