2011 Kasim-Aralik Aylarında Tüp Bebekle Anne Olacaklar

sorma yaa aynen bir anda oldu.bizimki diş de patlattı çok huzursuz ateşli,uykusuz.birde internette diş ateş yapmaz diyordu uzman birisi.........seninki nasıl?

bizimkininde iki dişi çıktı,şimdi daha iyi yiyiyor ama sevmediği bir şeyde sımsıkı kilitliyor ağzını ve kafasını hayır hayır diye sallıyor..

duss nereler desin?
çok ogunsun biliyorum tek başına iki bebişle.
ama arada yaz olur mu?

merhaba rudi
canım ya iyiyiz sükürler olsun sen nasılsın ? bebişler nasıl?
ben aynı kosusturuyorum bebişlerin hareketleri ,yaptıkları seyler her gecen gün daha da keyifli hale getiriyo beni :KK1: sonsuz sükürler olsun.
canım sıkıldı evde yanlız basımıza bende degisiklik olsun diye cocukları aldım babamın yanına geldim esim yanımızda degil durumları biliyosun ilk iki gün cok perisan olduk uyumadılar
cok sükür su an düzene girdi uykuları alıstılar buralara ,bayram bitimine kadar buralardayız bir ayagımız toprakda sürekli dısarıda yürüyürüz
ben simdi diyorum eve gidince ne yapıcam apartmanın en üst katında:KK14: yardımcımda cok , baya keyfimiz yerinde, oglumda bir hırınsı
var balgamın var surup aldım veriyorum inşş atlatır gecmezse doktora gitmemiz gerekecek sanırım.
bu aralar bamya yediriyorum, bide arpa sehriyeyi haslayıp veriyorum . oglumun ciltindeki benekler hale devam ediyo ya rudi alerjık bünyeli bir cocuk
diyo doktorlar inşş büyüdükce atlatır

Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle tedavileriniz hayırşı olsun,

Elimde tedavimden kalan 3 adet 300 lük pregon bulunmaktadır. İlgilenenler özel mesaj atabilişr. Uygun fiyata vereceğim.

Skt : Aralık 2012

Kızlar bamya, patlıcan, kivi,çilek, bal, süt 1 yaşına kadar verilmeyeceklerin arasında.

canım ya,digerlerini biliyorum ama bamyayı ilk kez duydum korktum simdik .rudi kızının dişi de hayırlı olsun benim kızda tık yok oglanın alttan iki tane cıktı el sürekli oarada .
diger arkadaslar nasıl gidiyo annelik .

merhaba rudi
canım ya iyiyiz sükürler olsun sen nasılsın ? bebişler nasıl?
ben aynı kosusturuyorum bebişlerin hareketleri ,yaptıkları seyler her gecen gün daha da keyifli hale getiriyo beni :KK1: sonsuz sükürler olsun.
canım sıkıldı evde yanlız basımıza bende degisiklik olsun diye cocukları aldım babamın yanına geldim esim yanımızda degil durumları biliyosun ilk iki gün cok perisan olduk uyumadılar
cok sükür su an düzene girdi uykuları alıstılar buralara ,bayram bitimine kadar buralardayız bir ayagımız toprakda sürekli dısarıda yürüyürüz
ben simdi diyorum eve gidince ne yapıcam apartmanın en üst katında:KK14: yardımcımda cok , baya keyfimiz yerinde, oglumda bir hırınsı
var balgamın var surup aldım veriyorum inşş atlatır gecmezse doktora gitmemiz gerekecek sanırım.
bu aralar bamya yediriyorum, bide arpa sehriyeyi haslayıp veriyorum . oglumun ciltindeki benekler hale devam ediyo ya rudi alerjık bünyeli bir cocuk
diyo doktorlar inşş büyüdükce atlatır
canım oğluna geçmiş olsun . benim kızım şu an iki minik dişi var çok cici duruyor. oğlumda daha tık yok. oğlan epey emekliyor tüm odaları dolanıyor. kızım ise oldugu yerde kalkmaya çalışıyor dönerek ilerliyor. emekleyerek odadan çıkamıyor. oğlan çıkınca odadan bas bas bağrıyor yalnız kaldım diye.sürekli yanlarında olmamı istiyorlar.
değişiklik sana çok iyi gelecek.diyete ve spora da bayramdan sonra devam edeceğim şimdilik mola verdim. sen başladın mı ?

Kızlar bamya, patlıcan, kivi,çilek, bal, süt 1 yaşına kadar verilmeyeceklerin arasında.
kivi vermiştim ben 7 aylık falanlardı ilk verdiğimde şükür birşey yapmadı.
bal da 1-2 damla su ile karıştırıp öksürdüklerinde akşamları verdim. çok rahatlattı.bal zaten tr de yasak sanırım yurtdışında böyle bir uygulama yok.

Son düzenleme:
Herkese bebişleri ile mutlu sağlıklı bayramlar.
bizimde ilk bayramımız ya acaip özendik yeni ciciler süslü elbiseler aldım kızıma ,oğluma gömlek şort sandalet.
Allah ım hep güzel günler göster bebişlerimize birlikte nice nice bayramlara

selam kızlar,
değişik çorbalar yapan var mı bebişlere birde balık veren oldu mu?

Yaklaşık 2 ay önce ilk kez balık vermiştim. Biz yerken denk gelirse yine veriyorum. Yaptığım çorbaları yazayım 1- kıymalı tereyağlı tarhana, 2-köfteli, domatesli şehriye çorbası 3- kıymalı yayla çorbası 5- içine kırmızı mercimek, bulgur, maydonoz,dereotu,patates ve kimyon (gaz olmasın diye) attığım karışım çorbam. Bunların dışında kendi kabak, fasülye, barbunya yemeklerimdende tuz atmadan salçasız yaparak veriyorum. Bugün pazardan bal kabağı aldım netten tarif bulup onuda denemek istiyorum.

Yaklaşık 2 ay önce ilk kez balık vermiştim. Biz yerken denk gelirse yine veriyorum. Yaptığım çorbaları yazayım 1- kıymalı tereyağlı tarhana, 2-köfteli, domatesli şehriye çorbası 3- kıymalı yayla çorbası 5- içine kırmızı mercimek, bulgur, maydonoz,dereotu,patates ve kimyon (gaz olmasın diye) attığım karışım çorbam. Bunların dışında kendi kabak, fasülye, barbunya yemeklerimdende tuz atmadan salçasız yaparak veriyorum. Bugün pazardan bal kabağı aldım netten tarif bulup onuda denemek istiyorum.
balkabağı epeydir vermemiştim hatırlattığın iyi oldu bir gezineyim gelmişse pazara alıp vereyim .
bu arada herkes kayboldu..

denk geldikçe balık veriyorum kıymayı yutmakta zorlanıyor.bakıcıya bırakacak varmı içinizde.ben bırakıcam da nelere dikkat edeyim.

selam.
epeydir girmedim
herkes ve bebişler iyidir inş
benim kızımda iyi büyüyor
her yerde geziyor çok yaramaz bişi oldu:emir_bebek:
çok şükür bugünleirmize

yok canım yürümüyor henüz ama sanki az kaldı gibi
emekliyor ama dur durak bilmiyor
diş sorunu bizdede var
2 gece ateş yaptı
4 dişimiz var sizin?

bizim 2 dişimiz var,oğlan da hiç yok
emekleme ve ayakta desteksiz dayanıyor biri 5-6 saniyecik. ve tutunarak ilerlemeye çabalıyorlar.
sen çalışıyor musun ankaralı?

bizim 2 dişimiz var,oğlan da hiç yok
emekleme ve ayakta desteksiz dayanıyor biri 5-6 saniyecik. ve tutunarak ilerlemeye çabalıyorlar.
sen çalışıyor musun ankaralı?

çalışmıyordum ama başlayacağım canım pazartsi
kızıma teyzesi bakacak
yarım gün olacak zaten

çalışmıyordum ama başlayacağım canım pazartsi
kızıma teyzesi bakacak
yarım gün olacak zaten
teyzesinin bakacak olması çok büyük şans, uzun zamandır uğramadın ya dedim belki işe başladın,,
yarım gün çalışacak olman ise süperrrrr

selam anneler nasılsınız?
nasıl gidiyor hayat , ben bu aralar cooook yoruluyorum bebişler beni yormaya başladı cok hareketliler .bir yürüseler de belki birazcık
rahatlarız gezme olayına pek giremiyorum cok zor oluyor ikisi birden cıkmak istiyor arabadan ne yapacagımı sasırıyorum:) yemek olayına gelince valla herseyi yediriyorum gece de mama yapıyorum 2 kez
rudi senin ikizler nasıl? tek mi bakıyosun ben diyorum eşime simdi yardımcıya ihtiyacım var :KK43:
ankaralı hayırlı olsun inşş iş hayatına baslıyo musun? allah kolaylık versin
valla tek sosyal hayatım bilgisayarım oldu iste böyle..

X