2011 Nisan Anneleri

merhaba arkadaşlar ben de sizlerin arasında olmayı umut ediyorum en son adetim 27 haziran o günden beri adet olmadım mayıs ayında başarısız bir tüp bebek denemesi geçirdim mayıs ve haziran ayında adetim günü gününe geldi ama bu ay böyle oldu 3 defa idrar testi yaptırdım bitanesidne silik de olsa gördüm çizgiyi ama sonrasında yok zaman zaman adet olacakmış gibi sancım oluyor tamam oldum diyorum bakıyorumki bişey yok inşallah hiç olmaz bende sizlerle birlikte olurum kan testi için vaktimde yok gideyim yaptırıyım bakalım kısmet artık inşllah hepiniz sağ salim kucağınıza alırsınız

merhaba kızlar bende aranıza katılmayı bekliyorum inşallah. SAT 8 temmuzdu benim.adetim 3 gün gecikti inşallah hamileyimdir hayırlısıyla bir kaç gün sonra test yapıcağım bakalım neler olacak.Aslında bir gün geçince test yapmıştım ama negatif çıktı onun için üç dört gün daha beklemeyi düşünüyorum.kafamçokkarıştı

Aşk meleği ve zeynep umarım hamilesiniz dir, kan testini en erken zamanda yaptırın ve güzel haberi bizlerle paylaşın, nasıl sabrettiniz şimdiye kadar hayret ediyorum.
idrar testlerine inanmıyorum, ben hamile olduğumu kan testinde görmeme rağmen idrar testinde bişey çıkmadı, üstelik reglimi 5 gün geçe yapmama rağmen.

merhaba arkadaşlar ben de sizlerin arasında olmayı umut ediyorum en son adetim 27 haziran o günden beri adet olmadım mayıs ayında başarısız bir tüp bebek denemesi geçirdim mayıs ve haziran ayında adetim günü gününe geldi ama bu ay böyle oldu 3 defa idrar testi yaptırdım bitanesidne silik de olsa gördüm çizgiyi ama sonrasında yok zaman zaman adet olacakmış gibi sancım oluyor tamam oldum diyorum bakıyorumki bişey yok inşallah hiç olmaz bende sizlerle birlikte olurum kan testi için vaktimde yok gideyim yaptırıyım bakalım kısmet artık inşllah hepiniz sağ salim kucağınıza alırsınız

canım epey zaman geçmiş üzerinden mutlaka kan testi yaptır merakla bekliyoruz hadi bakalım.kaydirigubbakcemile5

selam kızlarr
3-4 gündür şehir dışındaydım neler olmuş buralarda topik değiştirmişiz.
benimde sat 25 haziran bdt 2 nisan cnm benide eklermisin.
rabbim hepimize sağlıklı bebişler nasib etsin.

Merhaba,
Benim de sat 13 temmuz. İdrar testinde çift çizgiyi gördüm.
14 aylık kızım var. Ondan sonra da hamile kalmıştım. Kahverengi akıntılar her iki hamileliğimde de oldu. Kızımda yattım sürekli dünyaya geldi. İkincisinde dikkat etmedim düştü. Ama düşüğün kahverengi akıntı ile çok alakalı olduğunu sanmıyorum. Şakır şakır kanaması olup hamile kaldığını anlamayan çok kişi tanıyorum. Hepsinin de çocukları doğmuş. Allah ona ömür verdiyese gelecek bir şekilde.
Bu arada 30.gün kahverengi akıntım başlardı. Merakla bekliyorum ne olacak diye.

bugün kan testi yaptırdım transferin 14.günü ve değerim 1387 çıktııı... kızlar gebelik çigelgesi nasıl ekleniyor yardım edermisiniz????

sevgili catdog ben tam 6 haftalıkken gittim ama duymadım gördüm:KK70: ekrandan belli oluyor pıt pıt:d süper bir duygu inşallah ilk gittiginde görürsün sen de kaydirigubbakcemile2

aay canım inşallah ya; randevum yarın 1:30 da kısmetse inşallah herşey yolundadır.çok korkuyorum, bu sabahtan beri sol kasığımdan böbreğime ve bacağıma vuran bi ağrım var anlamadım neden?inşallah başka bişeydendir.eyvahedigeldismile
canım ne güzal maşallah sen de görebilmişsin pıt pıt:nazar:
ay darısı hayırlısıyla başımıza inşallah :)))

bugün kan testi yaptırdım transferin 14.günü ve değerim 1387 çıktııı... kızlar gebelik çigelgesi nasıl ekleniyor yardım edermisiniz????

angel canım 41 kere maşallah:nazar: senin bebişler çift geliyor galiba annesi :)))
benim 14.günde 755 ti.hadi hayırlısı tatlım güzel haberlerle inşallah:emir_bebek:

canım şu çizelge nasıl ekleniyor ben de hiç anlamıyorum :)) she arkadaşımız da sormuş ama ben de bilmiyorum kibilmiyorumkismile

merhaba kızlar, bende dün öğrendim hamle olduğumu, en son 8 temmuzda regli olmuştum, gebelik 14 nisan görünüyor. bende allahın izniyle 2011 nisan annesi olacağım. herkesin bebeşi şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

catdogcum, seninle tedavinin başından beri hep peş peşe ilerledik, hatta ayni gün hamilelik haberimizi verdik ve şimdide doğumumuz ayni güne denk geliyor, hayırlısı ile. Benimde muhtemel doğum tarihim 9 nisan.

aayy maşallah she canım hakkaten biz seninle hep birlikte ilerledik aynı gün doğurucaz galiba arkadaşımkaydirigubbakcemile3
hadi hayırlısı tabi inşallah :)))

merhaba bayanlar dünden beri listemiz epey kabarmış şimdi hepsini ekliyorum inş hepimiz sorunsuz hamilelikler geçirir ve sağlıcakla bebeişlerimizi kucaklarımıza alırız. neyse topiğimiz geri açılmış buna sevindim bundan sonra hep beraber nisan anneleri olarak burdan ilerleyeceğiz.

çok sağol canım inşalah listemiz hep böyle güzel ve uğurlu ilerler :)))

cnm sen çizelgeni yapabilmişsin ama beklenen doğum tarihi yerine son adet tarihini yazmışsın ondan yanlış olmuş.

internetde 9 ağustos diyor. kalp atışı için, sanki erekn gibi geldi bana

cnm kalp atışları 6.haftadan sonra duyulabiliyo bildiğim kadarıyla.ben şuan 6+4 üm.cumartesi gidicem yani tam 7 haftalıkken inşallah duyabilicez.

angel canım 41 kere maşallah:nazar: senin bebişler çift geliyor galiba annesi :)))
benim 14.günde 755 ti.hadi hayırlısı tatlım güzel haberlerle inşallah:emir_bebek:

canım şu çizelge nasıl ekleniyor ben de hiç anlamıyorum :)) she arkadaşımız da sormuş ama ben de bilmiyorum kibilmiyorumkismile

ekledim çizelgeyi ama tarih olmadı 40 haftalık gebe gibi gösteriyo..

X