2011 Nisan Anneleri

cnm sen çizelgeni yapabilmişsin ama beklenen doğum tarihi yerine son adet tarihini yazmışsın ondan yanlış olmuş.

cnm kalp atışları 6.haftadan sonra duyulabiliyo bildiğim kadarıyla.ben şuan 6+4 üm.cumartesi gidicem yani tam 7 haftalıkken inşallah duyabilicez.

hay sen çok yaşa emi.... hemen düzeltiyorum...

bu arada kısmetse bizim pırasaları 23 ağustosta göreceğiz... doktoruma ikiz olma ihtimalini sordum .. olma ihtimali yüksek dedi :))))

merhaba yeni anneler,
tatlişoğlum listeye bizi de eklee...
bizde 5+0 dayız...muhtemel d.tarihi 13 nisan..başka yokmuş,o ara bizim oldu kaydirigubbakcemile3
ilk hamileliğim,yaş 28 ve 62 kilo ile hamile kaldım...

dün dr.a gittik ama keseyi göremedik,ama çok şükür ki değerlerim iyi...
hafta cuma tekrar bakacağız..hayırlısı...
:emir_bebek:

merhaba yeni anneler,
tatlişoğlum listeye bizi de eklee...
bizde 5+0 dayız...muhtemel d.tarihi 13 nisan..başka yokmuş,o ara bizim oldu kaydirigubbakcemile3
ilk hamileliğim,yaş 28 ve 62 kilo ile hamile kaldım...

dün dr.a gittik ama keseyi göremedik,ama çok şükür ki değerlerim iyi...
hafta cuma tekrar bakacağız..hayırlısı...
:emir_bebek:

tamam canım son adet tarihini yazda ona göre ekliyim.hoşgeldin aramıza....

selam kızlar bende aranıza katılmak istiyoırum zerdal arkadaşım yönlendirdi beni bu topiğe bende nisanda doğum yapıcaklar arasındayım.son adetım tarıhım benım 8 temmuz doktor 5 haftalık dedi 2 hafta sonra kontrolüm var gene.benımde zerdal gibi 14 nisan beklenen doğum tarihi.zaman geçmiyor gerçekten yaaaa...

Son düzenleme:
selam kızlar bende aranıza katılmak istiyoırum zerdal arkadaşım yönlendirdi beni bu topiğe bende nisanda doğum yapıcaklar arasındayım.son adetım tarıhım benım 8 temmuz doktor 5 haftalık dedi 2 hafta sonra kontrolüm var gene.benımde zerdal gibi 14 nisan beklenen doğum tarihi.zaman geçmiyor gerçekten yaaaa...

hoşgeldinnnnŞeniz

Ne güzel ne kadar çoğaldık birden böyle.hihoyyyt
Aramıza hoşgeldiniz kızlar. zemuszemus
Bebişlerimizi kucaklarımıza aldığımız günleride görürüz inşaallah:emir_bebek:

X