2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

ataklar biter başka şeyler başlar kızlar ve bu hep böyle devam eder ben oğlumun her şeyine razıyım yeterki sağlığı yerinde olsun, o kadar zor günler yaşadıkki o dünyaya gelene kadar, benim dünyam o.. bu arada cuma günü aşılarını yaptırmaya gitcez aslında geçen cumaydı ama hasta olduğundan erteledik şimdiden stresi başladı, acaba aşı sonrası çok zorlanırmıyızz?? yaptıranlar varsa aşı sonrası nasıldı? huzursuzluk yaşadınız mı?

Biz sabah yaptırmıştık akşam 8 gibi hafif ateşi çıktı hemen yarım olcek calpol verdik düştü. Hiç huzursuzlugu falan da olmadı gün boyu, muhtemelen ikide bir ateşine bakmasaydım ateşini de farketmezdim.

Biz sabah yaptırmıştık akşam 8 gibi hafif ateşi çıktı hemen yarım olcek calpol verdik düştü. Hiç huzursuzlugu falan da olmadı gün boyu, muhtemelen ikide bir ateşine bakmasaydım ateşini de farketmezdim.

canım ateşi kaç olunca verdin şurubunu? birde bende bir kulaktan ölçer var bir de dijital koltuk altı var ikisi farklı ölçüyo hangisi daha güvenilir acab?

canım ateşi kaç olunca verdin şurubunu? birde bende bir kulaktan ölçer var bir de dijital koltuk altı var ikisi farklı ölçüyo hangisi daha güvenilir acab?

Koltuk altından iyi ölçemezsin, kulaktan olanı kullan bence. 37,5 tu yanlış hatırlamıyorsam ilaç verdiğimde.

Kabızlık bebeğin zorlanarak 3-4 günde bir dışkılaması ve dışkının çok sert olmasıdır.

Bebekler sindirim sistemleri geç geliştiği için ilk aylarda kabızlık sorunu yaşayabilirler. Zorlandığı zamanlarda bebeğinize günde 1-2 çay kaşığı sızma zeytinyağı vermeyi deneyebilirsiniz. Zeytinyağı mamasına da ilave edilebilir.

Bebeğe bisiklet hareketi yaptırmak da bağırsak çalışmasını hızlandıracaktır.

Eğer bebeğiniz kabızsa ve bebek sütü kullanıyorsa doktorunuza danışarak Aptamil Conformil kullanabilirsiniz. Conformil gaz ve kabızlık problemleri içşin geliştirilmiş özel bir formüldür.

aptamil conformil kullanıyorum ..bebeğim 44 günlük..zeytinyağı mamasına koyuyorum hala kendisi yapamıyor..başka öneriniz varmı ?

bizim hergünümüz atak halinde geç,iyor o yüzden muhtemelen olsa da farketmem sürekli gece gündüz huzursuz olduğu için o sürekli atak geçiriyor ben de yakında panik atak geçireceğim

yalnız olmadığımı bilmek çok sevindirdi beni..benmde oğlum çok huzursuz sürekli ağlamaklı..hertürlü atak bende mevcut sayesinde:)

slm kızlar nasılsınız unutuldummu acaba bayadır giremıodumm kızım doğdu doğalı sorunlarla uğraşmaktan kulak enfeksiyonu idrar enfeksiyonu geçidi çokk nazlı çok vızırtılı bişeyyy kucaktan inmıyor dünya tatlım benm

kızlar kuvet ayagı kullanan varmı yerde yıkamak zor oluyo belim ağrıyo ayakta iyimi bilemedim

Ben kullanıyorum ve memnunum.
Birde eşim olunca gerek olmuyor ama küvetlerin altında genelde tıpa oluyor ve onlar için tahliye hortumu satılıyor, küvetteki suyu boşaltmak için iyi olur, görmediyseniz söyleyeyim dedim.

merhaba arkadaşlar benim bebegim mayısda dogacak bu 2. fakat ilkinde minik el pompası kullanmıştım.bu bebegimde elektirikli bi süt pompası almayı düşündüm sizler kullanıyorsanız ne kullandıgınızı ve görüşlerinizi belirtirmisiniz lütfen?????

merhaba arkadaşlar benim bebegim mayısda dogacak bu 2. fakat ilkinde minik el pompası kullanmıştım.bu bebegimde elektirikli bi süt pompası almayı düşündüm sizler kullanıyorsanız ne kullandıgınızı ve görüşlerinizi belirtirmisiniz lütfen?????
Merhaba öncelikle sağlıklı bı doğum diliyorum bebeğine ve sana ben medela kullanıyorum performansı fena değil ama mutlaka göğüslerime elle masaj desteği yapıyorum

öncelikle hayırlı doğumların olsun.ben lansinoh süt sağma makinasını kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim....aynı makinayı gelinlerimizde kullandı arkadaşımızda....

selam kızlar , burası epey sakinlemiş herkes iyidir umarım biz de sizin gibi büyüyoruz benim sorum bu kez kendimle ilgili hamileyken hemoroid oldum dogumdan sonra geçer dediler ama şişlikler kaldi sizinde başınıza geldi mi merak ettim dr.a gidicem tabi ama bebişi bırakabileceğim kimse yok şuan :KK43:

selam kızlar , burası epey sakinlemiş herkes iyidir umarım biz de sizin gibi büyüyoruz benim sorum bu kez kendimle ilgili hamileyken hemoroid oldum dogumdan sonra geçer dediler ama şişlikler kaldi sizinde başınıza geldi mi merak ettim dr.a gidicem tabi ama bebişi bırakabileceğim kimse yok şuan :KK43:

off ya, ağrı yok kanama yok o memeler duruyo sinir oluyorum nasil gecicek bu vakit olsa ılık su banyosu yapılır ama nerde evde yalnızım bebişle

X