2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

slm kızlar nasılsınız bakalım bebişl doğunca bende herkez gibi buraya uğramaya vakit bulamıyorum benim bebiş saolsun gündüz uyumuyor felat gaz sancııs var kendi alttan pırtlatıyor başlıyor ağlamaya sanıırm kendi pırtından korkuyor hiç uyumuyor aynı kızım gibi

slm kızlar nasılsınız unutuldummu acaba bayadır giremıodumm kızım doğdu doğalı sorunlarla uğraşmaktan kulak enfeksiyonu idrar enfeksiyonu geçidi çokk nazlı çok vızırtılı bişeyyy kucaktan inmıyor dünya tatlım benm

slm canım artık pek kimse giremiyor bende baktım kimsecikler yok acaba başka biryerdemi toplandılar yeni bir başlık açtılar dedim :KK1:
öncelikle geçmiş olsun bizdede aynı dert var idrar enfeksiynu kuzucuk perişan oldu neyseki atlattık birde çalışmaya başladım annem bakıyor kuzuma koşturmayla geçiyor günlerim

slm canım artık pek kimse giremiyor bende baktım kimsecikler yok acaba başka biryerdemi toplandılar yeni bir başlık açtılar dedim :KK1:
öncelikle geçmiş olsun bizdede aynı dert var idrar enfeksiynu kuzucuk perişan oldu neyseki atlattık birde çalışmaya başladım annem bakıyor kuzuma koşturmayla geçiyor günlerim

Gecmiş olsun
http://www.kadinlarkulubu.com/aralik-anneleri/573632-2012-aralik-bebekleri-buyuyorrr.html
Burada yazıyoruz bir de face de toplandık istersen ozelden yollayayım grubun adını

benm kızımda benm mememi yalancı meme diye kullnıyooo ve bu beni acyip yoruyoo
emzik inat ettim almadımmm
ama aldım şimdide 2 defa tutuu hep atıyooo birde midesi bulanıyoo gibiyapıyoo kuzumm :))

sanırım aynı sorun herkes de var bizim minik de almıyor emziği üstelik 25 mart da iznim bitiyor kara kara düşünüyorum ne yapacağımı

canım benim oğlum 2 ayını geçti ama hala bi düzenimiz yokk.sanırım ne zaman oyunadan falan anlamaya başlayacaklar o zaman düzen verebilicez.çünkü şu anda oyalayamıyoruz tam olarak anlamıyolar.benim ki de gündüz uyuyunca 2 saat uyuyo.gece 3 saatte bir kalkıyo tabi karnının güzel doyması koşuluyla.benim oğlumda 7 de mutlaka kalkar.mesela 6 :30 da yatsa bile illaki 7 de kalkacak.huy oldu rsmen.
ben de izin olayını 4 gözle bekliyorum.öğretmenim ve 1 nianda iş başı yapıcam.inşallah 6 ay olur da izin bu dönemi kapatırız.

bende 25 martta iş başı yapıcam kuzumu nasıl birakıcam bilmiyorum ama bu iznin de çıkacağı yok gibi raporla falan biraz daha uzatmaya çalışcam bakalım

kızlar facebooktaki grubu bulamayanlar var. bende bulamamıştım, internet explorerdan facebooku açınca grup görünmüyordu. ama google chromadan facebooku açıp aratınca çıktı direk.sizde google chrome veya mozilla firefoxdan facebook sayfanızı açıp 2012 Aralık anneleri yazıp aratın. bir deneyin belki işe yarar.

slm kızlar nasılsınız artık umuttan fırsat bulup pc yi açamıyorum özledim sizleri bebişler nasıl . umut grip oldu yine ilaçda içiremiyorum ne yapıcam bilmiyorum :KK43:(

kızlar hepimiz facede 2012 aralık anneleri grubunda toplandık.sizi de bekliyoruz. orda yazışmak, yazılanları takip etmek daha kolay oluyor.

Ben de aralık annesiyim, oğlum şimdi 3,5 aylık.. Şu aralar çok çaresizim, 2 ay çok iyi emen oğlum 1 aydır emmiyor, göğsüme yatırdığım an ağlamaya başlıyor sadece uyurken emzirebiliyorum, doktor da birşey bulamadı. Benim gibi sorunu olan var mı aranızda, tavsiyelerinizi bekliyorum

Ben de aralık annesiyim, oğlum şimdi 3,5 aylık.. Şu aralar çok çaresizim, 2 ay çok iyi emen oğlum 1 aydır emmiyor, göğsüme yatırdığım an ağlamaya başlıyor sadece uyurken emzirebiliyorum, doktor da birşey bulamadı. Benim gibi sorunu olan var mı aranızda, tavsiyelerinizi bekliyorum

Bir yerde okumustum reflu ile ilgiliydi. Belirli ir aydan sonra mide salgıs gelişmeyen mide kapakcıgından mide borusuna kacıyormus, emzirirken yemek geldidiye asitsalgılanmaya baslıyor ve ozellikleyan yatar pozisyonda oldugu icin kapaktan yukarı kacıp yakıyormus canını acıtıyormus. Reflu tanısı konursa ilac tedavisi varmış.

kızlaaaarrrr nicedir siteyi ziyaret edemiyorum işe başlayalı bir ay oldu oğluşumu çok özlüyorum biraz iri gelişti 3,5 aylık 8 kilo ehehehehe size birde resmini koydum merak edenlere hepinizi öpüyorum eskileride bir ara okuyacam öpüldünüz:KK54:

Eklentiler

• $17885_10151404484436799_897816125_n.jpg
    $17885_10151404484436799_897816125_n.jpg
    34,5 KB · Görüntüleme: 168

aynen benım durumum bunalım takılıyorum... ne olcak bılmıyorum bır anne ıcın bebesını gogsunde uyutup sakalasarak gule oynaya besleyememek cok kotu sanırım gazdan olabılır ya da dıslerı mı cıkarken bu hareketı yapıyorlar bılemıyorum ama zor donem ben sunu denedım su bıberonunu agzına verıp kandırık yapıp mememı verıyorum en azından ıkı uc cekıyo ... bakalım nolcak

selam kızlar , burası epey sakinlemiş herkes iyidir umarım biz de sizin gibi büyüyoruz benim sorum bu kez kendimle ilgili hamileyken hemoroid oldum dogumdan sonra geçer dediler ama şişlikler kaldi sizinde başınıza geldi mi merak ettim dr.a gidicem tabi ama bebişi bırakabileceğim kimse yok şuan :KK43:

canım benım hemoroıd ıcın kantaron yağı(aktarlarda satılır) kullan hıcbır yan etkısı yok ben hamıleyken ıltıhap bıle olmustu acısını sancısını anlatamam pamuk yardımıyla her sabah ve gece kullan yararını goreceksın sevgıyle kal ...

kızlar nerdesinizzzzzz yeniden canlandıralım burayı bende giremedim epeydir kızımla ilgilenmekten anaaaaaaaaaaaamm ne çektim onu büyütene kadarrrrrr çok hassa bi kzım varrrr alerjik oluooo herşeyden koruyorum:)))))))))))))))))

X