2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

canım biz facebookta toplandık çok daha iyi oldu, herkes birbirini gördü tanıdı, sende gel bekleriz

kızlar oğlum 4 aylık oldu .zaman çok çabuk geçiyor.burada ne zaman doğururuz diye gün sayıyorduk. evlatcığım büyüyor maşallah :)

Son düzenleme:
kızlar oğlum 4 aylık oldu .zaman çok çabuk geçiyor.burada ne zaman doğururuz diye gün sayıyorduk. evlatcığım büyüyor maşallah :)

neden artık gelmiyosunuz buralara kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
bizde 4 ay 5 günlük oldukk çarşamba aşı var:26::26:

Slm kizlar bisey sorcm facedeki gruba uyeyim ama yazdiklarimizi kimse goruyomu yoksa sadece gruptakiler mi goruyo

bende aynı şeyi düşünüyorum.artık dahil değilim o gruba beni çıkarmışlar.galiba sürekli paylaşım istiyorlardı hanımlar.grupları kendilerinin olsun

aynen..ben kendim çıktım,en son siyasi olaylardan tartışmalar olunca sabrım taştı,ayrıldım.bebekler vesilesi ile açılmış bi grupta her türlü saçma sapan tartışma ve gerginlik olmuş amacından şaşmıştı zaten..

mrb kızlar;

aktifleşmiş gene grubumuz çok sevindim... bende buralardayım toplanalım gene yazışalım...

mrh arkadaşlar bayağıdır gırmıyorum buraya çok şeyler değişmiş kımsecıkler kalmamış umduğumu bulamadım heyecanla açmıştım oysakı neyse olsun .bu hafta ise başladım boylelıkle nete gırebıldım ancak cocuklada fırsat olmuyo zaten inşallah herkes ve bebişler iyidir , bebeğim 7 ay 8 günlük oldu diş çıkardı oturuyor buyudu artık

yeni üyeyim arkadaşlar.benimde bebeğin sekiz ayına girecek.sürünme alıştırmaları devam ediyor ama diş belirtilerimiz daha yok..ek gıdaya başladık bir ay oluyor ama dada bir düzen oturtamadı bebeğimalışması zor oluyor yeni tatlara.zamanla daha iyi olur umarım.

merhaba arkadaşlar

14 aylık bir oğlum var ve o 9 aylık olana dek işe dönmedim
evde olduğum süre boyunca da beslenmesinden bakımına her konuyla ilgili elimden geldiğince yeri ve yabancı kaynakları araştırdım durdum
arkadaşlarım bu kadar çok araştırıyorsun bir blog kur da biz de okuyalım deyince geçen hafta gözümü karartıp bloğu açtım

birçok konum doktor, diyetisyen ve gıda mühendisi birkaç uzmanın kontrolünde olduğundan haftaya yayınlayacağım ama ek gıda geçmek üzere olduğunuz şu dönemde evde ekmek, peynir ve yoğurt yapımı gibi konularda işinize yarayabilir
ek gıda ile ilgili de temek kurallar ve tariflerden oluşan bir köşe oluşturacağım oğlumdan fırsat bulabilirsem =)

ben hala peynirini yoğurdunu evde yapıyorum, elimden geldiğince ekmeğini de yapmaya çalışıyorum, dilerim sizin de işinize yarar, Rabbim hepimizin evladına yediğinden içtiğinden şifa versin, selamlar

hayat ÖZsöyler: Ev Yapımı Tam Buğday Ekmeği
hayat ÖZsöyler: Evde Çökelek Ve Peynir Yapımı

oyyy sevgili aralık anneleri oyyy bunlar buradan gidip feyste grup kurdular sonra bir takım tartışmalar çıktı grup ikiye bölündü sonra kalan gruptada siyasi tartışmalar çıkıyor tekrar bölünüyolar sonra o bölündükleri grupta kendi arasında ikiye bölünmüş en sonunda bölünerek çoğalmaya devam etmişler terliksiler

oyyy sevgili aralık anneleri oyyy bunlar buradan gidip feyste grup kurdular sonra bir takım tartışmalar çıktı grup ikiye bölündü sonra kalan gruptada siyasi tartışmalar çıkıyor tekrar bölünüyolar sonra o bölündükleri grupta kendi arasında ikiye bölünmüş en sonunda bölünerek çoğalmaya devam etmişler terliksiler

sürekli kendilerini yüceltip durdular nedense ıktıdar olmak ıstedıler ama en sonunda hırslarına yenıldıler ahahahaaaa ne dedım ben bıle anlamadım

meraba kıslar

sizlere birkaç sorum olacak bebislerinin hazır gıdalara alıştımı ? kilosu ne kadar acaba ? emeklemeler başladımı ? bunlara merak ediyorum.

benim kızımda henüz emekleme yok, hazır gıdaların hepsini olmasada birazını sevmeye başladı, sizlerde durum nasıl?

X