2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    289
Oyun halısı almakta tereddüt eden varsa alsın kızlar bazen iyi oyalanıyor. Ama bu üzerindeki oyuncaklar arada değiştirmek lazım mı acaba sıkılıyor mudur her gün aynı şeyler
Birbirine geçen renkli halkalar var onlardan alıp takabilirsiniz bebeğim yumruklarıyla dokunuyordu ilk başta ilgisini çeke çeke tutmayı geliştirdi günde baya bi zaman geçiriyoruz

Merhabalar kızlar.
Benim rapor bitmeye 20 gün kaldı.
Oğlumu 2 yaşa kadar kayınvalidem bakmıştı sorma kreşe vermiştik.
Kızımı da öyle düşünüyorduk ki kayınvalidem bakamam dedi. İş yerinden 4 ay zamanlı yarım gün çalışma olarak şekilde konuştum ve annem le ablam idare ederiz dedi. Sonrasında kreşe verilecek. Aslında eşim şimdi verelim diyor ama ama ben hiç yoktan eş gofa ya başlamış olsun diyorum diye kalacaz 4 ay yollarda maalesef.
Erkenden kreşe veren oldu mu

Yardımınıza ihtiyacım var bebegim çok gazlı ağıayam kaka yaptıgında ıkınan bir bebek bir kaç gundur karimustunde ayaklarını falam kaldırınca bir şişlik goruyodum bugun doktora fotografimi videosunu attık karın kas yırtık ola bilir dedi oyleyse ameliyyat olucakmış yıkılmış durumdayım yarın doktor kontrolumuz var dua edin bize inşallah ameliyyatsız atlatırız başına boyle bişey gelen duyn varmı?

1D628348-7AB6-4E38-97D0-46AF2E503872.jpeg
Fotografini atıyorum siz ne düşünüyorsunuz? Yarınım nasıl olucak bilmiyorum sabahtan beri ağlıyorum canım yavrum benim

Yardımınıza ihtiyacım var bebegim çok gazlı ağıayam kaka yaptıgında ıkınan bir bebek bir kaç gundur karimustunde ayaklarını falam kaldırınca bir şişlik goruyodum bugun doktora fotografimi videosunu attık karın kas yırtık ola bilir dedi oyleyse ameliyyat olucakmış yıkılmış durumdayım yarın doktor kontrolumuz var dua edin bize inşallah ameliyyatsız atlatırız başına boyle bişey gelen duyn varmı?
Rabbim yardımcısı olsun inşallah bi sıkıntı çıkmayacaktır içini ferah tut

Oy kuzum. Insallahhh Ameliyat Olmadan geçer. Allahim Yardımcın olsun inşallah

İnş bişi yoktur allahın ıznıyle

X