2012 gelin adayları hazırlıklar başladı mı bakalım :)

son 9 gunn :KK43: :))))))))))) ceyizimm gitti evimi duzenledimm... kina elbisemi aldimm.. yarin gelinligimi teslim alicam.... bu arada topige ne gelen var ne gidenn... 1 yil kutlamasi yapicaktim topigimizee hic kimsecikler yok artik :KK43:

canım benimmm heyecan dorukta olmalı :KK16: daha dün gibi sayıyorduk 6 ay var 4 ay var 1 ay kaldı derken arkadaşımın 9 günü kaldı :KK16: umarım her şey gönlüne göre olur canım :nazar: benimde bu günüde saymazsak 29 günüm kaldı :KK19: topik eskisi gibi coşkulu değil herkescikler düğün telaşında herhalde uğramıyor kimsecikler :KK52: benimde çeyizim gitti evimi yerleştirdik, herşeyimiz tamam ama başka bir şehire gidiyor olmak korkutuyor beni inşallah kolayca alışırım :26: mutluluklar diliyorum canım :KK71:

canım benimmm heyecan dorukta olmalı :KK16: daha dün gibi sayıyorduk 6 ay var 4 ay var 1 ay kaldı derken arkadaşımın 9 günü kaldı :KK16: umarım her şey gönlüne göre olur canım :nazar: benimde bu günüde saymazsak 29 günüm kaldı :KK19: topik eskisi gibi coşkulu değil herkescikler düğün telaşında herhalde uğramıyor kimsecikler :KK52: benimde çeyizim gitti evimi yerleştirdik, herşeyimiz tamam ama başka bir şehire gidiyor olmak korkutuyor beni inşallah kolayca alışırım :26: mutluluklar diliyorum canım :KK71:

valla heycan henuz yokkk neden bende anlamadim :))))))))))) seninde cok az zamain kalmisss valla ben 40 30 20 derkenn cok hizli gecti zaman... hersey gonlunce olsun cnmm... umarim hersey guzel olurr...insallah gittigin yere alisirsinnn... allah yardimcin olsun... zor ama basarirsin alismaya insallah :)

son 9 gunn :KK43: :))))))))))) ceyizimm gitti evimi duzenledimm... kina elbisemi aldimm.. yarin gelinligimi teslim alicam.... bu arada topige ne gelen var ne gidenn... 1 yil kutlamasi yapicaktim topigimizee hic kimsecikler yok artik :KK43:

canımm benim maşallah nerdeyse bitimiş herşeyy çokk çokk az kaldııı ne güzel sıkntı stres bitiiyo eşinle geçirceğin güzel günler başlıyo inşallah:))) günler bizede cabuk geçsin:)) son 79:S

inanılmaz yoğun 2 hafta geçirdim... kendime dahi zaman ayıramadım.. ama herşeyimiz çok güzel oldu. şimdi tadını çıkarma zamanı..:21: gelinliğimi de aldım. kına kıyafetimide aldım. gelin ayakkabım çiçeğimde hazır. sanırım pek bişi kalmadı..

ebrusummmmmmmmmm bana kizginsinizdir bende olsam bende kizgin olurummm:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: ama geldim yetistim dügününe cok az kaldi saatler kaldi cok mutluyum adina kuzucummmmm buradayim arrtik hayatta bazen hersey istedigin gibi gitmiyor :KK5: gelip gidemedim bakamadimm:KK5::KK5:

ebrucummm yarın evlenyiosn artık ha son 1 gün kaldı hatta saatler :)) 3 ay va 2 ay var diye sayoyodun bbakk düğün günü geldi çattı bile:) inşallah muhteşem geçer yarın herşey ve omrün boyunca çok çok mutlu olursunuz:) düğünden sonra gel ha buralara ihmal etme topiği zaten iyice sessiz kaldık :KK43:

EBrummmm Baharcimmmm ve diger Tüm 2012 Gelin arkadaslari.....

en basindan beri sizinleyim ama sonradan kayboldum is stresi yogunluk kardesin dügünü biraz depresyonvari haller beni kk dan uzaklastirdi:KK14:

cok cok geldiniz aklima ve gariptir mesela ebrunun dügün tarihi bile aklimdaydi :KK30:

islerimiz istedigimiz gibi ilerlemedi....benim dügün bir yil ertelendi kizlar ben bir 2012 Gelini degilim yani :KK30:

Hepinize Mutluluklar DILIYORUM CANLAR:KK16:

EBrummmm Baharcimmmm ve diger Tüm 2012 Gelin arkadaslari.....

en basindan beri sizinleyim ama sonradan kayboldum is stresi yogunluk kardesin dügünü biraz depresyonvari haller beni kk dan uzaklastirdi:KK14:

cok cok geldiniz aklima ve gariptir mesela ebrunun dügün tarihi bile aklimdaydi :KK30:

islerimiz istedigimiz gibi ilerlemedi....benim dügün bir yil ertelendi kizlar ben bir 2012 Gelini degilim yani :KK30:

Hepinize Mutluluklar DILIYORUM CANLAR:KK16:

slmm cnmmm nasilsinn nerelerdesin sennnnn bakemmm :) hakkinda hayirlisi olsun cnm benim.. surda 2013 e ne kaldiki :) 7 aydayizz zaman hizlica akip geciyor :) bak ben evlendim bile :) ve yine burdayimm :) resimlerimi fotografcik henuz yollamadi onlari bekliyorum gelir gelmez yuklucemm ...cok optum senii hersey gonlunce olsun

ee ebruu ayrıntılar lutfen düğün resimlerinden istiyoruz nasıl oldunn merak ettim ya darısı bızım başımıza insallah:)

sm cnmm ayrintilari sole anlatabilirim.. gelinligim sac makyajj harikaa dugun ilk giris dans ve nikahim harikaa ama nikahtan sonrasi tam bir felakett::KK43:((((((((((((( cok aksakliklar oldu dugunumde hayal kirikligina ugradimmm hersey cok kotuyduu dj garsonlar servis organizasyon 0 DI :KK43: COK Agladim dugun gunu kocisimm kavga cikarticaktii anliyacaginn dugun dugunumu acikcasi hatirlamak istemiyorum :KK43: resimleri fotografcim henuz yollamadi gelsin hemen yuklucem nm valla zaman cabuk geciyo cnm bakk gecen aylarda az kaldi diye diye evlendim :)

mrb kızlar, nasıl gidiyo hazırlıklarınız.benimki bitti sayılır çok yorulduğumu hissediyorum artık ve sıkıldım nişanlımdan,kendimden,bişeyler yapmaktan kısaca herşeyden herkesten...amannn bazen diyorum hiç evlenmesemiydim acaba :KK14:

X