2012 gelin adayları hazırlıklar başladı mı bakalım :)

slmm cnmmm nasilsinn nerelerdesin sennnnn bakemmm :) hakkinda hayirlisi olsun cnm benim.. surda 2013 e ne kaldiki :) 7 aydayizz zaman hizlica akip geciyor :) bak ben evlendim bile :) ve yine burdayimm :) resimlerimi fotografcik henuz yollamadi onlari bekliyorum gelir gelmez yuklucemm ...cok optum senii hersey gonlunce olsun

canimmmmmmm resimleri sabirizlikla bekliyorum....güzel cici evinin resimlerinide :KK16: bakalim tatlim :KK14: belki 2013 bile yalan olacak hersey sarpa sariyor hayirlisi diyorum bende yapacak baska birsey yok:18:

Düğünümüz fotoğraflarımız nikahımız balayımız herşey bi şahaneydi çok çok mutluyuzz..Allah herkese böylesini nasip etsin.. tam 2 hafta balayı yaptık şimdi evimizde ve çok mutluyuz. hergün arkadaşlarımız geliyorr evimizde çok güzel vakitler geçiriyoruzz. tüm stres bitiyor kimse üzülüpte canını sıkmasın..

ebrucum allah mutluluğunu daim etsin inşallah düğünün deki aksilikleri kafana takma tatlım benimmm heryerde olabilecek şeyler keske mutluluğunun bozulmasına izin vermeseydin aksilikler yüüzünden neyse ama bitmiş tebrik ediyorum rabbim mutluluğunuzu daim etsin bir yastıkta kocayın insaallahh aminnnnnnnnnnn:21:

Düğünümüz fotoğraflarımız nikahımız balayımız herşey bi şahaneydi çok çok mutluyuzz..Allah herkese böylesini nasip etsin.. tam 2 hafta balayı yaptık şimdi evimizde ve çok mutluyuz. hergün arkadaşlarımız geliyorr evimizde çok güzel vakitler geçiriyoruzz. tüm stres bitiyor kimse üzülüpte canını sıkmasın..

canım allah bizede nasip insallah mutluuğunuz daim olsun allahım bozmasın....

kızlar kısmetse benim de düğünümm 03.11.2012 tarih belirlendi artık şimdiden koşturmacalar başladı zaman az inşallah herşey çok güzel olur

kızlar kısmetse benim de düğünümm 03.11.2012 tarih belirlendi artık şimdiden koşturmacalar başladı zaman az inşallah herşey çok güzel olur

benimki de bir gün sonra :)) hazırlıklar yavaş yavaş başladı diyeceğim ama pek bir şey yok ortada. gelinlik bakıp duruyorum netten. çeyizimdeki son kaba eksiklikleri bitiriyorum. geçen hafta nişanlımın şehrine gittim, akraba çıkarması yaptık, salonumuza baktık. ve para biriktirmeye çalışıyorum. ve inanıyorum ki çok güzel olacak inşallah çoğu şey :)

puufff kızla tarihi erteledik bir hafta başka bir düğün daha varmış akrabamızın aynı güne denk geliyo die onlar 8 ay önceden tutmuşlar salonu falan filan 10 kasıma erteledik hiç keyfim yok o gün de atatürkün ölüm yıl dönümü hiç istemiorummm:KK31:

Kızzllaaarrrrr ben gellddiimmm :))

Nasılsınız bakalım, nasıl gıdıyor hazırlıklar???

Bu arada yuva kuran arkadaslarıma mutluluklar dılıyorum..:KK16: İnsallar saygı sevgı evlerınızden eksık olmaz...

Ebruuuummm kızgınsın bana bılıyorum canım benım ama ınan gıremedım yogunluktan... Daha dogrusu net yoktu cunku pc m hala tamırde alamadım.. Allahtan kociş eve net baglattı ve de ısyerınden bı pc getırdı de gırebıldım uzun sure sonra... Cok merak edıyorum gelınlıkler ıcınde senı. Eminim ki cok guzel olmussundur :KK16: valla balayına gıderken bıle senı andım kızz... pegasusla gıttık kıbrısa yolda durmadan ebrunun esı de pegasusta kaptan deyıp durdum benımkıne :)) cok ozledım senı... ınsallah gırersın de yazdıklarımı gorursun canım benım...

Bu arada evlenen arkadaslardan resım beklıyoruz ona goree :)))
Ben de ekleyecegım bır ara :KK34:

Kızzllaaarrrrr ben gellddiimmm :))

Nasılsınız bakalım, nasıl gıdıyor hazırlıklar???

Bu arada yuva kuran arkadaslarıma mutluluklar dılıyorum..:KK16: İnsallar saygı sevgı evlerınızden eksık olmaz...

Ebruuuummm kızgınsın bana bılıyorum canım benım ama ınan gıremedım yogunluktan... Daha dogrusu net yoktu cunku pc m hala tamırde alamadım.. Allahtan kociş eve net baglattı ve de ısyerınden bı pc getırdı de gırebıldım uzun sure sonra... Cok merak edıyorum gelınlıkler ıcınde senı. Eminim ki cok guzel olmussundur :KK16: valla balayına gıderken bıle senı andım kızz... pegasusla gıttık kıbrısa yolda durmadan ebrunun esı de pegasusta kaptan deyıp durdum benımkıne :)) cok ozledım senı... ınsallah gırersın de yazdıklarımı gorursun canım benım...

Bu arada evlenen arkadaslardan resım beklıyoruz ona goree :)))
Ben de ekleyecegım bır ara :KK34:

baharrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr evett cok kizginimmm sanaaaa :KK43:((((((((((( nerelerdesin sen yaaa dugunun olduuu nasil gectii gelinlik nasil oldu sana eminim cok yakismistirr herseyini ayrintisiylaa cok ama cok merak ediyorummm lutfen msn gelll cok konusulcak sey var ayrica bana c.tel ver ozel msj at aricam seniii cok ozledim seni yaa unuttun sandimm beni :) kii cok anmissinn beni bende seni cok andim bahar napti dugunu oldu nasil gecti balayinda naptiii konusup durdumm olee yazimi gorur gormezz msn den bana tel yada burdan msj at okiss hemen bekliyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ve artik msn geel :)

ee evli hanımlar hani resimler hani ayrıntılar :)) atlattınız düğünlerinizi evlilik nasıı gidiyo bizim gibi düğününe az zaman kalanlara tavsiyeler yok mu kızlarr :) forumu çok boş bıraktınız yau :))

ee evli hanımlar hani resimler hani ayrıntılar :)) atlattınız düğünlerinizi evlilik nasıı gidiyo bizim gibi düğününe az zaman kalanlara tavsiyeler yok mu kızlarr :) forumu çok boş bıraktınız yau :))

slm cnmmm evli biri olarak sana tavsiyemm :))))))))))))) hic hayal kurma dugununle ilgili ben yillardan beri plan yaptim su sole olcak bu ole olcakk diye dugunum o kadar kotu olduki sana anlatamammmmm eglenmene bakkk ben bakamadim sorunlari kafama taktimm pustum oturdum kendi dugunumde hic bir seyii kafana takmaaa :) aciksan duvagini tepeden yaptir cok rahattt hic sacin bozulmuyooo cok kullanislii... sakin ama sakinnn taki toreninde masalari dolasmayin biz bole yaptik perisan olduk yaninda mutlakaaaaaa ama mutlaka rahat bir ayakkabi bulundur spor yada babett... gelinligin arkasi ipli ise cok SIKTIRMA bi sure sonra belin kopuyoo ayakta durmakta zorlaniyorsun... rahat ol... stres yapma heycan yapmaa... ha bu arada nisanlinla kavga edebilrsin dugun gunu kesinlikle uzatma :) bu kadar mutlulukllarrr...

slm cnmmm evli biri olarak sana tavsiyemm :))))))))))))) hic hayal kurma dugununle ilgili ben yillardan beri plan yaptim su sole olcak bu ole olcakk diye dugunum o kadar kotu olduki sana anlatamammmmm eglenmene bakkk ben bakamadim sorunlari kafama taktimm pustum oturdum kendi dugunumde hic bir seyii kafana takmaaa :) aciksan duvagini tepeden yaptir cok rahattt hic sacin bozulmuyooo cok kullanislii... sakin ama sakinnn taki toreninde masalari dolasmayin biz bole yaptik perisan olduk yaninda mutlakaaaaaa ama mutlaka rahat bir ayakkabi bulundur spor yada babett... gelinligin arkasi ipli ise cok SIKTIRMA bi sure sonra belin kopuyoo ayakta durmakta zorlaniyorsun... rahat ol... stres yapma heycan yapmaa... ha bu arada nisanlinla kavga edebilrsin dugun gunu kesinlikle uzatma :) bu kadar mutlulukllarrr...

saoll ebrucum :) hayal kurmayı son 1 aydır bıraktım zaten mutlu bi şekilde geçirmeyi düşünüyorum hayırlısıyla :) saol tavsiyelerin için tatlım valla oh babetlerimi de almşım iyiki onlarıı düğün günü yakınmdan ayırmayayım ki ihtiyacım olduğunda hemen değiştireyim.. stres ve heyecan yapmama kısmına pek sadık kalamayabilirm çünkü insanın elinde olmuyo ki hiç günler yaklaştıkça heyecnım artıyo :) son 1 ay çok hızlı geçiyomus yau :S

$IMG_5635.jpg $IMG_5813.jpg $IMG_5781.JPG $IMG_5724.jpg

bunlar bizden bikaç AŞK karesi .. muhteşemdi cidden :21::109::109::nazar::nazar::nazar::nazar:

svdmrt canım muhteşem görünüyosunuz maşşallah Allah nazarlardan saklasın:nazar: çook çook güzel bi gelin olmuşsun tatlım.
ömür boyu çok mutlu olun inşallah.
peki balayı nasıldı canım biraz voyage belek te balayı güzel geçti mi :KK70: memnun kaldın mı?

kızlar benim düğünüm hep hayal ettiğim gibi geçti..o kadar eğlendimki ufak sorunları bende kocişimde hiç kafaya takmadık bol bol göbek attık dans ettik:KK1:sizde öyle yapın her evlilikte problem olucaktır önemli olan umursamamak inanın sonra çok pişman olursunuz...ömürde bir kere olan bişey eşinizle keyfini çıkarmaya bakın...hatta komiktir biz oynamaya doymadık konvoy sonrası evimizin önündede oynadık:KK52::KK52::KK52:

svdmrt canım muhteşem görünüyosunuz maşşallah Allah nazarlardan saklasın:nazar: çook çook güzel bi gelin olmuşsun tatlım.
ömür boyu çok mutlu olun inşallah.
peki balayı nasıldı canım biraz voyage belek te balayı güzel geçti mi :KK70: memnun kaldın mı?

çook teşekkür ederimm :KK34: balayıda harikaydı çok eğlendik.. voyage belekten sonra da fethiyeye geçtik orda da 1 hafta kaldık güzeldi herşey..:KK34:

kızlarr bende düğünümü atlattım cok şükür bu pazar bıttı kere olunca cok yorucu oldu bazen okadar cokskıldımkı ebrunun dediği gibi cogu şey istediğim gibi gecmedı ama onemlı olan kocacişimle beraber olmak :)tayınımızde samsuna cıktı bu arada suan bı kosusturma içindeyız duanızı eksık etmeyin inşallah:)))

X