2012'nin TAZE GELİNLERİ BURADA TOPLANALIM,YARDIMLAŞALIMM ! :)

:KK9: :KK9: :KK9:
Ay çok güldürdün beni canım, Allah'ta seni güldürsün...
Yok canım, için rahat olsun tayları katletmiyorlar.
Sadece koltuğun dokusu tay tüyünü andırıyor, o yüzden bu adı vermişler.
Tay tüyünden biraz daha az tüylü olanlar var, onlar daha kadifemsi bir dokuda.
O tarz kumaşların adını bilmiyorum şu an ama, sıvı geçirmeyen ve kullanışı kolay olan bir çok ürün var.
Araştırmanı tavsiye ederim... Nede olsa her gün mobilya alınmıyor, 1 sefer alıp uzun süre kullanayım istiyor insan...

:KK1: yavv işte bilmeyince...ilkten öyle gibi geliyor ...değildir mutlaka...kullanışlı şeyler almak lazım
gerçekten..geçende beyaz eşya baktık biz..ayy diyorum hangisini almalı..:26: ya ben çok kararsızım
ya da öğrenmem lazım pek çok şeyi..:44:

:KK1: yavv işte bilmeyince...ilkten öyle gibi geliyor ...değildir mutlaka...kullanışlı şeyler almak lazım
gerçekten..geçende beyaz eşya baktık biz..ayy diyorum hangisini almalı..:26: ya ben çok kararsızım
ya da öğrenmem lazım pek çok şeyi..:44:

Ya kararsızlık illaki oluyor inan bana ve alışverişe çıkınca o zaman anlayacaksın bence.
Bizim öyle oldu, "tamam budur" diyorsun ve kararın netleşiveriyor.

Biz bir yerde beğenmiştik mobilya, Rapsodi'ydi galiba adı.
Şikayet sitesine baktım, aman yarabbi ne şikayetler akla hayale gelmez.
Yatak odası beğenmiştim, hala aklımdadır o yatak odası, fakat gel gelelim şikayet çoktu.
Oradan almadık...

Beğendiğim oda da şuydu:

rapsodi-marta-yatak-odasi.jpeg

Ve bir diğeride bu:
rapsoi-nature-yatak-odasi-1024x499.jpeg

Yemek odaları TV üniteleri vs. çok güzeldi.
Fiyatları da dehşet uygun... Ama işte demekki ucuz etin yahnisi hesabı.
Ama hala aklımdadır yani :KK9: :KK9:

ben prilin sıvısını kullanıyorum. biraz pahalı geldi aslında alırken 16 tl flndı ama baya gidiyor o yüzden avantajlı hale geldi.

ben de 1350 ml finish gösterdiğim 16ya almıştım metrodan...
bana gayet iyi geldi bilmiyorum ki,uzun ömürlü gibi.. baya gider herhalde 3-4 ay..

ya ben antin kuntin pastalara bayılıyorum bu gerçek değil yani en azından ben yapmadım itiraf edebilirim.. bonibonlu bonibonlu süper.. pastalara bayılıyorumm..:KK56:

ben bi pastanın üzerine koymuştum, kremşanti tamamen rengarenk oldu, bonibonların üzerindeki renkler hep kremşantiye bulaştı, bonibonlar renksiz, kremşanti alaca bulaca oldu :KK50: görünce o geldi aklıma nası yapılmış acaba..

amin çok teşekkür ederim darısı tüm isteyenlerin başına :)

:nazar: :nazar: :nazar:
Maşallah, senin adına çok sevindim...
Evet evlilik telaşı bir başka oluyor, fakat iyi ki atlattık o zamanı.
Çok güzel ve iyi andığım şeyler olmasa da, yine de fena geçmedi.
İnşallah evliliğe adım atan diğer adaylar stressiz ve sıkıntısız geçirir o dönemi.

Sen biraz şanslıymışsın o konuda, eşini tebrik ederim... :KK34:

Ne güzel ya... Allah bizlere de nasib etsin inşallah.
Ne diyelim, Allah sağ salim bebeğini kucağına almayı nasib etsin canım... :emir_bebek:

bana gayet iyi geldi bilmiyorum ki,uzun ömürlü gibi.. baya gider herhalde 3-4 ay..

ben bi pastanın üzerine koymuştum, kremşanti tamamen rengarenk oldu, bonibonların üzerindeki renkler hep kremşantiye bulaştı, bonibonlar renksiz, kremşanti alaca bulaca oldu :KK50: görünce o geldi aklıma nası yapılmış acaba..

Canım kremşanti ile değilde, bir de böyle dene istersen?
Hatta bende deniyeyim bir gün.... :KK9:

882d5ca38f6b945b5df728237c0e0ac2_1303816838.jpg

owwww bir de işin o boyutu var dimi? hemen tüketmek gerek böyle bişi yapılıyrsa o zaman..ya da süslemeyi en son servis ederken yapmak gerek.

aynen öle anlayışlı bir eş.. ama bu iki taraf için de geçerli sende ona anlayışlı olmalısın; çünkü müstakbel eşin stresten kafayı yiyecek durumda olabilir :) aslında en önemlisi eşyaları seçmek gibi görünür ama emin ol seçtikten sonra başlıyo herşey.. eşyalar eve birbir gelir şanslıysan hiçbir sorun olmaz ama bu imkansıza yakındır ben çok şanssızdım bu konuda her odada sorunlu bir eşyam vardı onlarla uğraşmak zor ve stresli oluo asıl :)

hayırlı uğurlu olsun size..:nazar::nazar::KK16:

hazırlık dönemini bende çok merak ediyorum..:26: yorulcam gerçi biliyorum ama sonra her şey düzene girer diye düşünüyorum
anlayışlı bir eş ile..:KK17:

Ofisteki arkadaşlar beni o yüzden çok severler... :KK9:
Arada evde yapıyorum, önceden de annemle ikimizdik hemen bitmezdi birşeyler.
Şimdide eşimle ikimiziz, birşeyler yapınca ofise getiriyorum.
Mideleri bayram ediyor, valla yakınlarda olsak size de getiririm :KK34:

souvvenircımm o ne dit öleeeee...:KK53: böle el pençe divan yalap şalap yapıyorum resmennn:KK56:çok hoşlar canım gösterdiklerin..ama bir bakıma referansları da dikkate almak lazım..gösteriş
her zaman için kalite değil maalesef..orta yolu bulmak lazım...ki sen bu konuda epey bir tecrübelisin
ve bilgiye sahipsin..:KK31:

Son düzenleyen: Moderatör:
Eylülcüm bütün eşyalar herşey öyle bir oluyor ki bitince vayy be diyorsun ne işler başarmışız.. Elbette aksilikler meydana geliyor gelmiyor değil ama..düğün bitipte eve gelince derin bir oh çekiyorsun ve herşeye değer diyorsun.

aynen öle anlayışlı bir eş.. ama bu iki taraf için de geçerli sende ona anlayışlı olmalısın; çünkü müstakbel eşin stresten kafayı yiyecek durumda olabilir :) aslında en önemlisi eşyaları seçmek gibi görünür ama emin ol seçtikten sonra başlıyo herşey.. eşyalar eve birbir gelir şanslıysan hiçbir sorun olmaz ama bu imkansıza yakındır ben çok şanssızdım bu konuda her odada sorunlu bir eşyam vardı onlarla uğraşmak zor ve stresli oluo asıl :)

Katılıyorum, orta sehpamın kenarı kırıkmış (fazla belli olmuyor) hala onu değiştirecekler.
Yemek masam açıldığı zaman yerine oturmuyor, yanlış monte edilmiş.
Gardrobumun sürgülerinde sorun var, tam yerlerine oturmuyorlar.

Hala daha gelmediler, gelecekler inşallah...
Onlar gelene kadar da ödeme yapmıyoruz... :KK31:

En mantıklı şey, ödemeyi son dakikaya bırakmak.
O zaman paşa paşa gelecekler... :KK34:

Eylülcüm bütün eşyalar herşey öyle bir oluyor ki bitince vayy be diyorsun ne işler başarmışız.. Elbette aksilikler meydana geliyor gelmiyor değil ama..düğün bitipte eve gelince derin bir oh çekiyorsun ve herşeye değer diyorsun.

bana evlilik ve merasim kısımları da dahil hatta ilginçtir ki gelinlik falan uçuk bir hayal gibi geliyor kızlar..:KK12:
hani hali hazırda bir ilişkim var elle tutup bir şeyler oluşmaya başlayınca idrak edicem sanırım..:KK52:

ama olmaz ki canım çekti ımmm...

Ay canım çok pardon...
Utandım vallahi, sen hamileydin... :KK17: :KK17: :KK17:
:KK50:

souvvenircımm o ne dit öleeeee...:KK53: böle el pençe divan yalap şalap yapıyorum resmennn:KK56:çok hoşlar canım gösterdiklerin..ama bir bakıma referansları da dikkate almak lazım..gösteriş
her zaman için kalite değil maalesef..orta yolu bulmak lazım...ki sen bu konuda epey bir tecrübelisin
ve bilgiye sahipsin..:KK31:

Bilinen ve güvendiğin mobilyacılardan almak en mantıklısı.
En azından garantisi vs. oluyor, ucuz alayım derken (bizde çok pahalıya almadık bu arada) verdiğin o paradan da olmak var sonunda.

Vallahi ne kadar bilgiliyim tartışılır canım. Eminim benden daha tecrübeliler de mevcuttur, fakat kendim için fazla ince eleyip sık dokudum. Çok tantanalı geçti o yüzden benim ev düzme dönemim. Ama sonuç olarak herşeye değdi. En azından sevdiğim ve keyif aldığım mobilyalarda oturuyorum ve mutluyum mobilyalarımla. İnsanın içine sinmesi çok önemli, bir günlük mevzu olmadığı için... Aklımda kalan şeyler olmadı değil, fakat onları da sorun yapmıyorum. Buna şükürler olsun.. Kendimizce kaliteli ve düzgün mobilyalar aldık... İnşallah seninde öyle olur... :KK34:

şimdi bu kekin üzerindeki çikolata sosu mu :44:

Canım tahminim kekin üzerindeki çikolatalı puding.
Ama ben sana labneli puding yapmanı tavsiye ederim.
Hem tadı daha güzel olur, hem de krema gibi bonbonların rengini çıkartmaz.
Unutturma bir ara tarifini vereceğim :KK66:

Son düzenleme:
X