2012'nin TAZE GELİNLERİ BURADA TOPLANALIM,YARDIMLAŞALIMM ! :)

bana evlilik ve merasim kısımları da dahil hatta ilginçtir ki gelinlik falan uçuk bir hayal gibi geliyor kızlar..:KK12:
hani hali hazırda bir ilişkim var elle tutup bir şeyler oluşmaya başlayınca idrak edicem sanırım..:KK52:

Öyle oluyor gerçekten.
Gelinliği satın aldığın gün bile inanamıyorsun.
Nikah kıyılınca bile laylaylom geliyor inan bana.
Ne zaman gözünü açtığında eşini yanında yatar buluyorsun "Aman Allahım, evlenmişiz" oluyor :KK9: :KK9: :KK9:

:KK17:

souvvenircim sağolasın...bir zaman geliyor eşya falan düşünmüyorsun..
zaten sanırım ben bu şekilde takım olarak almayacağım ..en azından yatak odası
ve misafir odası dediğimiz salon kısmını..göçebe hayat yaşarken telef olur vallahi..:KK55:

kızlar kavanozlarımı süsledim ben :KK16:

Eki Görüntüle 546715

nasıl cici bişey olmuş bunlaar yerim yaaa :KK6:

Canım kremşanti ile değilde, bir de böyle dene istersen?
Hatta bende deniyeyim bir gün.... :KK9:

882d5ca38f6b945b5df728237c0e0ac2_1303816838.jpg

:KK52::KK52::KK52: bu nasıl yapılmış yaa tarif yok muu tarif isteriimmm hmmm mmmhmm :KK56::KK56::KK56:
:KK9::KK9:

Öyle oluyor gerçekten.
Gelinliği satın aldığın gün bile inanamıyorsun.
Nikah kıyılınca bile laylaylom geliyor inan bana.
Ne zaman gözünü açtığında eşini yanında yatar buluyorsun "Aman Allahım, evlenmişiz" oluyor :KK9: :KK9: :KK9:

bişiy diyimmi canım...son bir aydır özüm burada..her hafta görüşüyoruz ama öyle ya da böyle fırsat buldukça..şimdi bile
o kadar değişik geliyor ki..hani bu mutluluk bana yeter diyorum..:KK17: o kadar çok beklemişim ki..bekledik hatta...tabi ama zamanla
hiç yanımdan ayrılmasın diyorum..:KK9:

Ne çok muhabbet etmişsiniz yahu....

Benim koltuklarım çok kaliteli değil ama yatak odam tam istediğim gibi... Evimi yerleştirinde fotolardan anlarsınız zaten...

Ama biraz bekletcem seni, yarına falan vericem ancak..
Çünkü tarifim evde :KK17:

olsun ben beklerim :KK1: aslında böyle büyük kekte yapılabilir ama minik minik keklerde yapılabilir muffin gibi ve bu şekilde bonibonla süslenebilir :KK16: ayyy harika görünüyor yaa :KK56:

bişiy diyimmi canım...son bir aydır özüm burada..her hafta görüşüyoruz ama öyle ya da böyle fırsat buldukça..şimdi bile
o kadar değişik geliyor ki..hani bu mutluluk bana yeter diyorum..:KK17: o kadar çok beklemişim ki..bekledik hatta...tabi ama zamanla
hiç yanımdan ayrılmasın diyorum..:KK9:

Ay canım benim, Allah ayırmasın bir daha...

Ben evliliğe kolay alıştım, çünkü nişanlımla her Allah'ın günü görüşüyorduk.
Yani buluşup birşeyler yapmasak dahi, bir merhaba demek için yol üstünde görüşürdük.
Evlilik bize doğal geldi, hemen adapte olduk... Ama dediğim gibi, yanında uyandığım gün anladım evliliğimi.
Hoş balayına gidiyorsun sanki kaçamak tatilde gibi hissediyorsun kendini.
TEk iyi yönü insanlar arıyor, nasılsınız keyifler nasıl diye merak ediyor büyükler.

Ay eşim birşey söyledi geçende kızlar, büyükler sormuş "nasıl geçti" diye... :26: :26:
Eşimde "ben hanımımdan memnunum, bir tane hanımım benim" demiş cevaben... :KK16:

Sizde böle bişi olmuş mu? Merak ettim...

olsun ben beklerim :KK1: aslında böyle büyük kekte yapılabilir ama minik minik keklerde yapılabilir muffin gibi ve bu şekilde bonibonla süslenebilir :KK16: ayyy harika görünüyor yaa :KK56:

Ay bak güzel fikir, ben çok muffin yaparım...
Bende değerlendireyim bu fikri cancazım... :KK16:

Kızlar temizliğinizi ne sıklıkta yapıyorsunuz? Ben bi ara abartıp her gün yapıyordum ama şimdi bi düzene sokmak istiyorum her gün her gün çok yoruyo

Yani buluşup birşeyler yapmasak dahi, bir merhaba demek için yol üstünde görüşürdük.
Evlilik bize doğal geldi, hemen adapte olduk... Ama dediğim gibi, yanında uyandığım gün anladım evliliğimi.
TEk iyi yönü insanlar arıyor, nasılsınız keyifler nasıl diye merak ediyor büyükler.

Ay eşim birşey söyledi geçende kızlar, büyükler sormuş "nasıl geçti" diye... :26: :26:
Eşimde "ben hanımımdan memnunum, bir tane hanımım benim" demiş cevaben... :KK16:

aslında biz de çok yakınız canım ama mesai saatleri ters bizim..:26:
evlenmek ve yanında olduğunu görmek paha biçilemez tabi ki..:KK17:

o dediğin soruyu ben de çok duyuyorum yahuu:26: vala güzel cevap vermiş enişte..:KK19::KK52:

o kadar ayrıntıya girmesinler yahuuu:21:

nasıl geçti derken :44: eşime böyle bir soru soran olmadı diye biliyorum :26:

Ama biraz bekletcem seni, yarına falan vericem ancak..
Çünkü tarifim evde :KK17:

hazır kekten oluverse
:KK31: :KK53:

direk balayı için değil ama evlilik için soran olmuş, eşim de "evlilik çok güzel bisey eğer evlenilen kız helal süt emmişse demiş.." alttan alttan övülmek güzel.. :KK16:

İlkay yao kavanozlardan bende de var, kurdela koymayı düşünüyordum ben de, fikir oldu bana da, harika olmuş canım benim! yaa ben şunu yapmak istiyorum duvarlarımaaa:

$duvar2.jpg

Kızlar temizliğinizi ne sıklıkta yapıyorsunuz? Ben bi ara abartıp her gün yapıyordum ama şimdi bi düzene sokmak istiyorum her gün her gün çok yoruyo

walla misafir geldikçe dermişim :KK1::KK1:
ortalığa bakıyorum tozlar varsa süpürüyorum, viledam berbat bikaç kez sildim ama olmadı.. hep süpürme ve toz alma.. o da haftada 2 filan.. haftasonu da lavabolar banyolar..

Bende haftada bir yapıyorum canım.
Çalıştığım için, her gün temizlik yapmaya fırsatım olmuyor.
Eşim biraz titizdir, o titizlenince alıyor eline süpürgeyi süpürüyor.
Bende karışmıyorum, içinden geldiği müddetçe yapsın zaten, canıma minnet... :KK9:

aslında biz de çok yakınız canım ama mesai saatleri ters bizim..:26:
evlenmek ve yanında olduğunu görmek paha biçilemez tabi ki..:KK17:

o dediğin soruyu ben de çok duyuyorum yahuu:26: vala güzel cevap vermiş enişte..:KK19::KK52:

o kadar ayrıntıya girmesinler yahuuu:21:

nasıl geçti derken :44: eşime böyle bir soru soran olmadı diye biliyorum :26:

Ya eşimin ailesi biraz eski kafalıdır, fakat fazla detaya girmeyecek kadar da düşünürler.
En azından düşüneceklerini varsayıyorum.
Sadece "iyisiniz dimi? herhangi bir sorun yok? herşey olması gerektiği gibi" cinsinden sormuşlar.
Detaysız.. Eşimde bu cevabı vermiş...

İlkay yao kavanozlardan bende de var, kurdela koymayı düşünüyordum ben de, fikir oldu bana da, harika olmuş canım benim! yaa ben şunu yapmak istiyorum duvarlarımaaa:

Eki Görüntüle 546765

Çok olay canım onu yapmak, çeşitli boylarda kasnak alacaksın (etamin kasnağı) kumaşları sıkıştıracaksın.
İçten de uçlarını tutturdun mu, al sana desenli güzel bir görüntü :KK16:

X