2012'nin TAZE GELİNLERİ BURADA TOPLANALIM,YARDIMLAŞALIMM ! :)

elif o kahvaltılıkları dışarıda da bulabilirdin ki :26: bence çok değişik dışarda bulamayacağın ya da dışardan daha ucuza gelen şeyleri netten alabilirsin. genelde ben bu tarz küçük mutfak eşyalarında netten çok kazıklandım markafoniden trendyoldan vs. çünkü dışarda aynısını buluyorsun, ucuza buluyorsun. bir de onların kapakları da yok. kapaksız kullanım zor oluyor. kapak gerektirmeyecek şeyler koymak gerekecek onlara. veya çerezlik gibi kullanılabilinir. suluk çok güzel, bayıldım bu arada :)
canım fiyatı çok azdı zaten kapaklı daha kullanışlı tabiki ama bunada konabilir zaten iki kişilik konulacak tek kahvaltılık muhtemelen ama çerezlikte olur tuttum bunu tavsiyeleriniz bnm için değerli sağol tatlım:KK34::KK34:
ama öğretecek biri lazım. daha şiş tutmayı bilmeyen biri nasıl yapsın atkı battaniye? anlamıyorum diyorsun ama bence altyapı mevcutmuş şekerim :)

kuzum sen yapmak iste ben tek tek anlatırım gerekirse birazdan özelden yazacağım linke bak takılırsan ben buradayım:KK54::KK54:

aa ne güzeel, baya hazırlanmışsın da.. bakalım eşin ne kadar hazırlanabilmiş :KK1:
inşallah çok güzel geçer, bi ömür huzurlu olur, nice 11 yıllar görürsünüz :KK1:

Ben evlendikten sonra azcık yontuldum :KK53: bu ikinci hazırlığım diyebilirim..

Ama eşim hep incedir bu konularda :KK16: her zaman ki gibi olur umarım :KK16: unutursa vay haline :KK53:

Merhaba PPRENSES3 hoşgeldin öncelikle,

Bende yemek bilmiyordum ama yapmadan öğrenilmiyor ki, sende dene bence.. Hem sağlıklı değil hemde ne bileyim bil, istersen yapma.. Misafirin gelir birşey olur hazır yemekten bıkabilirsiniz, o zaman lazım olur..

İnternette her tarif detaylı ölçülerde yazıyor, bende öyle öyle öğrendim.. Birinci de çok iyi olmadıysa ikincide daha dikkat edip ona göre ayarlarsın.. Hafta sonları denemeye başlayabilirsin en azından..

aahh canım benim yaa, benim hafta sonları hem dersim var hemde eğitim veriyorum.o yüzden misafir bile randevulu geliyor.yani misafir gelmesi için bana uzun süre önce hafta sonu yapacaklarımdan birinden vazgeçmem gerekiyor.sadece salı ve perşembe akşamları 8 den sonra evde olabiliyorum.onuda zaten evde uzanarak geçirmek istiyorum :)) ama tabii yemek yapmayı bilmemek değil bu sadece vakit kalmıyor.artık hamile olursam işi brakırım ancak ozaman ev hanımı olacağım sanırım.:))) bir öncede kalmalıyımm...

ya tavşan yerine kalp olsa bu battaniyede daha romantik olmaz mı :26: nişanlını tavşanım diye seviyorsan olabilir tabi :KK16:

kanks ben amatörüm kndimden bişeler koyamamki:KK52::KK52:özelden attğım mesajı oku canım ben bi çıkıyorum şimdik dönerim:KK31::KK31:

Hayırlısı ile bugünler de geçer Eylül

Bana bazen hayal gibi geliyor evlenmemiz

Çok zor aşamalardan geçtiğimizden belkide, 15 ay o Hakkari de askerdi yaşıyor mu ne yiyor ne içiyor gibi şeyleri düşünmekten kendimde çok sağlıklı sayılmazdım

Ama nasip olunca oluyor işte, herşeye rağmen

Bak benimde herkes gibi derdim akşama ne pişirsem :KK1: çoook şükür :KK16: Rabbim sana ve tüm sevenlere nasip eylesin hayırlısı ile..

benim özümde ağrıdan geldi canım..:26: hani çok çok aynı olmasa da yaşadıklarımız
yine hep elim kulağımdaydı..birde bahsettim sanırım biz netten tanıştık..onun verdiği zorluk ve sonrası..
ben zor kararlardan geçtim, biraz gözü karayım.:KK53:

dediğin gibi nasip olunca oluyor her şeye rağmen..:KK19:

Rabbim tüm hasret çekenleri bir an önce kavuştursun..:KK17:

ya tavşan yerine kalp olsa bu battaniyede daha romantik olmaz mı :26: nişanlını tavşanım diye seviyorsan olabilir tabi :KK16:

nişanlısına yapmıyorki ileride inşallah doğacak olan bebişine yapıyor :KK16: ama kalpli çift kişilik battaniye yapılırsa bak ondan güzel aşk battaniyesi olur :KK9::KK9:

olsuuun, yine de beceremem kii.. :KK30:
bizz napalım üşüyelim mi şimdi :KK30:
hani şu malum kahverengi-sarı battaniyeden mi örtelim biz şimdi :KK19:

örelim tatlım bende öreceğim de nasıl bi model yapsam ve ne yapsam diye düşünüyorum :44: geçen yıl örmüştüm çeyiz diye ama meğer küçük örmüşüm ikimiz aynı anda örtünemiyoruz :KK9: ve kocişin boyunu tam hesaba katmamışım :KK9:

olsuuun, yine de beceremem kii.. :KK30:
bizz napalım üşüyelim mi şimdi :KK30:
hani şu malum kahverengi-sarı battaniyeden mi örtelim biz şimdi :KK19:

Ben üşenirim , en fazla lif örmüşümdür.. Kocaman battaniye örmek mi :KK30:

Ama kahverengi-sarı klasik battaniyelerden de örtmüyorum, lila mor beyaz peluş peluş bi battaniyemiz var tv karşısında birebir :KK16: ( Bkz : Züğürt tesellisi :KK53: )

Aşk battaniyesi nasıl oluyor yahuu ben de yapiiimm var mı örnek ??:KK6:

istediğiniz her hangi bir örneği ve istediğiniz renkleri seçiyorsunuz, örüyorsunuz ve kocişinizle altında sarılarak tv izliyorsunuz bu battaniyenin adını da aşk battaniyesi koyuyorsunuz :KK9:

valla güzel bişeyler arıyorum, düşünüyorum ama sonuçta bi karar vermedim :26:

Ben üşenirim , en fazla lif örmüşümdür.. Kocaman battaniye örmek mi :KK30:

Ama kahverengi-sarı klasik battaniyelerden de örtmüyorum, lila mor beyaz peluş peluş bi battaniyemiz var tv karşısında birebir :KK16: ( Bkz : Züğürt tesellisi :KK53: )

önemli olan battaniyenin altı zaten :KK16:
ben seviyorum örgüyü de o yüzden bari hobimle uğraşayım arada diyorum, ne kadar vaktim olursa artık :KK31:

istediğiniz her hangi bir örneği ve istediğiniz renkleri seçiyorsunuz, örüyorsunuz ve kocişinizle altında sarılarak tv izliyorsunuz bu battaniyenin adını da aşk battaniyesi koyuyorsunuz :KK9:

valla güzel bişeyler arıyorum, düşünüyorum ama sonuçta bi karar vermedim :26:

AŞk eldivenleri var ya bende onlar gibi esprili bişi mi acaba dedim anlaşıldı merkez tamam.

önemli olan battaniyenin altı zaten :KK16:
ben seviyorum örgüyü de o yüzden bari hobimle uğraşayım arada diyorum, ne kadar vaktim olursa artık :KK31:

Ben bi tane lif örmüştüm ablamın çeyizine ( Kendime hiç yapmadım )

Bi tane de havlu kenarı yapmıştım, ortaokul yıllarımda :KK9: bi arkadaşımdan heveslenmiştim

Bir de ablamın oğluna bebek yeleği yapmıştım :KK16:

Ey gidi günler , şimdi zincir bile çekmiyorum :KK53:

AŞk eldivenleri var ya bende onlar gibi esprili bişi mi acaba dedim anlaşıldı merkez tamam.

ooooyyy tatlı şey :KK54:
bak sen eldiven deyince aklıma şey geldi acaba kocaman örüp sonra kenarlarını birleştirip altında dikersek "U" şekli gibi, uyku tulumu gibi bence bu aşk battaniyesi olabilir :KK9: :KK16:

X