2012'nin TAZE GELİNLERİ BURADA TOPLANALIM,YARDIMLAŞALIMM ! :)

Günaydın hanımlaaar :KK16:
ben bugün çoook hamaratııımmm :KK76::KK76:

2 ayı geçti evlenelı inanamıyorum hala alışmaya calısıyorum zor oluyo başka bı şehirde oldugum ıcın zaman çok zor gecıyo sırf bu yüzden hiç aklımda olmayan bı karar aldım zorda olsa eşimide ikna ettim çocuk sahıbı olalım diye bunun için kadın doğuma gittim 5 gün oldu bugun ve polikistik over oldugumu öğrendım sağ yumurtalığımda küçük küçük bir çok kist oldugunu öğrendım tedavi oluyorum suan ama k.k bu hastalıkda olan arkdsların topiği morelımı altüst etti morelim çok bozuk dua edin bna :/

ben sanki seni eylül gelinleri topiğinden hatırlıyorum..
canım başağın dediği gibi, evliliğe daha alışamadan,eşine daha alışamadan çocuk zorlu olur. Birbirinize de doyamazsınız, bana kalırsa bu konuda eşinden destek almalısın.. yeni arkadaşlar edinmeye, eşinin arkadaşlarının eşleriyle görüşmeye başlayabilirsin.. hastalığına Rabbim şifa versin, en hayırlı zamanda çocuk sahibi olmanızı nasib etsin.. ama oralarda yalnız kalmayım diye çocuk yapma bence de, eşine doy,evliliği öğren...
ben de eylül geliniyim, evliliğin ilk aylarının cicim ayları olmadığını düşünenlerdenim, ki biz severek ve çok zorluklarla evlendik.. buna rağmen birbirine alışma sürecinde çocuk yeniden farklı,bilinmedik ve zorlu bir süreç olur.. Allah hepimize istediğimiz zamanda, yada şöylesi daha doğru belki "en hayırlı zamanda" sağlıklı sıhhatli evlatlar nasib eetsin..

elifcim günaydın..:KK16::KK16:

çok güzel görünüyorlar.:nazar::nazar::nazar:

Allah hayırlı günlerde kullanmayı nasip etsin sevdiklerinle..:KK31:

ben günlük yemek takımı için babamın yıllar önce aldığı bir takım var (82 parça) onu kullanmayı düşünüyorum..gerçi şimdiye
göre çok demode ama olsun, güraldan almıştı..pembe ve sarı yaldızlı.. ama bunun dışında misafir için de bir takım alacağım, kare tercih
güzel.:KK34: buna uygun suplarla harika olur..:KK16:

ben de bir çelik tencere arayışındayım , korkmaz düşünüyorum ne dersiniz kızlar?
kahvaltı takımı almayıp kendim oluşturacağım bu arada ben:KK76:

ben günlük yemek takımı için babamın yıllar önce aldığı bir takım var (82 parça) onu kullanmayı düşünüyorum..gerçi şimdiye
göre çok demode ama olsun, güraldan almıştı..pembe ve sarı yaldızlı.. ama bunun dışında misafir için de bir takım alacağım, kare tercih

ben de bir çelik tencere arayışındayım , korkmaz düşünüyorum ne dersiniz kızlar?

eski tip tabaklara ve mobilyalara bayılıyorum. resmini çeker misin? genelde eski tarzda tabakta yediğim yemeklerden sonra ev sahibine bir methiye düzerim, ne kadar güzel bunlar, bayılıyorum diye. onlar da çok mutlu olur :) ama çok havalı duruyorlar ya hakikaten :KK16:

bence korkmaz iyi. emsan almayın. kahvaltı takımını da şimdiden oluşturmaya bak o zaman, zira düğün yaklaşınca, neye yetişeceğini şaşırınca kafadaki bütün kombinasyon fikirleri hazır takımlara dönüşüveriyor :KK43:

Son düzenleme:
günaydın canlar kızlar dün benm içime giren alışveriş canavarı akşamda peşimi bırakmadı battaniye iplerinden sonra bakın neler aldım:21::21::21:
hisardan aldım adam mağazayı yeni açmış bu nedenlede kendine özel kampanya yapmış..normalde yemek takımı yuvarlaktı ben kare kemk tozu aldım..Günlük yemek takımı ile kahvaltı takımını aynı desen aldım ki ani missfir gelince tabak aktarımı olsun..Nasıllar sizce toplam3.150 tl oldu ve ocakta bitirmem lazım:26::26::26:

hayırlı olsun canım, iyi günlerde kullan insallah..
ben fiyat için bişey diyemeyeceğim, hisar diyorsun, kemik tozu diyorsun sanırım iyi almışsın..
çelik tencere seti de var içinde.. Allah ağız tadıyla kullanmayı nasib etsin...

günaydın kızlarr! nabaersinizz? elif her şeyin cok güzel cicim, güle güle kullann!

iyiiyz bal kaymak seni gördüm daha iyi oldum :KK53:

günaydın canımcım...Öncelikle bence çok mantıklı bir karar vermşin şayet pakette gnlük yemek takımı olmasaydı ben almayı düşünmüyordum aldığım takınıda günlük pek ala kullanırdım..Alınan güzel şeylerin sadece misafire konmasına çok karşıyım ben en güel misafirler bizleriz kocama o şık tabaklarda ikram yapmayıp kime yapacam:KK23::KK23::KK23: Benm geçmişte aldığım acı kahve derili gold tonlarda taşları olan runner ve örtüm var bunlar gelince hep beraber bir sofra kurup fotolayacağım:KK53::KK53:Burayada koyarım:KK53: ben korkmazı çelikte çok ii biliyorum duyuyorum tatlım bnce alınabilir umarım hisarda iidir benmki biraz bodoslama dalış olduda:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

Günaydın bitanecikler !!! :KK16::KK16::KK16::KK16: sıcacık kahvemi içerken selamlıyorum sizi..Güzel bir gün geçirelim cümleten :KK8: Yarın izinliyim epilepsi için doktor kontrolüm var oraya gidicem. Bakalım neler duyucam doktordan? :26::26:

hayırlı olsun canım, iyi günlerde kullan insallah..
ben fiyat için bişey diyemeyeceğim, hisar diyorsun, kemik tozu diyorsun sanırım iyi almışsın..
çelik tencere seti de var içinde.. Allah ağız tadıyla kullanmayı nasib etsin...

iyiiyz bal kaymak seni gördüm daha iyi oldum :KK53:

sağol tatlım bodoslama alış olduğu için bir anda pek fikrim olamadı tabii adama indirim yaptırıncaya kadarda göbeğim çatladı..hamarat olarak neler yaptın bakalım:KK52::KK52::KK52:

Günaydın kızlar :KK3:

Bugün çok güzel birgün gibi :KK16: Öyle hissediyorum

Elifcim cicilerin çok güzel güle güle kullan :KK39:

günaydın kızlar :KK3:
sizleri dün akşam yaptığım fincan keklerimle karşılamak istedim nasıl olmuşlar :KK16:

$64678_10151247583152311_1654051323_n.jpg

her sayfada hamilelik takvimi tanıtımı çıkıyor yaaa kapatmaktan gına geldi :26:
elifcim baya büyük parçalar almışsın ve kaliteli almışsın bence fiyatı iyi :KK34: ayrıca günlük yemek takımınla kahvaltı takımını aynı model almış olman çok iyi bende öyle almıştım ve şuan paslaşıyorum tabakları iyi oluyor :KK9:

bizde de adettir ama kendileri adetlerce yapılması gerekenleri yapmadıkları için benim içimden gelmedi bunları da annemin isteğiyle yapmış oldum :KK31:
totem yaptım kimseye söylemeyeceğim, eğer istediğim şey gerçekleşirse öyle söyleyeyim tatlım işle ilgili :KK9:
Ben totem olduğunu tahmin etmiştimmm hihh hooo:21::21:
sizleri dün akşam yaptığım fincan keklerimle karşılamak istedim nasıl olmuşlar :KK16:

Eki Görüntüle 561589

wow wow wowwwww diyorummm mükemmel görünüyor ilkay

Günaydın bitanecikler !!! :KK16::KK16::KK16::KK16: sıcacık kahvemi içerken selamlıyorum sizi..Güzel bir gün geçirelim cümleten :KK8: Yarın izinliyim epilepsi için doktor kontrolüm var oraya gidicem. Bakalım neler duyucam doktordan? :26::26:

ooh afiyet olsun, canım çekkti ben de bi çay - kahve bişey içeyim bari :126:

sağol tatlım bodoslama alış olduğu için bir anda pek fikrim olamadı tabii adama indirim yaptırıncaya kadarda göbeğim çatladı..hamarat olarak neler yaptın bakalım:KK52::KK52::KK52:

dün akşam çıkardığım kıymayla sabah fırında patatesli köfte yaptım.
akşam da eşcaazım benden önce gittiği için fırına koyacak, oh yemek hazııırrr :KK56:

Eki Görüntüle 561589

benimki neden güzel olmadı yaaa :KK14: üzerindeki kalpler de ne ciciii, pudra şekeri mi o :KK16:
ben damla çikolata koymuştum,dibine çökmüş o da erimiş yapışmış, çıkmadı da düzgün :KK50:
tarifteki gibi 15 dk mı beklettin altını kapattıktan sonra :44:
bi daha denemeye de korkuyorum ama.. :105:

eski tip tabaklara ve mobilyalara bayılıyorum. resmini çeker misin? genelde eski tarzda tabakta yediğim yemeklerden sonra ev sahibine bir methiye düzerim, ne kadar güzel bunlar, bayılıyorum diye. onlar da çok mutlu olur :) ama çok havalı duruyorlar ya hakikaten :KK16:

bence korkmaz iyi. emsan almayın. kahvaltı takımını da şimdiden oluşturmaya bak o zaman, zira düğün yaklaşınca, neye yetişeceğini şaşırınca kafadaki bütün kombinasyon fikirleri hazır takımlara dönüşüveriyor :KK43:

teşekkür ederim..:KK16: biraz diplerde şuan..olurda meydana çıkarırsam göstereceğim size..:KK31:
çok fazla lüks sevmiyorum zaten..gereksiz yere de almak istemiyorum..

günaydın canımcım...Öncelikle bence çok mantıklı bir karar vermşin şayet pakette gnlük yemek takımı olmasaydı ben almayı düşünmüyordum aldığım takınıda günlük pek ala kullanırdım..Alınan güzel şeylerin sadece misafire konmasına çok karşıyım ben en güel misafirler bizleriz kocama o şık tabaklarda ikram yapmayıp kime yapacam:KK23::KK23::KK23: Benm geçmişte aldığım acı kahve derili gold tonlarda taşları olan runner ve örtüm var bunlar gelince hep beraber bir sofra kurup fotolayacağım:KK53::KK53:Burayada koyarım:KK53: ben korkmazı çelikte çok ii biliyorum duyuyorum tatlım bnce alınabilir umarım hisarda iidir benmki biraz bodoslama dalış olduda:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

o zaman elifcim bir takım daha alacağım diyim.:KK31: pek tabi her birimiz özeliz ama dediğim gibi benimkiler biraz eski..
ama olsun şimdi eşya falan çok ömnemsemiyorum açıkçası..:KK19: seninkiler de çok şık canım, güle güle kullan tekrar.:13:

canım inşallah güzel haberler alırsın..:KK19:
maşallah bir kaç gündür o kadar pozitifsin ki eminim bu bünyene, tüm vücuduna da yansıyor..:KK31::nazar::nazar::nazar:

X