2012'nin TAZE GELİNLERİ BURADA TOPLANALIM,YARDIMLAŞALIMM ! :)

ne yapalım seni özlüyoruz :KK54:
bi de uyukluyoruz, uyuklarken patrona yakalanıoruz :KK30::KK30:

Ben sürekli internette dolaşıyorum gözüm doymuyor bir türlü:KK9:

saatin 6 olmasını bekliyorum sen napıyosuuuuunn :KK9:

ayy cok tatlisiniz sekerler. ben yarin laptobumu yanima alicam is yerinde. facede falan takilcam. biktim engelli bilgisayardan yaa! ben de ozledim ben deee!

O zaman ben size bir şey sorayım kızlar benim çocuk odası dediğim odam boş orası için baza düşünüyorum ama şimdilik almayacağım yer minderi alsam mı? Ya da kendim diktirsem içine de boncuk silikonlar var onlardan koysam olur mu?

sorma ya, tam gözümü kapatmışım,adam paytak şu şöyle mi diye bi projeyle alakalı soru sordu.
tam da sol çaprazımda oturmakta kendileri :KK59::KK59:

sol çaprazında oturan bir patronun varsa neden uyukluyorsun tatlım benim :KK9:

kızlar ben kaçıyorum evimize gidelim mis gibi yemeklerimizi yiyelim sıcak sıcak oturalım :KK16: herkese iyi akşamlar :KK31:

sol çaprazında oturan bir patronun varsa neden uyukluyorsun tatlım benim :KK9:

kızlar ben kaçıyorum evimize gidelim mis gibi yemeklerimizi yiyelim sıcak sıcak oturalım :KK16: herkese iyi akşamlar :KK31:

üüf oluyo bazen :26::26:
neyse rezilliğimi de alıp tıpış tıpış gideyim bence ben artık... :26:
öpeyrum hepicuunuzuuuu :KK1::KK1:

Bende çıkayım bari :KK1:

Ama bu akşam evimize değil, işyerimize çok yakında oturan eşimin teyzesine gideceğiz

Görümcemin nişan davetiyesinden topluca vereceğiz, hafta içi o dağıtacakmış tanıdıklara..

Herkese iyi akşamlar :KK3:

2 ayı geçti evlenelı inanamıyorum hala alışmaya calısıyorum zor oluyo başka bı şehirde oldugum ıcın zaman çok zor gecıyo sırf bu yüzden hiç aklımda olmayan bı karar aldım zorda olsa eşimide ikna ettim çocuk sahıbı olalım diye bunun için kadın doğuma gittim 5 gün oldu bugun ve polikistik over oldugumu öğrendım sağ yumurtalığımda küçük küçük bir çok kist oldugunu öğrendım tedavi oluyorum suan ama k.k bu hastalıkda olan arkdsların topiği morelımı altüst etti morelim çok bozuk dua edin bna :/

2 ayı geçti evlenelı inanamıyorum hala alışmaya calısıyorum zor oluyo başka bı şehirde oldugum ıcın zaman çok zor gecıyo sırf bu yüzden hiç aklımda olmayan bı karar aldım zorda olsa eşimide ikna ettim çocuk sahıbı olalım diye bunun için kadın doğuma gittim 5 gün oldu bugun ve polikistik over oldugumu öğrendım sağ yumurtalığımda küçük küçük bir çok kist oldugunu öğrendım tedavi oluyorum suan ama k.k bu hastalıkda olan arkdsların topiği morelımı altüst etti morelim çok bozuk dua edin bna :/

günaydın ...daha önce hiç denk gelmedik sanırım , ben de pko lu biriyim,evli değilim..

öncesinde hayırlı olsun diyorum sana:KK31: Allah bir ömür boyu mutlu olmayı nasip etsin..sonrasında ise
yalnız kaldığını düşünerek, başka bir şehirde yaşadığın için aileden uzak nasıl bu mantıkla çocuk sahibi olmayı istediğine
şaşıyorum gerçekten..:26: aklı başında anne olmak isteyen bir kadın , üstelik yeni evli ve evliliğini oturtamadığını, zor olduğunu kendin dile
getirirken nasıl çocuk yapmak istiyorum diyorsun? ( kendimi bdv de sandım bir an..:KK19: )

öncelikle bu kararını gözden geçir lütfen..çocuklar bizim boş vakitlerimizin doldurulması için dünyaya gelmiyorlar..can sıkıcı olabilir,zor
olabilir ayrı kalmak ..ama sen bütün bunları hesap ederek evlenmedin mi? yoksa seni kaçırdılar mı:KK52: zamanı dolu dolu yaşamak bizim
elimizde..bak pek çok kadın var bu konuda çalışıyorlar,evlerine eşlerine yeterken ( çoğu büyük şehirde üstelik) o trafik çilesini de yaşayıp
eve gidip el işi yapıyorlar..o yüzden çizdiğin tablo bu açıdan pek hoş değil...haa eğer illa ben çocuk sahibi olacağım dersen, evet olursun pko
bu arada bir engel değil , sonra evliliğine , eşineye yetemeden ,doyamadan kendine de yetemezsin..çünkü kendine de zaman ayıramayacaksın..
yani 2 ay çocuk için çok çok erken bir düşünce:KK31:

gelelim pko yaa..günümüzde pek çok kadının artık yaşadığı bir hastalık, nedeni , tedavisi kesin olarak olmasa da şeker hastalığı gibi bir süreç uzun
vadede düşünüldüğünde..birazcık kontrolle pek çok kadının defalarca hamile kaldığını biliyoruz..kaldı ki kk da bunu dile getiren çok anne var..:emir_bebek::emir_bebek:
bir kadın doğum uzmanına giderek gerekli kan testlerini yaptırman , varsa insülin direnci için ölçümlerini de yine dr una göstererek kilo alımın varsa bunun düzene
girmesini sağlaman gerekiyor..ve ne kadar az stres bizim için o kadar iyi..iyi bir araştırma yaparsan pko lu pek çok kadının hamile kaldığını görebilirsin sende:KK55:

günaydın kızlarrrr:KK16:

günaydın kızlar :)
ben de eylül gibi düşünüyorum. çocuk gibi doğduktan sonra hayatını tamamen tatlı tatlı ipotek altına alan bir kararı bu kadar çabuk ve bu sebepten vermek, ilerde pişmanlık doğurabilir. pko hakkında bir bilgim yok, şifa diliyorum esra sana. bir çaresi bulunur, tedaviye başlamışsın ne güzel :)

günaydın canlar kızlar dün benm içime giren alışveriş canavarı akşamda peşimi bırakmadı battaniye iplerinden sonra bakın neler aldım:21::21::21: $9917mercury-image-k.jpg $149732-hisar-nice-kirmizi-caydanlik-ve-demlik-takimi-r1.jpg $263431monaco_kirmizi_tencere_decupe.jpg $bardak.jpg $cezve.jpg $ddklu.jpg $FB,1078,11,bone-china-608-gold-lines-86-parca-kare-yemek-takimi-12402-yemek-takimlari-noble-life.jpg $FB,1098,11,labirent-28-parca-porselen-yemek-takimi-14567-yemek-takimlari-noble-life.jpg $FB,1117,11,labirent-43-parca-kahvalti-seti-11092-kahvalti-takimlari-noble-life.jpg Eki Görüntüle 561571
hisardan aldım adam mağazayı yeni açmış bu nedenlede kendine özel kampanya yapmış..normalde yemek takımı yuvarlaktı ben kare kemk tozu aldım..Günlük yemek takımı ile kahvaltı takımını aynı desen aldım ki ani missfir gelince tabak aktarımı olsun..Nasıllar sizce toplam3.150 tl oldu ve ocakta bitirmem lazım:26::26::26:

günaydın elif. ailenle yaşıyorsan ocağa kadar bitirirsin problem olmaz bence :) çok güzeller, sadece günlük takımında daha farklı desen yok muydu? güle güle kullan, seve seve kullan. artık evlenebilirsin :))

günaydın elif. ailenle yaşıyorsan ocağa kadar bitirirsin problem olmaz bence :) çok güzeller, sadece günlük takımında daha farklı desen yok muydu? güle güle kullan, seve seve kullan. artık evlenebilirsin :))

teşekkürler kuzum hala aldığıma inanamıyorum...Ewet ailemin yanındayım ama ben ödeyeceğim can kısmetse...bunlar dışında elimde bişey olmadığı gerçeğini düşünürsek evliliğe daha var sanırım...:KK9::KK9::KK9:Vardı canım başka modellerde ama ben kahvaltı takımı ile aynı desen aldım ki malum khvaltı tkmı 6 kişilik ekstra biri gelirse tabak aktarımı sırıtmasın..Zten bizim burada kız tarafı da çeyizlik getiriyor içinde gnlük yemek takımı alanda oluyor oda başka desen olacak diye düşündüm..Dünki aldıklarımda dediğin gibi çerezlik oldular artık:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X