2013 Aralık Anneleri

Mucizelerimizin cinsiyetleri ?

• Ankete Katılan
    469
Canım kokmana gerk yokki ama ultrasonla karnından bebişini seyredeceksinz birde ölçümleri yapılıcak organlarına bakılacak ama sen yatıp görüntünün keyfini çıkaracaksın :nazar:

Bencede canım kansızlık kötü bir durum kan takviyesi yaparlar doğumdan önce tabii sen yinede dene bunları
Turp içide kırmızı ama dışı kırmızı olan değil içi kıpkırmızı..İnşallah bende etki etmişti inşallah sendede eder..

inşallah canım 1 ay sonra haber verırım sana sonucları :)

Canım kokmana gerk yokki ama ultrasonla karnından bebişini seyredeceksinz birde ölçümleri yapılıcak organlarına bakılacak ama sen yatıp görüntünün keyfini çıkaracaksın :nazar:
sağol cnm ya ben de alttan bakarlarsa diye korkuyorum açıkçası.çünkü sandalyeye tırmanıyorum o zaman korkumdan:KK1: bi de inşallah bebişimde olumsuz bişey çıkmaz:18::emir_bebek:

moralim çok bozuk :KK43: kontrolüm vardı kan testim okadar demir hapı içememe rağmen yükselmiyo çok düşük dedi doktor niye böyle oluyo dedi demir hapını gunde 2ye cıkardı . vitaminin yok hiç vucudunda dedı oysaki hergün eleviti içiyorum bu yuzden 5 tane iğne verdi :KK43: idrar yollarımdada yoğun itihap varmış antibiyotik verdi canım çok sıkkın korkuyorum :KK43::KK43: bide aranızda cals D3 ile magnorm kullanan varmı kalsiyum ve magnezyum için :44: napıcam ben :KK14:

Cnm ben calciday d3 ve magnorm kullanıyorum
Ana beni kabız yaptı Birgün birini Birgün birini suyla içiyorum
Ama kabız yaptıgı için aksatıyorum ne yalan söyliyim :/
Sanada gecmiş olsun arkadasım.

bende bugün şeker testini yaptırdım

doktorum 75lik istemişti

ilk aç karnına 85 çıktı

glukoz içtikten sonra ki

ilk birinci saatte 140

ikinci saatte ise 83 çıktı doktor sıkıntı yok dedi Allahtan bişey çıkmadı diyet hayatta yapamazdım heralde

buarada benimde parmaktan kan aldılar

Cnm ben calciday d3 ve magnorm kullanıyorum
Ana beni kabız yaptı Birgün birini Birgün birini suyla içiyorum
Ama kabız yaptıgı için aksatıyorum ne yalan söyliyim :/
Sanada gecmiş olsun arkadasım.

sağol canm teşekkür ederim. arkadaslara sordum kullandınzmı dıe yok fılan dedılerde bnde merak ettım bana nıe verdı acaba dıe demekkı herkes kullanıyomus :)

moralim çok bozuk :KK43: kontrolüm vardı kan testim okadar demir hapı içememe rağmen yükselmiyo çok düşük dedi doktor niye böyle oluyo dedi demir hapını gunde 2ye cıkardı . vitaminin yok hiç vucudunda dedı oysaki hergün eleviti içiyorum bu yuzden 5 tane iğne verdi :KK43: idrar yollarımdada yoğun itihap varmış antibiyotik verdi canım çok sıkkın korkuyorum :KK43::KK43: bide aranızda cals D3 ile magnorm kullanan varmı kalsiyum ve magnezyum için :44: napıcam ben :KK14:

Sakin ol. Iltihap bende de cikti. Antibiyotigi igneye cevirecek kadar kötü bir iltihapti. Vitaminlere gelince aldigin gidalarada dikkat et derim. Tolere ediyor belkide vücut

Sakin ol. Iltihap bende de cikti. Antibiyotigi igneye cevirecek kadar kötü bir iltihapti. Vitaminlere gelince aldigin gidalarada dikkat et derim. Tolere ediyor belkide vücut

kulanınca gectımı iltihabın? bebek vıtamın alamıcak dıe panık yaptım ya :44:

Kanli canlı bebisini göreceksin :))

evet ya çok heyecanlıyım ölcem heyecandan kime benziyo bu çocuk en çok onu merak ediyorum ama ultrasonda da belli olmaz ki:emir_bebek:

ben de 1 ay önce falan antibiyotik kullandım idrar yolları enfeksiyonu için.sonuçta doktor veriyor ilaçları,korkmana hiç gerek yok arkadaşm ,içini ferah tut,her şey düzelir Allahın izniyle:KK49:

Gecti cok sukur iltihap. Ama cok görünüyormus. Hep bunu duydum. Yediginin içtiğinin hijyeninden. Wc olayindan fln.. herseyden oluyormus

inş benımde gecer. vıtamın iğnesi olcam yaa ilk defa boyle bısey duydum :KK9: fayda etsınde 10 tane vursunlar. peynırı fılan pek yemıyorum ama yumurta cok yıyorum bnde

ben de 1 ay önce falan antibiyotik kullandım idrar yolları enfeksiyonu için.sonuçta doktor veriyor ilaçları,korkmana hiç gerek yok arkadaşm ,içini ferah tut,her şey düzelir Allahın izniyle:KK49:[/QUOTE]

haklısın canım inşallah benımde gecer cok cabuk

evet ya çok heyecanlıyım ölcem heyecandan kime benziyo bu çocuk en çok onu merak ediyorum ama ultrasonda da belli olmaz ki:emir_bebek:

ben de 1 ay önce falan antibiyotik kullandım idrar yolları enfeksiyonu için.sonuçta doktor veriyor ilaçları,korkmana hiç gerek yok arkadaşm ,içini ferah tut,her şey düzelir Allahın izniyle:KK49:
Giz yapisi esimin ailesine benziyordu. Görünce sok oldum. Doktor bile dedi eveet babaya benziyor gözler diye. Surat yapisinida anneme benzettim nedense. Belkide oyle istedim hehehe

Göz yapisi esimin ailesine benziyordu. Görünce sok oldum. Doktor bile dedi eveet babaya benziyor gözler diye. Surat yapisini da anneme benzettim nedense. Belkide oyle istedim hehehe

inş benımde gecer. vıtamın iğnesi olcam yaa ilk defa boyle bısey duydum :KK9: fayda etsınde 10 tane vursunlar. peynırı fılan pek yemıyorum ama yumurta cok yıyorum bnde
Kardesim yillarca ilac kullandi bunun icin sonra igne oldu hemen kani duzeldi. Devamlı ilac alacagina igne kökten cözüm

Kardesim yillarca ilac kullandi bunun icin sonra igne oldu hemen kani duzeldi. Devamlı ilac alacagina igne kökten cözüm

sureklı ılac kullanmam hiç olmazsa. bnde kucuklugumden berı hep ılacını kullandım ılk defa iğnesını olcam

X