2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
uzun süredir girmiyorum bu siteye. az önce aklıma geldi; bakayım bir dedim. 2012 ekim anneleri yerine 2013'e bakmışım. sizin heyecanınızı görünce nasıl duygulandım anlatamam. Allah hepinizin bebeklerini sağlıkla almanızı nasip etsin. Bir avazda kurtulun inşallah. çok güzel günler yaşıyorsunuz ve çok daha güzel günler sizleri bekliyor:KK9::KK9::KK9::KK9:

İnsallah canım :) hepimiz sabirsizlaniyoruz.

Sizleri ozledim neler yapiyprsunuz diye bakmaya geldim ammada kaynatmissiniz kizlar oku oku bitmiyor :-):-):-)

yalnız değilsin canımm :) :KK16: haftasonu eşimle alışverişe çıktık artık normal kıyafetlerım olmuyo ya geziyoruz pantolonları bi gördü bunlar ne dedı ( hamıle pantolonlarının bellerını falan görünce ) aşkım bunlardan almayalım sana dedı giyme böyle dedi tamam aşkım dedım gittik normal markalardan elbiseler aldık hamıle elbısesı değil ama aldıklarım kotondan mangodan salaş bol elbiseler olur ya onlardan aldık düşün o sadece lcw den hamile şrtu aldık kot şort onunda belı sadece lastıklı kocaan lastiği olmadıgı için o hoşuna gitti benımkıde böyle oyuzden sende hazr alışverıse gıdıyosun ona gore seyler al az bucuk benzıyo bızım herifler :KK1::KK1:
c
:)))) Ayyy n'apcazz!.. Benimki de cok garipsedi sorma.. Hatta dalgasını da gecti. Bana onceki hamileden gelen 42 beden bir kot pantolon vardı. Şu an büyük ama eminim son aylarda tam olur. kalkmış onu giymiş geldi salona dans ediyor.. Allah'ım sen aklımı koru.. :))) göbeğide var, tam oldu. Cok rahatmış ya diyo.. :)))
Ben bugün LCW'den sıfır kol hamile tuniği aldım. Pudra rengi, hakim yaka. Görmüşsündür. Daha once aldığım bir pantolan vardı zaten. Bir de altına 39 numara bir babet (Normali 37-38) yarın bir nikah var, belki ona gideceğiz. Bir de bebeğe örmek için bebe yünleri aldım. İnternetten ornek bakım örmeye calışıyorum bakalım. Elimde örnek olsa daha güzel olacak ama bu şekilde deniyorum umarım emeklerim boşa cıkmaz. :)

Hmmm şu mesele:KK9: Bize göre hiç mesele bile değil aslında,herşey yolunda ve normal hatta abartmıyorum bazen yeni evliler gibiyiz ki öyleyiz de 1 senelik evliyiz henüz :KK1::KK19: Doktorumuz da hiçbir sakınca görmedi şimdiye kadar,eşime haksızlık yapamam,kendime de ama zararı olsaydı kızıma da :KK49:

Maşallahh!..:nazar::nazar::nazar: :)

c
:)))) Ayyy n'apcazz!.. Benimki de cok garipsedi sorma.. Hatta dalgasını da gecti. Bana onceki hamileden gelen 42 beden bir kot pantolon vardı. Şu an büyük ama eminim son aylarda tam olur. kalkmış onu giymiş geldi salona dans ediyor.. Allah'ım sen aklımı koru.. :))) göbeğide var, tam oldu. Cok rahatmış ya diyo.. :)))
Ben bugün LCW'den sıfır kol hamile tuniği aldım. Pudra rengi, hakim yaka. Görmüşsündür. Daha once aldığım bir pantolan vardı zaten. Bir de altına 39 numara bir babet (Normali 37-38) yarın bir nikah var, belki ona gideceğiz. Bir de bebeğe örmek için bebe yünleri aldım. İnternetten ornek bakım örmeye calışıyorum bakalım. Elimde örnek olsa daha güzel olacak ama bu şekilde deniyorum umarım emeklerim boşa cıkmaz. :)

:)kııııııııııız ne hallere kaldık ay çok güldüm :KK1::KK1::KK1: neyseki dunyanın en güzel ünvanına sahip olucaz ANNE olucaz ben bu yazı parmak arası terlikle geçiiriyorrum :))) battanıye falan örsene ben ordüm bile :) yanı ben yelek falan örmesını biliyorum insanın kendı emeğini bebegıne gıydırmes daha guzeldır boşa çıkmaz ör

uzun süredir girmiyorum bu siteye. az önce aklıma geldi; bakayım bir dedim. 2012 ekim anneleri yerine 2013'e bakmışım. sizin heyecanınızı görünce nasıl duygulandım anlatamam. Allah hepinizin bebeklerini sağlıkla almanızı nasip etsin. Bir avazda kurtulun inşallah. çok güzel günler yaşıyorsunuz ve çok daha güzel günler sizleri bekliyor:KK9::KK9::KK9::KK9:

ilk bebeğim yaşasaydı 2012 ekım annelerı olucaktım 7 ekımdı doğumum ama nasip değilmiş tam bır yıl sonra yeniden bu sefer 14 ekım annesıyım Allahım nasip ederse...

Kizlar orun orun ne güzel olur örünce cook.mutlu.olursunuz ben bebegime hırka atkı patik ordum ve sıra battaniye de O:-)

ya arkadaslar bende ekım annesıym ama su hamıleleık takvımını olustramyrm bır turlu bana ardımcı olurmusnz

ya arkadaslar bende ekım annesıym ama su hamıleleık takvımını olustramyrm bır turlu bana ardımcı olurmusnz

aaa olmus ya neyse genede tesekkurler bende aranıza katılabılrmym bıde sey sorcm bu isimlernzn yannda logolar var ya resımlı bunları nasıl nerden yapıyosnz

günaydın kızzzllaarrr,
vicdanımı sızlatan bi mevzu var. ben balık yemiyorum doktorum da illa haftada 1 de olsa ye hap vermiycem diyo.
hap mı kullanıyosunuz yoksa düzenli balık yiyor musunuz? :KK56:
içime dert oluyo ama zerre kadar da yemek istemiyorum şu hayvanı. hiç bi zaman sevmedik birbirimizi :KK1:

günaydın kızzzllaarrr,
vicdanımı sızlatan bi mevzu var. ben balık yemiyorum doktorum da illa haftada 1 de olsa ye hap vermiycem diyo.
hap mı kullanıyosunuz yoksa düzenli balık yiyor musunuz? :KK56:
içime dert oluyo ama zerre kadar da yemek istemiyorum şu hayvanı. hiç bi zaman sevmedik birbirimizi :KK1:

gunaydın bende balık yemıyrm bıtek kan hapı kullanyrm ne bılym ya kısın yenıyo ama yazn pek canm istemıyo

X