2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
gunaydın bende balık yemıyrm bıtek kan hapı kullanyrm ne bılym ya kısın yenıyo ama yazn pek canm istemıyo

ben normalde de hiç yemezdm zaten hiç sevmiyorum kılçığından dolayı.
hele şimdi yemen lazım diyorum kendime hep ama ıı ıhh olmuyo.
:KK50::KK50::KK50:

günaydın ekim anneleri bugün, oğlumla ikinci trimesterimizin bitmesini kutladık yarın artık 27. haftaya başlıyoruz sabah kalktık hande yenerin ya ya ya şarkısına oynadık :)

günaydın kızzzllaarrr,
vicdanımı sızlatan bi mevzu var. ben balık yemiyorum doktorum da illa haftada 1 de olsa ye hap vermiycem diyo.
hap mı kullanıyosunuz yoksa düzenli balık yiyor musunuz? :KK56:
içime dert oluyo ama zerre kadar da yemek istemiyorum şu hayvanı. hiç bi zaman sevmedik birbirimizi :KK1:

canım ben haftada bir yemeye çalışıyorum bence sende kendini zorla eşin temizleyip yedirsin sana ya da hazır temizlenmiş pişmiş alsın benim eşim öle yapıyo çünkü ben evde yapamıyorum çok kokuyo dayanamıyorum o kokuyo ama bebişim için yiyorum :emir_bebek:

günaydın kızzzllaarrr,
vicdanımı sızlatan bi mevzu var. ben balık yemiyorum doktorum da illa haftada 1 de olsa ye hap vermiycem diyo.
içime dert oluyo ama zerre kadar da yemek istemiyorum şu hayvanı. hiç bi zaman sevmedik birbirimizi :KK1:
arkadaşm senınle aramızda az var şimdiye kadar kac kılo aldın sorabılırmym

iyiyizz çok şükür. bugün kızıma alışverişe çıkıcam inş. yine babamız gelimiycek ama olsun :KK5:

aa ne güzel üzülme ama bak ne güzel meleğinle gidiyosun işte:KK16:
benim de eşim sürekli çalışıyo hiç beraber çıkamıyoruz alışverişe bazen akşamları alışveriş merkezlerinden yapıyoruz ama olsunn bebişime bişeyler almak beni çok mutlu ediyo yalnız da olsammm :KK16:

ha bi de aldıklarını paylaşırsan çok sevinirim canım :KK69:

canım ben haftada bir yemeye çalışıyorum bence sende kendini zorla eşin temizleyip yedirsin sana ya da hazır temizlenmiş pişmiş alsın benim eşim öle yapıyo çünkü ben evde yapamıyorum çok kokuyo dayanamıyorum o kokuyo ama bebişim için yiyorum :emir_bebek:

bizim de niyetimiz hep o. var eve servis bile yapan yerler ama dedim ya hiç içimden gelmiyo. doktorum da kilo yapıyo diye (ki hiç ihtiyacım yok ztn iriyim :KK1: ) vermiyo balık yağı hapını. bgn dışarıdan eve pişmiş söylüycem bakalım bi denemk lazım artık :KK50:

aa ne güzel üzülme ama bak ne güzel meleğinle gidiyosun işte:KK16:
benim de eşim sürekli çalışıyo hiç beraber çıkamıyoruz alışverişe bazen akşamları alışveriş merkezlerinden yapıyoruz ama olsunn bebişime bişeyler almak beni çok mutlu ediyo yalnız da olsammm :KK16:

ha bi de aldıklarını paylaşırsan çok sevinirim canım :KK69:

valla bi dünya oldu kıyafeti ıvırı zıvırı bi gün resimlerini çeker paylaşırım senden de aynı şeyi bekliyorum tabii :KK1:
ihtiyaç listesinden eksiklere bakmak lazım yoksa her taraf minik zıbın dolacak evde :KK1:

valla bi dünya oldu kıyafeti ıvırı zıvırı bi gün resimlerini çeker paylaşırım senden de aynı şeyi bekliyorum tabii :KK1:
ihtiyaç listesinden eksiklere bakmak lazım yoksa her taraf minik zıbın dolacak evde :KK1:

ben de bi ara çeker koyarım haklısın ihtiyaç listesine göre alınması lazım eşyaların yoksa fuzuli olan şeyler alınıyo hep gerek yok bence :KK31:

bizim de niyetimiz hep o. var eve servis bile yapan yerler ama dedim ya hiç içimden gelmiyo. doktorum da kilo yapıyo diye (ki hiç ihtiyacım yok ztn iriyim :KK1: ) vermiyo balık yağı hapını. bgn dışarıdan eve pişmiş söylüycem bakalım bi denemk lazım artık :KK50:

bebişin için zorla kendini bence :KK56:

günaydn hamişler ve yavrularııı
aaa olmus ya neyse genede tesekkurler bende aranıza katılabılrmym bıde sey sorcm bu isimlernzn yannda logolar var ya resımlı bunları nasıl nerden yapıyosnz
katılabilirsin tabi hoşgeldin aramıza.o logoları kullanıcı kontrol panelinden yapabilirsin canım avatar degiştirden
günaydın kızzzllaarrr,
bende çok çok yemiyorum canım cevizi bol tut çok yiyemiosan balıgı
günaydın ekim anneleri bugün, oğlumla ikinci trimesterimizin bitmesini kutladık yarın artık 27. haftaya başlıyoruz sabah kalktık hande yenerin ya ya ya şarkısına oynadık :)

oh oh maşallah ben çok keyifsiz kalkıyorum yataktan ya bu ara bunalımlardayım hep ne olacak benim bu halim bilmem

günaydın kızlar :) dün detaylı ultrason gunumuzdü , çok şükür yaptırdık buyuk sıkıntı yok sadece böbreklerinin kanalaa çıkış yeri normala gore biraz daha acıkmış bu doğumdan sonra %80 kapanır am %20 kapanmayabilir dio takipte olucaz, idara yolu enfeksiyonu sık olursa tedevi edilir dio bakalım inşlh bir sıkıntı olmazda kapanır ....
ama uzun süreden sonra böyle görmek çok güzel , insan daha bi anne gb hissedio kendini , Rabbim kimseyi evladı ile sınamasın , sağlıkla kucağımıza almamızı nasib etsin inşlh :)

kızçeler gunaydın hızınıza yetısemıyorum walla cok fazla gıremıyorum nete cunku esım saolsun ınternet kotamı bıtırdı ay sonuna kadar ıdare etmelıyım :KK43: oğlumuza isme karar verdık sanırım EmirEfe olacak inş:) bebek sekerlerınızıde cok sevdım hepsı bırbırınden guzel bende gecen hafta almıstım magnetlı ıcınde koku var kucuk bıblolar kucuk recel kavanozları ve sabunları yapıcam onları evde kendım hazırlayacam :)
balık konusuna gelınce yakılarınızda pıknık yapabılcegınız varsa orada yapın bız esımle oyle yapıyoruz ev felanda kokmuyor :)

günaydın kızlar :) dün detaylı ultrason gunumuzdü , çok şükür yaptırdık buyuk sıkıntı yok sadece böbreklerinin kanalaa çıkış yeri normala gore biraz daha acıkmış bu doğumdan sonra %80 kapanır am %20 kapanmayabilir dio takipte olucaz, idara yolu enfeksiyonu sık olursa tedevi edilir dio bakalım inşlh bir sıkıntı olmazda kapanır ....
ama uzun süreden sonra böyle görmek çok güzel , insan daha bi anne gb hissedio kendini , Rabbim kimseyi evladı ile sınamasın , sağlıkla kucağımıza almamızı nasib etsin inşlh :)

amin insallah canım kapanır merak etme

kızlar günaydınlar.:)
dün şeker yüklemem vardı.
ne kötü bir içeçektir o ya:KK43:
bnm tatalıyla pek aram yok bn pek sevmedim. allahtan yüksek çıkmadı değerlerim.
ilk değerim 119 ikinci 109 çıktı şekerli suyu içtikten sonra.
bebişimizide gördük. 752 gram olmuş. boyunu sormayı unutuum ama.

kızlar günaydınlar.:)
dün şeker yüklemem vardı.
ne kötü bir içeçektir o ya:KK43:
bnm tatalıyla pek aram yok bn pek sevmedim. allahtan yüksek çıkmadı değerlerim.
ilk değerim 119 ikinci 109 çıktı şekerli suyu içtikten sonra.
bebişimizide gördük. 752 gram olmuş. boyunu sormayı unutuum ama.

sevindim canım değerlerinin iyi çıkmasına maşallah bebişine :nazar:

günaydın kızlar, mutlu haftasonları olsun hepimize:)

ben 7. ayımın sonlarına doğru baby shower (hoşgeldin bebek) partisi yapmayı planlıyorum. arkadaşlarımın arasında yapanlar oldu ama ben orjinal bir davet olsun istiyorum. aranızda yapan ve bana önerisi olan var mı acaba:)

X