2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
kızlar günaydınlar.:)
dün şeker yüklemem vardı.
ne kötü bir içeçektir o ya:KK43:
bnm tatalıyla pek aram yok bn pek sevmedim. allahtan yüksek çıkmadı değerlerim.
ilk değerim 119 ikinci 109 çıktı şekerli suyu içtikten sonra.
bebişimizide gördük. 752 gram olmuş. boyunu sormayı unutuum ama.

gunaydın canım masallah bebegine.benimde tatlıyla pek aram yok nasıl yaptırcam bilmiyorum

oh oh maşallah ben çok keyifsiz kalkıyorum yataktan ya bu ara bunalımlardayım hep ne olacak benim bu halim bilmem[/QUOTE]

teşekkürler cnım bnde bunalımdaydım sınavlarım vardı onlar bitti evde temizlikte yapmaya başladım depresyondan çıktım:)

oh oh maşallah ben çok keyifsiz kalkıyorum yataktan ya bu ara bunalımlardayım hep ne olacak benim bu halim bilmem

teşekkürler cnım bnde bunalımdaydım sınavlarım vardı onlar bitti evde temizlikte yapmaya başladım depresyondan çıktım:)[/QUOTE]

ah bende evime gitseydim bi ton ıs benı bekliyo

slm kızlar napıyonuz bakalım nasıl gıdıyor durumlar nasıl bizde gezmedeyız memlekete geldık yanı anneannemızın yanına :KK70: :KK1:

Günaydın anneler nasılsınız?balıktan bahsetmissiniz ben balığı coooook seviyorum hamileliğimin ilk gununden beri yiyorum

gunaydın canım masallah bebegine.benimde tatlıyla pek aram yok nasıl yaptırcam bilmiyorum

inş. sendede çıkmazda bi daha yapılmaz. bi dahakinde daha da fazlasını içiriyorlar galiba.:)
bi bardak verdi bana yarısı şeker yarısı su.
çözünmüoki şeker içinde şekeri kaşıkla yer gibisin.:)
tatlıyla arası iyi olanlara iyi gelebelir.
yalnız onu içtikten sonra bizim oğlan bi çoştu. doktor muayene ederken bile bana nasıl tekmeler attı :)

merhaba kızlaaar çok fenayım göbek deliğim dışarı gelmeye başladı canım acıyo:KK50::KK50:
sizinde varmı böle sorun

inş. sendede çıkmazda bi daha yapılmaz. bi dahakinde daha da fazlasını içiriyorlar galiba.:)
bi bardak verdi bana yarısı şeker yarısı su.
çözünmüoki şeker içinde şekeri kaşıkla yer gibisin.:)
tatlıyla arası iyi olanlara iyi gelebelir.
yalnız onu içtikten sonra bizim oğlan bi çoştu. doktor muayene ederken bile bana nasıl tekmeler attı :)

insallah cıkmaz ama ablamda gizli kan sekeri vardı bende cıkarmı bilmem benim oglanda tatlıyı seviyo ama ben yiyemiyorumki sıksık ona ragmen gene hareketli maşallah

link açılsa güzel olurmuş:KK9::KK9:

bnm dışarı geldi göbek deliğim acıyo yaa:KK49::KK49:

linkte yazanları kopyalarım ben de :KK1:
[h=1]Hamilelikte Göbek Deliği Neden Ağrı Yapar?[/h]Hamilelik döneminde göbek deliği ağrısından yakınıyorsanız, yalnız değilsiniz.

15.09.2010
Okuyucu yorumları
1

[h=5]Göbek deliği ağrısı bir başkasından duyduğunuzda kulağa komik gelebilir ama hamilelik sırasında böyle bir ağrıdan yakınan kadınların sayısı hiç de az değildir.[/h]Hamilelik ilerleyip rahim büyüdükçe karın gerilmeye başlar. Bu gerilmenin doğal sonucu olarak göbek deliğinde de gerilme meydana gelir. Gebelik 20 hafta civarına ulaştığında hem arkadan rahmin baskısı hem de gerilme nedeni ile göbek deliğinde hassasiyet meydana gelebilir. Ayrıca büyümesi sırasında karnı kaplayan kaslarda hafif bir ayrılma meydana gelebilir. Bu ayrılma da göbek deliğindeki hassasiyete neden olabilir.
Gebelik ve rahim büyümeye devam ettikçe hassasiyet azalır ancak göbekte meydana gelen değişimler devam eder. Hamilelik öncesinde çukur bir göbek deliğiniz olsa bile bu düzleşebilir. Hatta gebeliğin sonlarına doğru göbek deliğiniz dışarıya doğru çıkıntı yapabilir.
Bazı kadınlar zaten şiş olan karınlarındaki bu ek çıkıntıyı eğlenceli bulurken bazı kadınlar da özellikle ince kıyafetler giyildiğinde dışarıdan belli olmaması için küçük bir yara bandı ile bastırmayı tercih ederler. Böyle bir uygulamanın herhangi bir zararı yoktur.
Göbek deliğindeki bu zararsız değişimler genelde doğumdan sonra kaybolurlar.

linkte yazanları kopyalarım ben de :KK1:
[h=1]Hamilelikte Göbek Deliği Neden Ağrı Yapar?[/h]Hamilelik döneminde göbek deliği ağrısından yakınıyorsanız, yalnız değilsiniz.

15.09.2010
Okuyucu yorumları
1

[h=5]Göbek deliği ağrısı bir başkasından duyduğunuzda kulağa komik gelebilir ama hamilelik sırasında böyle bir ağrıdan yakınan kadınların sayısı hiç de az değildir.[/h]Hamilelik ilerleyip rahim büyüdükçe karın gerilmeye başlar. Bu gerilmenin doğal sonucu olarak göbek deliğinde de gerilme meydana gelir. Gebelik 20 hafta civarına ulaştığında hem arkadan rahmin baskısı hem de gerilme nedeni ile göbek deliğinde hassasiyet meydana gelebilir. Ayrıca büyümesi sırasında karnı kaplayan kaslarda hafif bir ayrılma meydana gelebilir. Bu ayrılma da göbek deliğindeki hassasiyete neden olabilir.
Gebelik ve rahim büyümeye devam ettikçe hassasiyet azalır ancak göbekte meydana gelen değişimler devam eder. Hamilelik öncesinde çukur bir göbek deliğiniz olsa bile bu düzleşebilir. Hatta gebeliğin sonlarına doğru göbek deliğiniz dışarıya doğru çıkıntı yapabilir.
Bazı kadınlar zaten şiş olan karınlarındaki bu ek çıkıntıyı eğlenceli bulurken bazı kadınlar da özellikle ince kıyafetler giyildiğinde dışarıdan belli olmaması için küçük bir yara bandı ile bastırmayı tercih ederler. Böyle bir uygulamanın herhangi bir zararı yoktur.
Göbek deliğindeki bu zararsız değişimler genelde doğumdan sonra kaybolurlar.

çok teşekkürler canım bende bende bi sıkıntı var sandım:KK16::KK16:

doktoruna bi danıs canım gobek deligimde bısey yokta cok gergin gobegim az kaldı catlıcaz galiba. Bide bende akıntı cogaldı sizdede oldumu cogalma

evet canım rengide koyulaştı:KK31::KK31:
ama akıntının artması doğalmış:KK49::KK49:
ooof önceden geziyodum şimdi akşama kadar çıkamıyom dışarısı yanıyooo:KK50:

insallah cıkmaz ama ablamda gizli kan sekeri vardı bende cıkarmı bilmem benim oglanda tatlıyı seviyo ama ben yiyemiyorumki sıksık ona ragmen gene hareketli maşallah

o hiç belli olmaz ablanda çıktı die sende de çıkcak die birşey yok. içini ferah tut.

X