2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
iyi akşamlar herkese. bende haziranda anne olcam nasipse. hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi inşallah

iyi akşamlar herkese. bende haziranda anne olcam nasipse. hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi inşallah
nil, hayırlı olsun bebişiniz :KK3: kokoş topiğinden hatırladım seni :)

yeni gelen arkadaşlar hoşgelmiş :KK71: inş hepimiz sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza :))

hoşgeldin canım bebişin hayırlı olsun:emir_bebek::nazar: evhamlarımız bitmiycek hiç sanırım:26: benimde belim agrıyo yarım saattir dk bir tuvalete gidiyorum bişey mi oldu diye:KK49::18::nazar:

Hepimizin ki hayırlı olur inşallah :) Evhamları paylaşıp rahatlayacağız, yapacak birşey yok :)

kızlar ya regli sancısı ekiyorum bacagım agrıyor bunlar normal mi :26: korkuyorumm:KK43:
benim de bugün tüm gün karnım çok ağrıdı canım, hala da sızı oluyor.. sanırım bu korkular keseyi görüp, kalp atışlarını duyana kadar devam edecek :105:

sen ne sectin isim olarak ben kız olsaydı elıf zumra erkek te yusuferen dusunmustum
ya ben kız ismi bulamıyorum.mina,liva,alya falan var da karar veremiyorum.ama en çok mina ağır basıyo. o da dağ ben de dağ diye.erkek olursa ismi hazır yiğit ali.ilk oğlumun adı yağız emir uyumlu olur diye:)
Bayanlar herkese merhabalar,
hepinizi tebrik ediyor bebislerinizi hayirlisiyla kucaklariniza almanizi diliyorum. Bende bir aziran anne adayimiyim yoksa degilmiyim henüz maalesef ögrenebilmis degilim. Icimdeki ses 10-15 gündür hamile oldugumu söylesede, bosa umutlanip sonradan üzülmek istemiyorum. Bugün gecikmemin 5. günü hatta adetim hep düzenlidir 28 gün... 28 günden hesaplarsam 2 Ekim de regl olmam gerekiyordu, gecikmemin 9. günü diyebilirim... ama 6 eylül son regl günümden hesap yapip 5. gün diye sartlandiriyorum kendimi...

Bu gecen 1-1.5 hatalik sürecte hamile olup olmadigimi ögrenmek icin sayisiz test, kan testi, hatta en son eski yöntem gebelik testleri topigine takilmistim ki (cok güldüm ama) yazik biz kadinlara diye düsündüm, neler yapiyoruz hamile olup olmadigimizi ögrenmek icin...

Testlerden 3 gün önce yaptigim silik cizgi, ondan sonra yaptiklarim negatif, gecikmenin 3. gününde yaptirdigim kan testi yine negatif...

Oglumda hamile oldugumdan süphelendigimde gecikmenin 10. günü evde test yaptim negatif, 1 hafta sonra yani gecikmenin 17. günü pozitif sonucu almistim, su an 10 yasinda, hamilelik süphesinin baslangiciyla kesin cevap arasinda gecen sürenin ne kadar zor cekilmez bir sürec oldugunu biliyorum oglumda yasadigim bu tecrübeden dolayi, ve simdi bu tecrübenin aynisini ikinci defa yasiyorum, bu yüzden bu sefer 17 gün beklemeden sonuca gidecegim derken hepten allak bullak oldum ve su an elimde de hala sonuc monuc yok...

Benim gibi olanlar var mi, diger anne adaylarinin yasadiklari bunlari arastirirken internetten bu siteye rastladim ve hosuma gitti...

Simdi arkadaslar sormak istedigim haziran anneleri olarak, kac gün gecince ögrendiniz, ya da hala benim gibi en son eylül de regl olupta ögrenemeyenler var mi...

Ben cok sasiyorum acikcasi regl olmadan ya da 1-2 gün gecmeyle ögrenenlere, herhalde bünye meselesidir diyorum.
tabi canım bünye ve yumurtlama günüyle alakalı bişey.adetine yakın yumurtluyosan geç çıkıyodur.
bebişimin kesesini gördüm bugün..rahmin tam ortasında öylecene duruyodu yavruşummm...ama fotosunu alamadım doktorun yazıcısı bozulmuşş..5 haftalıkmış bebişim:98: :118:
ayyy canım çok sevindim.kucağına alıp gözlerinin içine de bakmayı nasip etsin rabbim.mutluluğun hep artsın.
Selamlar bugün ilk kontrolümüz vardı.Benim dr.um yurtdışında olduğu için başka dr.gittim.Bi heyecanla girdim odaya alttan muayene edecem dedi itiraz etmeme rağmen mecbur kaldım.Ve malesef keseyi göremediğini söyledi.O anda herşey durdu sanki. Sonra kan testi istedi kan verdim en az 1500 - 2000 olması gerek dedi ve kan değerim çok şükür 2.296 çıktı. Eeee şimdi kana göre hamileyim ama kese görünmüyor ne anlamalıyım bilmiyorum.Kendi dr. umu sabırsızlıkla bekliyorum.Ve alttan muayene ettiği için hamileysem bile düşük olur mu diye yatıyorum şuanda.Allah ım sen yardım et yaşattığın bu mutluluğu geri alma
canım sakın canını sıkma aynısı benim ilk hamileliğimde oldu.alttan baktığında bile gözükmedi.sonra 8 haftalıkken gittim ve herşey çok netti keseyi ve kalp atışlarını bi arada gördüm...
Bende hamileyim arkadaşlar. Kontrole gittiğimizde henüz çok yeniydi. 10 gün sonrası için randevu verdi. Yani haftaya cuma göreceğiz inşallah. 07-10 da 104, 09-10 da 324 çıktı değerim. Normal değil mi?
hayırlı olsun canımm...
hoşgeldin canım bebişin hayırlı olsun:emir_bebek::nazar: evhamlarımız bitmiycek hiç sanırım:26: benimde belim agrıyo yarım saattir dk bir tuvalete gidiyorum bişey mi oldu diye:KK49::18::nazar:
bende de çok bel ağrısı var.bende düşecek diye hep korkuyorum.ama annem 9 ay bel ağrısı çekermiş.ama doğumları acayip rahat olurmuş:13:

Merhaba arkadaşlar. Ben de aranıza yeni katıldım. Bugün beta hcg 1200 çıktı ama karından baktığı ultrasonda kese görünmedi:KK43:( sizce bu normal mi?

hayırlı olsun.:KK49:

ama ben netten baktım değerli bir şey takmam erkek çocuğa yazıyor ama ammann ha erkek haa kız ):):):
valla ben kızların yalancısıyım:))
Bu arada ben daha eşime söylemedim.
Kalp atışını gormeden soylemıcem.
Özelde cd ye cektırıp evde seyrettırmeyı planlıyorum.
Herhalde soka gırecektir.
Ama o zamana kadar sabredersem tabii.. :KK9:

hay masallah bu ne sabır kızzzz...valla takdir ettim..bide ilk bebek dimi:KK53:

herkese merhabalar.inşallah hepiniz"sağ salim bebeklerınıze kavuşursunuz.bne 2009-hem 2012 hazıran annesıyim.eylul ayı bana yarıyo sanırım:)) neyse 2 kızım var.sizler için daha çok erken bılıyorum ama elimde dunya kadar az gıyılmiş bebek kıyafetı var.cinsıyetlerı bellı olunca eğer kızı olacak olan ve de ihtıyaç sahıbı olan varsa lütfen bana özelden ulaşsınlar.seve seve kızlarımın kıyafetlerını yollarım.ilk kızım 3,5 2.kızım ise 4 aylık.içlerınde sadece 1 kere giyilmiş kıyafetler bıle var.kıyamıyorum ınanın.
canım çok iyi düsünmüssün:KK71:
kızlar ya regli sancısı ekiyorum bacagım agrıyor bunlar normal mi :26: korkuyorumm:KK43:

ececim aynı seyler bende de olmustu.stres yapma..geçecek

arkadaslar valla benim bel ağrım 7.haftaya girdim,,Allaha sükürler olsun keseyi de kalp atısını da gördüm ama hala geçmedi:KK1:
sanırım hep olacak..o yüzden hiç ümitlenmeyin geçecek ağrılarım diye:)) ama ben ağrımasından hoslanıom,doktor büyüdüğü için ağrıo karnın dedi..:KK16:

benim de bugün tüm gün karnım çok ağrıdı canım, hala da sızı oluyor.. sanırım bu korkular keseyi görüp, kalp atışlarını duyana kadar devam edecek :105:

off aynenn öyle canım bebişlerimiz sıkı tutunur inşallah:18: ben haftaya cuma gidicem doktora bekle ki cuma olsun.:KK43:

ya ben kız ismi bulamıyorum.mina,liva,alya falan var da karar veremiyorum.ama en çok mina ağır basıyo. o da dağ ben de dağ diye.erkek olursa ismi hazır yiğit ali.ilk oğlumun adı yağız emir uyumlu olur diye:)

tabi canım bünye ve yumurtlama günüyle alakalı bişey.adetine yakın yumurtluyosan geç çıkıyodur.

ayyy canım çok sevindim.kucağına alıp gözlerinin içine de bakmayı nasip etsin rabbim.mutluluğun hep artsın.

canım sakın canını sıkma aynısı benim ilk hamileliğimde oldu.alttan baktığında bile gözükmedi.sonra 8 haftalıkken gittim ve herşey çok netti keseyi ve kalp atışlarını bi arada gördüm...

hayırlı olsun canımm...

bende de çok bel ağrısı var.bende düşecek diye hep korkuyorum.ama annem 9 ay bel ağrısı çekermiş.ama doğumları acayip rahat olurmuş:13:

dokuz ay cekersem ben bu agrıları 9 dogururum heralde:26::44:

hayırlı olsun.:KK49:

normal normal benimde bacaklarıma vurdu hep ki bazen korkuyordum adetlerimde bacaklarım dizlerim ağrır benim gene ağrıdı anlamadım geçer ama

vallageçsin canım zaten hamile kalmak bir dert kaldıktan sonra sıkıntılar bir dert bitmez kadınların çilesi:KK43: neyse bebişler saglıklı olsunda cekelim agrıyı:KK49::emir_bebek:

Bende aynı durumdayım. Bir ara geçiyor, sonra yeniden.. Keseyi görmeden rahat yok cümleten :KK43:

ewet aynen öyle canım ömrümden nömür gidiyor vallahi:KK50::18:

arkadaslar valla benim bel ağrım 7.haftaya girdim,,Allaha sükürler olsun keseyi de kalp atısını da gördüm ama hala geçmedi:KK1:
sanırım hep olacak..o yüzden hiç ümitlenmeyin geçecek ağrılarım diye:)) ama ben ağrımasından hoslanıom,doktor büyüdüğü için ağrıo karnın dedi..:KK16:

Keseyi görsem sanırım benimde hoşuma gider varlığını hissetmek, ağrıyla olsa da.. Şimdi hep birşey mi oluyor acaba tedirginliğini yaşıyorum. Garip duygular ama Rabbim isteyen herkese aratmadan nasip eder inşallah..

bende üzülüodum..şimdi topık bobmbostur..tüm hamısler yatmıstır diye masallah uykusuz dolu bizim topık:KK1::KK1:
kızlar biz hamileyiz uykumuzun gelmesi gerekmio mu? :) :44:

Keseyi görsem sanırım benimde hoşuma gider varlığını hissetmek, ağrıyla olsa da.. Şimdi hep birşey mi oluyor acaba tedirginliğini yaşıyorum. Garip duygular ama Rabbim isteyen herkese aratmadan nasip eder inşallah..

haklısın canım..biraz klışe olacak ama gerçekten gönlünü ferah tut,aklına kötü bise geldiği zaman hemen hayır öyle değil böyle olacak de kendine..ağrıların gerçekten iyiye isarettir,hiç takma kafana canım,hepimizin ağrıları oluyor,benim tüm gün karnım belim ağrıdığı oluyodu,bi gittim 6+2 de kalbı atıodu bebisimin:nazar::KK16: ağrıyla oranlama bebisi yani:)

bende üzülüodum..şimdi topık bobmbostur..tüm hamısler yatmıstır diye masallah uykusuz dolu bizim topık:KK1::KK1:

Uyku var ama bir türlü beceremedim dalmayı :) Çalışıyorum birde.. Eminim yarın işe gittiğimde bıcırıklarım çevremde benden hareket beklerken 'ah akılsız başım, niye uyumadım ki..' diyeceğim :)))

ya bende normalde çok uykucuyumdur hamıle kalalı uyku yok sabahları kızıma bıraz daha uyuyum dıye yalvarırdım sımdı ondan once kalkıyorum gece gec yatıtorum hep kızımla oglen uyurdum muhakak :)) sımdı o da yok

Uyku var ama bir türlü beceremedim dalmayı :) Çalışıyorum birde.. Eminim yarın işe gittiğimde bıcırıklarım çevremde benden hareket beklerken 'ah akılsız başım, niye uyumadım ki..' diyeceğim :)))

o zamaaaann cümleten iyigeceler diyelim..hatta ben dedim kaçıyorum:))
Allaha emanet olun bebislere iyi bakın..olumsuz düsünmeyin..
hoscakalın tatlı rüyalar:KK3::KK3:

canım çok iyi düsünmüssün:KK71:

ececim aynı seyler bende de olmustu.stres yapma..geçecek

canım tuvalete gitmekten yoruldum vallahi..:KK37: bide benim bugün regl günüm sanırım ondan oluyo bukadar agrı.:KK49:

bebişim iyi olsunda ben razıyım herşeye:KK43::KK49::nazar:
aynenn öyle canm senin durumundayım ben daha 2 kan tahlilini yaptırıcam yarın keseye cook varr:KK43: zamanda geçmiyo:18:

haziran anneleri uykusuz günlere şimdiden alışmaya çalışıyo sanırım:KK1:benim bi ara halsizliğim tutuyo gözümü açmaya mecali olmuyo direniyorum resmen sonra geçiyo:26::KK1:
haklısın canım..biraz klışe olacak ama gerçekten gönlünü ferah tut,aklına kötü bise geldiği zaman hemen hayır öyle değil böyle olacak de kendine..ağrıların gerçekten iyiye isarettir,hiç takma kafana canım,hepimizin ağrıları oluyor,benim tüm gün karnım belim ağrıdığı oluyodu,bi gittim 6+2 de kalbı atıodu bebisimin:nazar::KK16: ağrıyla oranlama bebisi yani:)
maşşallah ne kaa güzell bizlere nasip olur inşallah görmek rabbim:KK49::emir_bebek::nazar:

X