2013 Haziran Annleri Paylaşım Alanı

BEBİŞİMİZİN CİNSİYETİ

• Ankete Katılan
    557
boşuna üzme kendini belki o doktor görememiştir benim eltimde baya görememişti kişiden kişiye değişiyor doktorunu bekle ne zaman gelecek biliyormusun

benim bugün tahmini 3000lerdeydii.karından baktı hemen gördü..inş sende görürsün canımm

Desteğiniz için sağolun arkadaşlar. Bi çıkmaza girdim gibi oldu. Napacağımı bilemiyorum. Dr. um da p.tesi gelecek. O zamana kadar napacaksam. Zaten zor oldu tüp bebekti İnşallah bırakmamıştır beni bebişim çok alışmıştım şimdiden.

Bende hamileyim arkadaşlar. Kontrole gittiğimizde henüz çok yeniydi. 10 gün sonrası için randevu verdi. Yani haftaya cuma göreceğiz inşallah. 07-10 da 104, 09-10 da 324 çıktı değerim. Normal değil mi?

Bende hamileyim arkadaşlar. Kontrole gittiğimizde henüz çok yeniydi. 10 gün sonrası için randevu verdi. Yani haftaya cuma göreceğiz inşallah. 07-10 da 104, 09-10 da 324 çıktı değerim. Normal değil mi?

aramıza hoşgeldin canım,hayırlı olsun bebişin:nazar::emir_bebek:merak etme değerlerin gayet güzel:nazar:

aramıza hoşgeldin canım,hayırlı olsun bebişin:nazar::emir_bebek:merak etme değerlerin gayet güzel:nazar:

Çok teşekkür ederim. Keseyi görmediğimiz için tedirginim biraz. Kendimi de biraz garip hissediyorum.. Umarım herşey normaldir. Yolun başı bu kadar sıkıntı doluysa 9 ayı düşünemiyorum :)

Desteğiniz için sağolun arkadaşlar. Bi çıkmaza girdim gibi oldu. Napacağımı bilemiyorum. Dr. um da p.tesi gelecek. O zamana kadar napacaksam. Zaten zor oldu tüp bebekti İnşallah bırakmamıştır beni bebişim çok alışmıştım şimdiden.

asilcim moralini yüksek tutmaya çalış,eminim bebişin seninledir:emir_bebek::nazar:,boş yere onu da üzme annesi:KK49:

hiç üzme boşuna kendini değerin güzel artması gerektiği gibi artmış doktor görememiştir dedimya eltimde baya göremişler hatta şaka yapmışlardı gizlendi göstermedi bize kendini die bozma moralini sen hiç

canım doktorun cihazıda eski olabilir.. bir terslik olsa kanaman falan olurdu değerin yükselmezdi maşşallah değerinde cok güzel :nazar::nazar:doktorunu bekle evham yapıp üzme bebişini annesi bırakmaz merak etme p.tesi gösterir kendini sana.:emir_bebek::KK49:

Çok teşekkür ederim. Keseyi görmediğimiz için tedirginim biraz. Kendimi de biraz garip hissediyorum.. Umarım herşey normaldir. Yolun başı bu kadar sıkıntı doluysa 9 ayı düşünemiyorum :)

hoşgeldin canım bebişin hayırlı olsun:emir_bebek::nazar: evhamlarımız bitmiycek hiç sanırım:26: benimde belim agrıyo yarım saattir dk bir tuvalete gidiyorum bişey mi oldu diye:KK49::18::nazar:

herkese merhabalar.inşallah hepiniz"sağ salim bebeklerınıze kavuşursunuz.bne 2009-hem 2012 hazıran annesıyim.eylul ayı bana yarıyo sanırım:)) neyse 2 kızım var.sizler için daha çok erken bılıyorum ama elimde dunya kadar az gıyılmiş bebek kıyafetı var.cinsıyetlerı bellı olunca eğer kızı olacak olan ve de ihtıyaç sahıbı olan varsa lütfen bana özelden ulaşsınlar.seve seve kızlarımın kıyafetlerını yollarım.ilk kızım 3,5 2.kızım ise 4 aylık.içlerınde sadece 1 kere giyilmiş kıyafetler bıle var.kıyamıyorum ınanın.

canım hayırlı olsun:nazar::emir_bebek:üzülme ne güzel onada kardeş geliyor beraber büyürler:KK4:

oyacım tebrikler:nazar::emir_bebek:seninle tahmini doğum tarihlerimiz aynı:KK16:birde bizimle 7verenGül arkadaşımızda var.üçümüzün tarihleri aynı,benim ilk kontrolüm yarın.heyecanlıyım:KK8:benimde ilk değerim 58 di.merak etme,doktora gittin mi?

hoşgeldin,hayırlı olsun bebeğin:nazar::emir_bebek:

tesekurler ama gozum korkuyor napim ya

İnş bebeğin seninledir cnm :KK48:

ewet busada bugün hava tam uyku havası cok güzel uyumuşuz bebişimle:nazar::KK1: ondan geç kalddık canım..:KK56: afiyet olsun size:KK56::emir_bebek:

bende cok yiyorum doymuyo karnım:18: yiyorum biraz geçikiyo hemen acıkıyorum kilomada bakmadım hiç :26: ama fil gibi olucam bu gidişle:KK56::KK37::KK49:

kizlar bence korkmayin ben ilk hamileligimde tam 21 kilo aldim ama simdi ayni kiloma dondum ama yine hamileyim aradan 2yil gecti sadece :KK43:(

kizlar bence korkmayin ben ilk hamileligimde tam 21 kilo aldim ama simdi ayni kiloma dondum ama yine hamileyim aradan 2yil gecti sadece :KK43:(

cnm bebekler saglıklı olsunda biz kilo alalım bişey olmaz valla ben yiyorum takamam kilo falan karnım acıksın yeter ki:KK55::KK1::KK52:

Hayırlı olsun, ben senin durumunda değilim ama keske benimde olsa diye düşündüm. İlki kısmet olursa arayı pek açmadan ikinciyi düşünüyorum, imkanım olsun ücüncüyüde yaparım. Gerçi henüz ilkine hamileyken konusması kolay geliyor ama cocuk evde ses, nefes, bolluk, hareket bizimde hayat arkadasımız olacaklar.
Ben yıllarca tek cocuk olarak kaldım, annem ben ortaokula giderken kardesime hamile kalmıstı. Gece uyumadan önce bile dua ederdim kardesim hemen dogsa benim yanımda uyusa diye.
O yüzden kısmet olursa ben cocugumu mümkünse bol kardesli büyütmeyi düşünüyorum :))

Bence üzülmemelisin

aslinda dogruyu soylemek gerekirse ilk duydugum gun aksama kadar agladim cok uzuldum ama tabi hersey allahtan
o yusden fazlada uzulmemeye calisiyorum kendimi toparlamaya calisiyorum hayirlisi olur insallah
allah senin gonlune gore versin en kisa zamanda seninde olur insallah..

canım keseyi göremezsin tabi..ben bile bugün gördüm...senini daa yenii.3000lere ulaştıgı zaman git..ben kafamdan hesapladım..iki günde iki katı hesap ettim .3000lerde gittim gördüm

asilcim moralini yüksek tutmaya çalış,eminim bebişin seninledir:emir_bebek::nazar:,boş yere onu da üzme annesi:KK49:

hiç üzme boşuna kendini değerin güzel artması gerektiği gibi artmış doktor görememiştir dedimya eltimde baya göremişler hatta şaka yapmışlardı gizlendi göstermedi bize kendini die bozma moralini sen hiç

canım doktorun cihazıda eski olabilir.. bir terslik olsa kanaman falan olurdu değerin yükselmezdi maşşallah değerinde cok güzel :nazar::nazar:doktorunu bekle evham yapıp üzme bebişini annesi bırakmaz merak etme p.tesi gösterir kendini sana.:emir_bebek::KK49:

İnş bebeğin seninledir cnm :KK48:

hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum çok sağolun.Gerçekten çok destek oldunuz. Rabbim hepinizin gönlüne göre versin

iyi akşamlar. Hamileliğini yeni öğrenen aramıza katılan herkese hoşgeldiniz diyerek Allah bebeklerini kucaklarına almalarını nasip etsin inşallah.Tabii kendimede gelsin yeni katılan olarak.muhtemel doğumtarihi 10 haziran olan arkadaşlar bulantı vs.. durumunuz nasıl hamilelik nasıl gidiyor.Mesela ben 3-4 gündür ara ara çok bulanıp çıkaracak gibi oluyorum başım dönüp ellerim titriyor. ayrıca arasıra alevlenen seboreik dermetit vardı yüzümde 1 haftadır gitgide çoğalarak yüzümün her yerine yayıldı çok kötü durumda yüzüm.Bu 2. bebeğim olacak inşallah. İlki çok ağır geçmişti hamilelik süreci.Bundanda çok korkuyorum inşallah olmaz birde çalışıyorum nasıl geçirecem endişeleniyorum.allah kimseyi darda bırakmasın inşallah.

iyi akşamlar. Hamileliğini yeni öğrenen aramıza katılan herkese hoşgeldiniz diyerek Allah bebeklerini kucaklarına almalarını nasip etsin inşallah.Tabii kendimede gelsin yeni katılan olarak.muhtemel doğumtarihi 10 haziran olan arkadaşlar bulantı vs.. durumunuz nasıl hamilelik nasıl gidiyor.Mesela ben 3-4 gündür ara ara çok bulanıp çıkaracak gibi oluyorum başım dönüp ellerim titriyor. ayrıca arasıra alevlenen seboreik dermetit vardı yüzümde 1 haftadır gitgide çoğalarak yüzümün her yerine yayıldı çok kötü durumda yüzüm.Bu 2. bebeğim olacak inşallah. İlki çok ağır geçmişti hamilelik süreci.Bundanda çok korkuyorum inşallah olmaz birde çalışıyorum nasıl geçirecem endişeleniyorum.allah kimseyi darda bırakmasın inşallah.

geçmiş olsun canm benim bulantılar dah başlamadı ama bel agrım var ondan doolayı korkuyorum bugün adet günüm ondan sanırım su 3 ay bitsede rahatlasak ..:KK49:

Merhaba arkadaşlar. Ben de aranıza yeni katıldım. Bugün beta hcg 1200 çıktı ama karından baktığı ultrasonda kese görünmedi:KK43:( sizce bu normal mi?

X