2013 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    440
Kızlarrr selamm yeni katıldım aranıza bende kasım annesi olucam inşallahh :emir_bebek: Rabbim olmayan ve isteyen herkeze nasip etsin bu duyguyu suan 23+5 haftalık hamileyim şeker yükletme testi istedi doktorum ama hangi haftamda tam söylemedi sizler yaptırdınızmı ve kaçıncı haftanızda yaptırdınız ? Bide sağlık ocakları yapıyor mu ?

Kızlarrr selamm yeni katıldım aranıza bende kasım annesi olucam inşallahh :emir_bebek: Rabbim olmayan ve isteyen herkeze nasip etsin bu duyguyu suan 23+5 haftalık hamileyim şeker yükletme testi istedi doktorum ama hangi haftamda tam söylemedi sizler yaptırdınızmı ve kaçıncı haftanızda yaptırdınız ? Bide sağlık ocakları yapıyor mu ?

hosgeldin canım aramıza öncelikle sağlık ocakları yapmıyor şeker yükleme testini doktorun girişini yapacak hastanende yapıyorlar ben yaptırdım 2 hafta olacak bu hafta içinde yaptır derim

kızlar hapinize selam nasılsınız bakalım, küçük tospalar ne alemdeler,
biz iyiyiz çok şükür dün akşam biraz karnımda ağrı oldu korktum ama uyuyunca geçti çok şükür... :nazar: :nazar:

canım hoşgeldin aramıza, hayırlı olsun bebeğin sağlıkla kucağına alırsın inşallah... :nazar: :nazar:

kızlar hapinize selam nasılsınız bakalım, küçük tospalar ne alemdeler,
biz iyiyiz çok şükür dün akşam biraz karnımda ağrı oldu korktum ama uyuyunca geçti çok şükür... :nazar: :nazar:

canım hoşgeldin aramıza, hayırlı olsun bebeğin sağlıkla kucağına alırsın inşallah... :nazar: :nazar:

Hoşbuldumm :KK16: saol canım aminn inşallahh darısı isteyen herkeze inşallah :nazar::nazar:

Herkese Merhabalar .Sıcaklarla başım dertte hamiş anneler Şu sıcaklar bir bitse dahada ısınıyor ama :KK49:

merhaba kızlar dün diyodum ilaç almak istemiyorum die
ama bugün çok fena oldum kramplar acı ve şiddetli ishal oldum
dr a sordum mecbur ilaç alcaksın böyle bırakmak daha tehlikeli dedi
fitil olarak etkisi daha azmış,canımın yanması önemli değilde ilacın az da olsa
erken dogum riskini tetikleme riski varmış,allaha emanet yavrularımız
rabbim hepimizin yavruları korusun

merhaba kızlar bende kasım annesiyim Allah izin verirse kızımız olacak..
bugün kontrole gittim bebeğin gelişimi iyi çok şükür bir sıkıntı yok ama suyun sınırda dedi doktor kötü demiyorum ama 2 lt su içiyorsan 4 olacak dedi. Açıkcası kafam çok takıldı böyle olan varmı yada ne yapmam lazım..hafta içi bir başka doktora daha gitmeyi düşünüyorum.
Allah sağlıklı sıhhatli bebeklerimizi kucağımıza almak nasip etsin bu mübarek aylarda dua edelim hepimiz için..

canım ben cuma gunu yaptım sağlık ocağından .. ama ilk önce kaçlık içeceğini prosedürünü öğren mesela benim doktor 75 lik istedi 2 saat aç kaldım ve toplamda 3 kere kan aldılar benden( ilki şekeri içmeden donra şekeri içtikten 1 saat sonra sonuncusu da 2. saatte) sen sağlık ocagından yaptırmak istiyorsa dediğim gibi mutlaka hastaneni ara derim:)

Gunaydin kizlar... insallah mukemmel bi hafta sonu gecirirsiniz. Uykusuz gecelet basladi benim icin...:) piti piti hareket eden minigimi hissedeyimde isterse hic uyumayayim. dunde yeni ciciler aldim ama henuz fotosunu ekleyemedim. Surekli biseyler almak istiyorum..onceleri markafoni limango gezerken simdi bebeklerle ilgili sitelerden ayrilamiyorum:)) Henuz bi liste olusturamadim. Karambole aliyorum. Internetteki listeleride begenmedim. Biberonun mesela numaralari falan varmis... sizde hic hazir liste var mi paylasirmisiniz..

Gunaydin kizlar... insallah mukemmel bi hafta sonu gecirirsiniz. Uykusuz gecelet basladi benim icin...:) piti piti hareket eden minigimi hissedeyimde isterse hic uyumayayim. dunde yeni ciciler aldim ama henuz fotosunu ekleyemedim. Surekli biseyler almak istiyorum..onceleri markafoni limango gezerken simdi bebeklerle ilgili sitelerden ayrilamiyorum:)) Henuz bi liste olusturamadim. Karambole aliyorum. Internetteki listeleride begenmedim. Biberonun mesela numaralari falan varmis... sizde hic hazir liste var mi paylasirmisiniz..

bende bişeyler almak istiyorum bebeğime ama cinsiyet değişirse diye almıyorum...%80 kız dedi ama arkası dönüktü geçenn ay ki muayenemizde annemler hep pembişleri doldurdu...ne olur ne olmaz bu kontrolümden sonra alıyım istedim:) ama dayanamayıp biberon falan alıcam küçük şeyleri artık numaraları olduğunu bilmiyordum ben ya..

Evet canim numarasi varmis. Bide yavas hizli akan cesitleride varmis. Benim kardesim olmsdigindan ve birinci derece akrabalarimiz bulgaristanda oldugundan bi bebegi gozlemleme olanagimda olmadi..kiyafet bile alirken kestiremuyorum. En kucukler gozume kucuk geliyor.1- 3 aylik aliyorum bende...annemde buyuk bunlar dedi. Listeye o kadar ihtiyacim varki:) en azindan bakip ordan alirim. Arkadasim yeni dogum yapti sansima onun minigide 2 kg dogdu.o kadar kucukki sma cok sukur hayata tutundu kucuk melisimiz...diyorum bi doguramsdiniz 3 kilo bi olcemedim kiyafetleri:))

nasılsınız kızlar,
bizde iyiyiz oğlumla şiştikçe şişiyorum
birde peşinde koşmam gereken bir yaramazım var ,çok zorlanmaya başladım yetişemiyorum evin işlerine
siz neler yapıyorsunuz?
birde kilo aldıkça bileklerimden sinir sıkışması oluyor, ilkindede olmuştu, bişey tutamıyorum poşet falan
şu an yazarken bile parmaklarım sızlıyor

bebek ihtiyaç listeleri internette çok var, ordan bulabilirsiniz
ama hepsi gereklimi o tartışılır,
bana ilkinde büyük büyük aldırmışlardı zıbınlar tulumlar, herkes karışıyor biliyorsunuz
oğlum doğdu 2800 gr. herşey büyük geldi, hemen acele biri gitti küçük küçük aldılar
hediyede çok geliyor zaten bebek kıyafeti
7. ayda doğum çantalarımızı hazırlamak lazım nolur nolmaz erken gelirse kuzular hazır olsun

Merhaba kızlar bende dün aldım bebek arabasını pierre cardin 2080 travel sistem :KK66:) banada bebek arabalarının genelde ön tekerlekleri 360 derece döner arka tekerlekler dönmez Buda tersten kullandığında sorun oluyor dediler bende bu yüzden bunu aldım tüm tekerlekler 360 derece dönüyor :KK66:) fiyatıda taşıma koltuğıtla birlikte 425 tl :KK66:

Canım bende bu bebek arabasından istiyorum.. Ben Gebzede oturuyorum, burda Pierre Cardin ürünleri satan bir yer bulamadım :KK43: Sen nerden aldın?
Kızlar Gebzeye yakın herhangi bir yerde Pierre Cardin bebek arabaları satılan bir yer bilen var mı aranızda? Riskli bir gebelik geçirdiğim için arabayla uzun yolculuklar yapamıyorum ve fazla yürüyemiyorum. Anadolu yakasında ya da Kocaelinin Gebzeye yakın ilçelerinde bilgisi olan varsa yazabilir mi lütfen? Eşim internetten almaya pek yanaşmıyor, görmeden almayalım hem bir sorun çıkarsa muhatabız olsun diyor.. Yardımcı olursanız sevinirim..

X