2013 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    440
Merhaba arkadaslar dılerım herkes ıcın hayırlı bır topık olur..Benım dunyalar tatlısı 1.5 yasında 1 kızım var sımdı ıkıncı bebegı ıstıyoruz...hamılelıgın tum belırtılerını yasıyorum ama testlerım negatıf cıkıyor..27 ocak son adet tarıhım..tum hamılelerı tebrık edıyorum rabbım sag salım kucagınıza almayı nasıp etsın,hamıle olmayan arkadaslar tum dualarım sızlerle rabbım hepımıze saglıklı hayırlı bırsuru evlat nasıp etsın :)

merhaba kızlar bende geçen senenin kasım ayı annesiyim şuan 3.5 aylık bi kızım var dilerim butun isteyenler bu duyguyu tadar bir an önce hamile kalırsınız

Nasip olursa ilk kasim annesi ben olacagim galiba 1 kasima denk geliyor dogumum allahim o günleri görmeyi nasip eder insallah

hadi bakalım hayırlı olsun kasım anneleride toplaşmaya başladı.cnm allah tamamına erdirsin kucağına almayı nasip etsin.

merhaba kızlar bende geçen senenin kasım ayı annesiyim şuan 3.5 aylık bi kızım var dilerim butun isteyenler bu duyguyu tadar bir an önce hamile kalırsınız
Amin canim insallah , hayirlisi ile kucagimiza alabiliriz bizde ..
Merhaba arkadaslar dılerım herkes ıcın hayırlı bır topık olur..Benım dunyalar tatlısı 1.5 yasında 1 kızım var sımdı ıkıncı bebegı ıstıyoruz...hamılelıgın tum belırtılerını yasıyorum ama testlerım negatıf cıkıyor..27 ocak son adet tarıhım..tum hamılelerı tebrık edıyorum rabbım sag salım kucagınıza almayı nasıp etsın,hamıle olmayan arkadaslar tum dualarım sızlerle rabbım hepımıze saglıklı hayırlı bırsuru evlat nasıp etsın :)
Cok tesekkür ederim canim insallah rabbim isteyen herkese nasip etsin
hadi bakalım hayırlı olsun kasım anneleride toplaşmaya başladı.cnm allah tamamına erdirsin kucağına almayı nasip etsin.
Tesekkür ederim cnm , insallah kasim anneleride toplanir herseyimizi paylasiriz , ben biraz erken ögrendim haftaya kasim anneleri gelmeye baslar

Amin canim insallah , hayirlisi ile kucagimiza alabiliriz bizde ..

Cok tesekkür ederim canim insallah rabbim isteyen herkese nasip etsin

Tesekkür ederim cnm , insallah kasim anneleride toplanir herseyimizi paylasiriz , ben biraz erken ögrendim haftaya kasim anneleri gelmeye baslar

benımde durumum haftaya kadar kesınlesır ınsallah :) nekadar cabuk ogrendın cnm,kan testıylemı yoksa ıdrar testıde yapmısmıydın?

slm kızlar.. bende birkaç aydır her topik açıldığında heyecan yapıyorum. acaba bu ay oldu mu ki??
bi de psikolojik hamilelik yaşıyorum sanırım. geçen ay hep midem bulandı:))
bu ay da sürekli midem yanıyor, kasıklarım da batmalar oluyor:)
1 şubat son adet tarihimdi acaba kan testi yaptırsam çıkar mı kii??

slm kızlar.. bende birkaç aydır her topik açıldığında heyecan yapıyorum. acaba bu ay oldu mu ki??
canim gününu bekle bence. daha cok erken
benımde durumum haftaya kadar kesınlesır ınsallah :) nekadar cabuk ogrendın cnm,kan testıylemı yoksa ıdrar testıde yapmısmıydın?
benimde haftaya belli olacak ama umutsuzum.
Canım ben test yaptım çift çizgi çıktı ikinci testi yaptım 2 gün sonra bu kez tek çizgi çıktı emin olamadık eşimle doktora gittik değerim 97 çıktı 3+4 haftalık hamileyim. doktorum doğum kasımda dedi. bize çok sürpriz oldu hiç beklemiyorduk oysa çok teşekkür ederim canım amin :) benim son adetim 27 ocaktı canım.
hayirli olsu, Allah tamamina erdirsin.
Kizlar rabbim isteyen herkese bu duyguyu yasatsin ben 10 . Ayda hamileligim sonlandirilmisdi simdi tekrarda ALLAHim
Nasip etti hamilelegi benimde dogum tarihi 1 kasim ama sadece test yaptim bugün doktora gidecegim

ne guzel cok bekletmemis rabbim, ilk çocugun mu olacak canim? bir de 38 yasinda misin yoksa kayserili misin:))

ne guzel cok bekletmemis rabbim, ilk çocugun mu olacak canim? bir de 38 yasinda misin yoksa kayserili misin:))

teşekkür ederim cnm saol ilgin için.
bugün benim evlilik yıldönümüm o yüzden eşime sürpriz olmasını isterdim velhasıl erken senin de dediğin gibi cnm.
artık haftaya kadar beklerim o vakit.

selam kizlar ben topik açayim dedim ama çoktan hamisler gelmis bile...
4 yaşinda bir kizim var ve 2012 temmuzdan beri 2. istiyorum.
bu ay rahim filmi çektirdim, tek tüp kapali çikti, ama rahim filminden sonra kolay hamile kaliniyor diyorlar, şimdilik bekliyorum bakalim. eger hamileysem dogum 2 kasim olacak yok hamile değilsem diger ay hamile kalirsam bu sefer dogum 30 kasim olacak yani 2 ay bu kasim annelerindeyyim kizlar
ya başinda ya sonunda doğurmaliyim :)))
insallah kasim benim uğurlu ayim olur...

teşekkür ederim cnm saol ilgin için.
bugün benim evlilik yıldönümüm o yüzden eşime sürpriz olmasını isterdim velhasıl erken senin de dediğin gibi cnm.
artık haftaya kadar beklerim o vakit.

nice mutlu ve sağlikli yillara canim
insallah seneye kucağinda bebeğinle kutlarsin yil dönümünü

nice mutlu ve sağlikli yillara canim
insallah seneye kucağinda bebeğinle kutlarsin yil dönümünü

teşekkür ederim cnm çok kibarsın..
bu güzel dilekleri seninde yaşamanı canı gönülden isterim..
bi de kocaman Amin hayırlısıyla..

bu topikteki herkes bu ayın sonunda anne olacağını öğrenir inşallah:)
bende çok istiyorum iki ay aradan sonra bu ay denedik dün yumurtlama günümdü bakalım hayırlısı adetimi sabırsızlıkla bekleyeceğim :)

Kızlar bende kasım annesi olacağım kesinleşti :KK61:
hayırlı uğurlu olsun ben de 2012 kasım annesiyim ama 2012 aralık 1 deydi muhtemel doğum tarihi 25 kasımda doğdu kızım şimdi hayırlıyısıyla siz doğurunca benim kızım 1 yaşında mı olacak:))) sağsalim bi an önce doğururusunuz da bizim yaramazlarda o zamana kadar biraz daha büyümüş olur ne diyim :) vay bee zaman ne çabuk geçiyo :)

ilişkiden 10 gün sonra kan testi 20 gün sonra idrar testinde çıkıyo hamile olup olmadığın bence pazartesi ya da salı yaptır çıkabilir baya olmuş çünkü inşallah hamilesindir:)

Bütün kasım anne adaylarını tebrik ederim, inş. sorunsuz bir hamilelik geçirir ve zamanında sağlıcakla bebişlerinizi kucağınıza alırınız... Amin..
(keşke bende yine hamile olsam :KK70: )

Testte ögrendim cnm , bende ilk defa biraz erken ögrendim ve hala inansmiyorum hamile olduguma galiba pazartesi gününü atlatinca inanacagim, bildigin adet sancisi geliyor ama bu defa gögüslerim fenaydi ordan ciktim yola ve yaptim

Cok sükür canim ben bundan 3 ax önce hamileligim sonlandirilmisti , simdi rabbim tekrardan nasip etti ve ben hala inanamiyorum hamile olduguma , 1 tane kizim var canim 4 yasinda :) dünyalar tatlisi simdide nasip olursa kardes geliyor ona .. 38 yasim degil KAYSeri 😉😉
bu topikteki herkes bu ayın sonunda anne olacağını öğrenir inşallah:)
bende çok istiyorum iki ay aradan sonra bu ay denedik dün yumurtlama günümdü bakalım hayırlısı adetimi sabırsızlıkla bekleyeceğim :)
Hakkinda hayirlisi olsun cnm insallah sende tadarsin bu duyguyu
Bütün kasım anne adaylarını tebrik ederim, inş. sorunsuz bir hamilelik geçirir ve zamanında sağlıcakla bebişlerinizi kucağınıza alırınız... Amin..
(keşke bende yine hamile olsam :KK70: )

Cok saol cnm , amin insallah hepimiz sorunsuz bi hamilelik gecirip aliriz kucagimiza ..

Testte ögrendim cnm , bende ilk defa biraz erken ögrendim ve hala inansmiyorum hamile olduguma galiba pazartesi gününü atlatinca inanacagim, bildigin adet sancisi geliyor ama bu defa gögüslerim fenaydi ordan ciktim yola ve yaptim

Cok sükür canim ben bundan 3 ax önce hamileligim sonlandirilmisti , simdi rabbim tekrardan nasip etti ve ben hala inanamiyorum hamile olduguma , 1 tane kizim var canim 4 yasinda :) dünyalar tatlisi simdide nasip olursa kardes geliyor ona .. 38 yasim degil KAYSeri 😉😉

Hakkinda hayirlisi olsun cnm insallah sende tadarsin bu duyguyu

Cok saol cnm , amin insallah hepimiz sorunsuz bi hamilelik gecirip aliriz kucagimiza ..

Insallah Allah herkese nasip etsin kizlar iliskiden kac gun sonra cikar idrar testinde bu beklemek zor is yaa:)

X