2013 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    440
Ben geldimm

Veeeeeeeeee silikte olsa bizimki yola cikti sanirim:KK1::KK49:
Gec dollenme ihtimali yuksek ciplak gozle goruluyor pozitif cizgi
Allah korktuklarimizdan emin eYlesin
Endise sevinc huzun bir arada 29. Gun cikmadi testte
34. Gun cikti insAllah hayirla saglicakla gelir
Hic bir belirti olmadi gozume odaklandim baska birseyi takmadim kafaya
Sadece ayaklarim dondu sanirdinki kara yatirdin oleydi
ve idrar zoru var
Rabbim yuzumuzu guldursun insAllah:nazar:
ayyy çok sevindim cnm hadi hayırlı olsun sağ salim kavuşun birbirinize cnm. ilk çocuk mu cnm??

attachment.php
adetim uzerinden 5 gun gecince yaptigim tets dunku testim:KK16::KK9::nazar:

ayyy çok sevindim cnm hadi hayırlı olsun sağ salim kavuşun birbirinize cnm. ilk çocuk mu cnm??

3 evladim var cok sukur onlardan sonrada iki kaybim var guzelim kizim icin dustuk yola cok istedi bide dusukler olunca etkilendi sagsalim kavusuruz insAllah

3 evladim var cok sukur onlardan sonrada iki kaybim var guzelim kizim icin dustuk yola cok istedi bide dusukler olunca etkilendi sagsalim kavusuruz insAllah

Allah bağışlasın yavrularını.. dilerim kızın da kardeşini oynatır artık güzel günlerde:))) fedakar anneler ben de kardeş istediğimde annecim saolsun ikiz yaptı bana. oyuncak yerine onlarla oynardım battaniyeye sarıp gezmeye götürürdüm güya evin içinde tabi:)) belki senin de öle olur:)))

mrb cnm. sanırım aynı günü bekliyoruz cnm. ben de 1 şubatta adet oldum en son. şu an kasık bölgem batıyor ve sancılanıyor. velhasıl psikolojik olduğunu düşünüyorum. idrar testinde çıkmaz sanırım henüz adet günüme 3 gün var. kan testinede cesaret edememekteyim. hadi hepimizin hakkında hayırlısı olsun inş.

ben dayanamayıp dün test yaptım işte negatif. pazartesiye kadar beklicem bende.
cumadan beri akıntım var dünden beri karnım ağrıyor hasta olcakmışım gibi.belimde ağrımaya başladı ya hasta olcam ya hamileyim.
inşallah hamileyizdir canım.

Allah bağışlasın yavrularını.. dilerim kızın da kardeşini oynatır artık güzel günlerde:))) fedakar anneler ben de kardeş istediğimde annecim saolsun ikiz yaptı bana. oyuncak yerine onlarla oynardım battaniyeye sarıp gezmeye götürürdüm güya evin içinde tabi:)) belki senin de öle olur:)))

kizim duusklerden sonra cok yiprandi hep kardes istedi yanliz oldugu icin nerede bebek gorse sende yaap anne elimde degilki iki kaybim var kayip gitti elimden birsey yapapamadim Allahim bubuk ne olur bu sefer olsun guzel Allahim saglicakla hayirla insAllah

ayyy ne güzel canım darısı başımıza inşallah rabbim bizede hayırlı evlatlar nasip eder

guzel haberler bekliyorum insAllah sizeden cnm fatmaipek suzan daha ismini sayamadigim umudla bekleyen bacilarim insAllah beraber buyuturuz bebeleri

ben dayanamayıp dün test yaptım işte negatif. pazartesiye kadar beklicem bende.
cumadan beri akıntım var dünden beri karnım ağrıyor hasta olcakmışım gibi.belimde ağrımaya başladı ya hasta olcam ya hamileyim.
inşallah hamileyizdir canım.

benimde bacaklarımda ve kasıklarımda ağrım var cnm. acaba hamilelikte böyle blirtilert olur mu ki yani adet belirtileri.. neyse moral bozmak yok pozitif düşünelim biz. tabi öncelikle her şeyin hayırlısı cnm..

kizim duusklerden sonra cok yiprandi hep kardes istedi yanliz oldugu icin nerede bebek gorse sende yaap anne elimde degilki iki kaybim var kayip gitti elimden birsey yapapamadim Allahim bubuk ne olur bu sefer olsun guzel Allahim saglicakla hayirla insAllah

ewt mutlaka zordur düşüğün üzüntüleri. ama her şeyde de vardır hayır böyle düşünün ve şu anın tadını çıkarın ailece:)) umarım her şey çok güzel olur adınıza..

günaydın arkadaşlar herkes hayırlı haberlerle gelir inşallah hepimiz hamileyizdir.
bende 20 eylülde bebeğimin kalp atışları durması sonucu kürtaj oldum.
son adetim 1 şubat. 14-15-17-19 yoğun çalışmamız var :KK70:
ama dün idrar testi yaptım evde negatif çıktı.
akıntım var ve karnım hastalancakmışım gibi ağrıyor.

bebeğin için çok üzüldüm canım. erken yapmışsın testi canım. bence adet gecikmeni beklemelisin.
bende kasımda bebeğimin kalp atışları olmamasından dolayı kürtaj olmak zorunda kaldım. RAbbim tekrar bebiş verir inşallah hepimize

bebeğin için çok üzüldüm canım. erken yapmışsın testi canım. bence adet gecikmeni beklemelisin.
bende kasımda bebeğimin kalp atışları olmamasından dolayı kürtaj olmak zorunda kaldım. RAbbim tekrar bebiş verir inşallah hepimize

sağol canım ikimizinde yaşadıkları üzücü ama nasip değilmiş diyorum ben.Allah inşallah bu sefer sağ salim evlatlar nasip eder.

sağol canım ikimizinde yaşadıkları üzücü ama nasip değilmiş diyorum ben.Allah inşallah bu sefer sağ salim evlatlar nasip eder.

Amin canım. tabiki öyle. onu sorgulamıyorum zaten. hayırlısıysa vakti zamanı gelmişse Rabbim nasip etsin inşallah. acısı içinde kalıyor insanın hepsi bu.

hayırlısı ile Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım.
aminnnnnnnnnnnnn hepberaber insAllah
benimde bacaklarımda ve kasıklarımda ağrım var cnm. acaba hamilelikte böyle blirtilert olur mu ki yani adet belirtileri.. neyse moral bozmak yok pozitif düşünelim biz. tabi öncelikle her şeyin hayırlısı cnm..

ewt mutlaka zordur düşüğün üzüntüleri. ama her şeyde de vardır hayır böyle düşünün ve şu anın tadını çıkarın ailece:)) umarım her şey çok güzel olur adınıza..
ole be guzeli insAllah sagsalim kavusuruz

Amin canım. tabiki öyle. onu sorgulamıyorum zaten. hayırlısıysa vakti zamanı gelmişse Rabbim nasip etsin inşallah. acısı içinde kalıyor insanın hepsi bu.

kalmaz mı canım ya. eşimin kuzeniyle aynı anda hamile olduğumuzu öğrenmiştik. o şimdi bebek odasını aldı eşyalarını tamamladı bekliyor.onun için cok seviniyorum ama üzülüyorum kendim için.yaşasaydı şöyle olsaydı böyle olsaydı kendi kendime konuşuyorum.kısmet artık bakalım...

kalmaz mı canım ya. eşimin kuzeniyle aynı anda hamile olduğumuzu öğrenmiştik. o şimdi bebek odasını aldı eşyalarını tamamladı bekliyor.onun için cok seviniyorum ama üzülüyorum kendim için.yaşasaydı şöyle olsaydı böyle olsaydı kendi kendime konuşuyorum.kısmet artık bakalım...

tabi canım işte hayırlısı buymuş demekten başka bişey gelmiyor elimizden. inşallah Rabbim bu ay yüzümüze bakar hayırlısıylsa bebişlerimiz olur hepimizin. bebeğimi kasımda almışlardı benden .belki kasım annesi olurum kimbilir. ne güzel tesadüf olur Allahım.

ben pazartesiye kadar sabredicem gelmezse eğer test yapıcam ondan sonra dr gidicem. inşallah bebeğim benimledir büyüyordur içimde sağlıkla....

tüm hamişlere hayırlı olsun kızlar bende progestan kullanıyordum bıraktım 4 gün geçti daha adet olmadım fakat göğüslerim 4 gündür çok fena hassas uçları özellikle batıyor resmen doktorum yarın kan testi yaptır dedi inşallah bebeğim vardır idrar testi yaptım direk net negatif çıktı umutlandım ve moralim bozuldu o yüzden yapmıyorum artk yarın sabah kan testi yaptırıcam sonucun kaç olması gerekiyor ki

biraz önce dr aradım danışayım kendisine diye ayrılmış yaaa :KK43:( bu nasıl bir kaderdir böyle hangi dr gitsem bi olay ya!!!

ya anne adayları biz aday adaylarına:)) belirtilerinizi anlatır mısınız?? en azından biraz umutlanabiliriz... böyle bekleyince günlerde geçmiyor ya.. gerçi regl geleceğini düşününcede gün geçsin istemiyorum. önceden biri benim yaşadığım şeyleri yaşadığını anlatsa : deliye bak git kan testi yaptır öğren ne duruyorsun derdim ama öyle olmuyor işte. insan umut etmeyi bile seviyor bazen..

X