2013 kasım-aralık ayında gebe kalmak isteyenler platformu ...HAYDİ KIZLAR ...

Kizlar vakit "sarilmaca" vakti...:KK16::KK16::KK16: Benim huyumdur esime gidip gidip sarilirim..
O yuzden ben yavastan kacar, iyi geceler canlar....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

cok gecmiş olsun canım cok zor günler gecirmişsin sende allah peygamber sabrı versin inşallah en yakın zamanda hamile kalırsın sana cok büyük bir morel olur biraz daha sabır buray gir takıl zaman gecir bizimle yapıcak bişe yok herşeye ragmen hayat devam ediyor hayatın ne kadar zor ve acımasız oldugunu biliyoruz sadece dua et rabbime sıgın inşallah fazla bekletmmeez morelini yükset tutmaya çalış yumurtlamamızı bile etkiliyor üzülmememiz gerekli ne kadar söylesem yinede takıcaksın biliyorum ben seni cok ama cok iyi anlıyorum

sagol cnm cok cok sagol..:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Sevgiler..

Şu garibe bi yardimmmmm
ben beynimi yedim düşünmekten bana yardimci olurmusunuz lutfen Clomifen kullandim 26.sinda çatlama iğnesi oldum . Su an ispanyadayim ispanyaya gelmeden onceAlmanyada Clearblue digital gebelik Testi yaptım 1-2 haftalik hamile yazisi ekranda belirdi clomifenin ve catlatma ignesinin hcg salgiladigini okumustum testin pozitif cikmasinda aldigim hormonlarin etkisi varmi?Diger sorum ise . Dun sabah yine test yaptim hamile 1-2 haftalik dedi Bugun aksam yine yaptim bu defadaClearblue digital gebelik Testi hamile degil diye ekranda cikti .kafam karisti yasimida yazayimda 37 yasindayim 54 kiloyum 17 yaşında oğlum var tesekkurker simdiden cevap için

lazooooooooooooooooo benn cıkıyorum gülüm hadi iyi geceler öptüm coook goncamın yanına gideyim biraz ilgileneyim sevgi pıtırcıgım affet beni yarına kadar görürşüz :KK54::KK54::KK54:herkese iyi geceler sevgiyle kalın dostlarım :KK54::KK54::KK54::KK16::KK16::KK16:ben kactım bye:KK55::KK55::KK55::KK55:

Şu garibe bi yardimmmmm
ben beynimi yedim düşünmekten bana yardimci olurmusunuz lutfen Clomifen kullandim 26.sinda çatlama iğnesi oldum . Su an ispanyadayim ispanyaya gelmeden onceAlmanyada Clearblue digital gebelik Testi yaptım 1-2 haftalik hamile yazisi ekranda belirdi clomifenin ve catlatma ignesinin hcg salgiladigini okumustum testin pozitif cikmasinda aldigim hormonlarin etkisi varmi?Diger sorum ise . Dun sabah yine test yaptim hamile 1-2 haftalik dedi Bugun aksam yine yaptim bu defadaClearblue digital gebelik Testi hamile degil diye ekranda cikti .kafam karisti yasimida yazayimda 37 yasindayim 54 kiloyum 17 yaşında oğlum var tesekkurker simdiden cevap için

H.g öncelikle sadece bu konuda bildigim hormon ilaçları testte pozitif göstebiliyormuş.hatta dùn başımıza bisey geldi bunla alakali bir tanidigim tüp bebek yapti dr ona 10 gün geçsin kan testi yap dedi.bizde dayanamadik 8.gün idrar testi yaptik.silikte olsa 2.cizgi cikti.bugünde tekrarladik testi bu seferde negatif cıktı.ne yapacagimizi sasirdik.o progestan ignesi vuruluyo oda hormon biliyosun.bizde ona bagladik.igneden dolayi pozitif gostermis olabilir dedik.bilmiyorum.seninkide bu duruma benziyo.biraz beklesende kan testi yaptirsan.emin olmak icin

Mehtap cnm senin koca gece gündüz çalışıyo herhalde :KK1::KK1::KK1: canınmı sıkılıyo yoksa

kız vallaha benim koca cok çalışıyor dogru dersleride yogun garibimin yatakda zoor buluşuyoruz adamla kız o zamanı cok iyi degerlendiriyorum ben haşna fişne yapıyoruz :KK48::KK48::KK48:hep böyle napalım adam ruh gibi hep ders hep ders bazen zorla yatak odasına götürüyorum ellnden tutup :KK1::KK1:hadi yapak diyoom garibim şeyi:KK17:kuru patlıcan gibi oldu hher gün yap anam yap canmı dayanır :KK76::KK76::KK1:sonuc böyle olduk şükür:KK49::KK49:inşallah saglıkla gecer bu dönem

lazooooooooooooooooo benn cıkıyorum gülüm hadi iyi geceler öptüm coook goncamın yanına gideyim biraz ilgileneyim sevgi pıtırcıgım affet beni yarına kadar görürşüz :KK54::KK54::KK54:herkese iyi geceler sevgiyle kalın dostlarım :KK54::KK54::KK54::KK16::KK16::KK16:ben kactım bye:KK55::KK55::KK55::KK55:

Hadi gòrüşürüz bebem öptüm seni.kendine dikkat et yat dinlen bu aralar tehlikeli dönemler.yarına görüşürüz cnm byyyy:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Şu garibe bi yardimmmmm

catlatma ignesi yapıldıkdan sonra hemen test yapılması önerilmiyor hcg hormonu veriliyor zaten sana o yüzden 2 hafta gecmelli birde adetiniz gecikmeden test yapmak dogru degil gecikme olduysa eger kan tahlili yaptırın en garanti olan o dur

kız vallaha benim koca cok çalışıyor dogru dersleride yogun garibimin yatakda zoor buluşuyoruz adamla kız o zamanı cok iyi degerlendiriyorum ben haşna fişne yapıyoruz :KK48::KK48::KK48:hep böyle napalım adam ruh gibi hep ders hep ders bazen zorla yatak odasına götürüyorum ellnden tutup :KK1::KK1:hadi yapak diyoom garibim şeyi:KK17:kuru patlıcan gibi oldu hher gün yap anam yap canmı dayanır :KK76::KK76::KK1:sonuc böyle olduk şükür:KK49::KK49:inşallah saglıkla gecer bu dönem

Adamı yedin bitirdin demekki al sana bebek rahat bırak artîk beni dedi.boşver çalışsın işin bitti artik onunla :KK1::KK1: takılsın kendi kendine kuru patlıcanıyla:26::KK17::KK17:

H.g öncelikle sadece bu konuda bildigim hormon ilaçları testte pozitif göstebiliyormuş.hatta dùn başımıza bisey geldi bunla alakali bir tanidigim tüp bebek yapti dr ona 10 gün geçsin kan testi yap dedi.bizde dayanamadik 8.gün idrar testi yaptik.silikte olsa 2.cizgi cikti.bugünde tekrarladik testi bu seferde negatif cıktı.ne yapacagimizi sasirdik.o progestan ignesi vuruluyo oda hormon biliyosun.bizde ona bagladik.igneden dolayi pozitif gostermis olabilir dedik.bilmiyorum.seninkide bu duruma benziyo.biraz beklesende kan testi yaptirsan.emin olmak icin

Belkide haklısın forumun baska sayfalarndada sordum birebir seninle ayni cevabi verdiler bilenler bi öle bi böle test kafami bulandirdi uykuda tutmaynca iyisimi sizlere soraym istedim tsk cvb icin

İyi tatlım şimdilik nasıl olsun sen nasılsan bende öyle erken cok daha :KK16:sen naptın gııııı kimseler yok yaa kalablık olunca ne güzel oluyor:KK8:

evet akşam giremiyor bizim kızlar maalesef.. bende kocama vermek zorunda kaldım pc yi oyüzden çıktım..
en çalışmıyorsun dimi canım?

Doğru diyon görüşemedik buğün cnm iyi ne olsun yegnim bendeydi cocuklarin derdi bitmiyo.öyle ara ara girdim çıktım.sen napıyon keyfin nasıl.

canım iyiyim bende .. kusura bakmayın ya eşim istedi ona verdim pc yi yazdım ama devamını getiremedimm...

Kızlar adet tarihinden 4 gün önce sonuç çıkaran idrar testleri sahiden çıkarıyor mu bileniniz varmı?
12 ve üstünü algıladığı yazıyor..

:) 12 ve üstü beta hcg değerini kit algılayabiliyor yazıyor demek istemiştim :)
adet gecikmenden 4 gün önce yapabiliyormuşsun. Prediktör markasıda?

Ben bu ay ovulasyon testine göre 17.günümde yumurtladım. Bugün 28.günüm. Yumurtlamadan sonra 11 gün geçmiş oluyor bugün ve 3 gün içinde adet olmam gerekiyor. bu aldığım erken gebelik testi negatif çıktı. 11.günde hamile olsaydım sanırım beta hcg değerim çoktan 12.00 nin üstüne çıkmış olurdu değil mi?

:) 12 ve üstü beta hcg değerini kit algılayabiliyor yazıyor demek istemiştim :)
adet gecikmenden 4 gün önce yapabiliyormuşsun. Prediktör markasıda?

anladım canım :))
adet gelmeden önce yapılcaksa sabah ilk idrarda yapılması daha iyiy oluyormuş bilginize..
5 gün geçerse her zaman yapılabilirmiş eğer sonuç pozitifse gösterirmiş..

X