2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

kız hepsi matematik olsa ben ne yaparım:KK53:

İsteyen matematiğe isteyen tarihe girsin o zaman:KK37:
Ben çalışamam kızlar bugün yaa,kendimi iyi hissetmiyorum,dinlenicem bugün.Malum vatandaşlık bu durumdayken çalışılmaz,zaten son konusu kaldı.Size kötü örnek olmayayım.Siz çalışın kızlar:KK16: Sedefim ben zaten Adanalıyım kebab falan deme bana:KK52:Gerçi şimdi memleketimde değilim ama burası da güzel.:KK31:Aşuremin resmini paylaşırım inşAllah,resim nasıl yüklüyorsunuz kızlar? Ben önceden imags.. diye bir siteden yüklerdim de o iptal.Siz nasıl yüklüyorsunuz:26:

Sedef ayva tatlısı sen de aşuremi:KK53::KK53: Kalbim dayanmaz heryerim şişer:KK37:Kargo adresi vermek düşüyor banada:KK56:

ayy katılıyorum kuzum :KK1: tarih olmasa çok iyi puanlar çıkarırdım :KK52: ama biz böyle dersek sözelciler de bütün sorular tarih olsun derler :KK31: biz böyle hayal kuraduralım, Allah korusun fen sormasınlar da bununla kalsın :KK53:

Aynen canım şu tarih fena bozuyor beni:KK25: Zaten 2sene sonra falan açık uçlu sınav sistemi gelme ihtimali varmış:96::96: Bunada şükür diyip susuyorum:KK67::KK67:

kuzum tarih prof. umuz monalisa :nazar: cahide bolatı önermişti daha önceden bana. eminim güzel bi kitaptır. ben daha bulamadım ama bulunca alıcam. :KK31:
ben bugün ayva tatlısı yaptım. :KK1: bi de tarihin ilk konusunun videosunu izledim. 2 saat sürdü. çok yoruldum. birazdan eğitime geçicem :KK31:

Ahhh Sedefimmm.:KK16: Utandırdın beni,çok teşekkür ederim.:KK17:

afiyet bal şeker olsun pıtırcıklarım :KK16:
yok be monam o kadar basit ki :KK1:

Basitse ilerde anlatırsın bana yaparım herife.:KK53::KK1:

İçeriğine baktım birazda canım monanın önerdiği kadar var gibi kitap:KK16: Sende eğitimcibaşı:KK1: Bende biraz dinlenim dinlenirken karar verim ne çalışcağıma:KK9:
Öpüyorum kızlar sizi:KK55:

Bana da hocam önermişti...:KK31::KK31: Gibisi fazla sil onu.:KK53::KK53:

afiyet bal şeker olsun fıstığım :KK16:
doğru söylüyosun aslında. sonuçta annesi. haa bi elti fln olsa neyse de :KK1: susman iyi olmuş. bırak sen şimdilik iyiyi oyna. bu sefer sevgiline zırt pırt anlatsan, her şeyden şikayetçi her şeyi art niyetli anlayan biri olucaksın gözünde. annesi de saf kalpli masumları oynıcak. ama bu kadın şimdiden böyle yapıyosa elbet sevgilinin önünde de bu tarz konuşmalar yapıcak. en iyisi sevgilin kendi kendine anlasın ki boşuna tartışma olmasın aranızda. o zaman da zaten sevgilin annesine cevabı verir. vermezse de sevdiceğine anlatırsın ''annenin böyle böyle demesi beni çok üzdü'' falan dersin.
biz niçin çabalıyoruz? zaten iş sahibi olmakla maddi anlamda her 2 tarafın da rahat geçinebilmesi için. hizmetçi gibi görmek nedir? haa okumasaydık, zaten daha lise bitince ev hanımı olmayı tercih edip biz de evlenmeyi ve onlara bakmayı bilirdik. ama biz zoru ve sonrasında rahat olmayı tercih ettik ki bu yolda yürüyoruz. saçma sapan statülere sokmanın anlamı yok. kaynanalar çok istiyolarsa o zaman okumamış ev kızı birini bulacaklar oğullarına. ama acaba bu devirde hangi erkek çalışmayan kadın ister? o da tartışılır yanii..

Off kızlar yaaa... Ben bu konuda öyle doluyum ki...:KK14::KK14:

Size bi ara özelden yazmak istiyorum,feysten yazamıyorum sevdicek görür diye...:KK5:

Yeminle onlarınki ana bizimki dana sanki.:KK19:

Selam kızlar:KK16:

Bugün dershanedeki bir arkadaşımla çarşı pazar gezip aşurelik malzemeler aldık.Aşeren kadınlar gibiyim yahu:KK17: Hafta sonu yapmayı düşünüyorum:21:Dershaneden geldikten sonra hiç çalışamadım.Ama nedense vicdanım rahat.Sanırım bu,daha önceden düzenli bir şekilde çalışmamdan kaynaklanıyor.Saat 7 gibi gidip vatandaşlığı bitiricem inşAllah:KK55:

Sedefim tatlın çok güzel görünüyor canım ,sen de benim kafadansın sanırım.Ben tatlı canavarıyım da:KK1:Çok kilo aldım zaten.
Monacım katılıyorum sana canım.Sanırım ziyaretçiler üye olup soru soruyorlar ve sonra geri dönmemek üzere gidiyorlar:KK20:
Heys,kendi programını kendin yap canım.Kimse seni senden iyi bilemez.Otur biraz düşün nasıl çalışman gerektiğini..:KK16:
Rengina kayınvaliden beni güldürdü.Oğlunu ne kadar seviyor öyle:KK52:

Maşallah canım aşure yapabiliyorsun demek...:nazar::nazar: Tatlıya ben de bayılırım.:KK16::KK16:

Sorma kız,enayi gibi hissediyorum kendimi.:KK25:

aynı apartman gerçekten çok kötü :KK30: Allah kimseyi aynı evde aynı apartmanda yaşama zorunluluğunda bırakmasın. kaynana ve gelin ikisi de ne kadar iyi olurlarsa olsunlar gene de anlaşılmaz diye düşünüyorum. :KK31: Allahtan ikiniz de öğretmensiniz de hep tayin durumunuz olcak kuzum. kaynanana ''seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli'' şarkısını yollarsın :KK9:

Aynı il,aynı bölge dahi istemiyorum.:KK39::KK39:

ayy katılıyorum kuzum :KK1: tarih olmasa çok iyi puanlar çıkarırdım :KK52: ama biz böyle dersek sözelciler de bütün sorular tarih olsun derler :KK31: biz böyle hayal kuraduralım, Allah korusun fen sormasınlar da bununla kalsın :KK53:

:KK20::KK20: Aynen öyle derler.:KK1::KK1:

Yaw gelinlere böyle davranan kaynanaları anlayamıyorum
Takmamak en mantıklısı. Sanki bizimki patlıcan kendi oğulları padişahın sol kesesinden olma :KK14:

Bugün sabah 8 de kalktım evi toparladım kahvaltımı yaptım. Derse geçecektim ki hooop bir dolu misafir
Akşam 6 da gittiler
Ve ben hiçbir şeye çalışamadım :KK43:
En azından yemeğimi yedim yatana kadar ders yaparım artık
Hiç olmadı idareye çalışmam lazım

Sedefim, ellerine sağlık mükemmel görünüyor. Ayva ve ananas bu sıralar vazgeçilmezim :KK56: hoş o bile babanemin gözüne battı annemle babama vermiş miymişim burda kendime mi bakıyormuşum bla bla bla :KK50:
Heys, kendi düzenini kendin oturtmalısın canım
Ders raporu vermiş ve verecek olanlara da :nazar::nazar:

Belli bi yaştan sonra yaşlılar cidden ne dediğini bilmiyor.He diyip geçeceksin.:KK6::KK6:

Ben de güya rapor vermeye geldim.

ebob-ekok+rasyonel sayılar çalışılıp konu testi çözüldü.

Coğrafyadan jeolojik zamanları çalıştım.

Vatandaşlıktan da vergi türleri...:KK51::KK51:

Hiç verimli ve istediğim gibi olmadı.:KK14:

canım bence sevmediğin bi programa uyman zor olur. ama bana şu yönden mantıklı geldi, sen dershaneden geldiğin gibi uyusan. mesela 2.05 de geldin yemek ye uyu. 4 gibi kalk ve 4 de programına başla. haa eğer dersen ki önce dersimi çalışayım sonra uyurum dersen, o zaman hocanın koyduğu saatleri 2 şer saat geriye çek ve o şekline uy kuzum

niloşum bu arada sana nil gün ün cdlerini sabahtan daha yükledim. fakat yükleme işlemi uzun sürdüğü için şu saat oldu, hala yüklüyor. toplam 44 dosya vardı. ben şimdilik yarısını gönderiyorum. yarın da diğer yarısını göndericem.

monam ben de fark ettim. zaten onların amacı bizle olmak değil, sadece istediğini almak. alınca da gidiyolar. canı isteyen gelsin istemeyen gelmesin boşver. ama zırt pırt onlara aynı kaynakları hep bir ağızdan yazmak yerine rengina bence ilk sayfaya sevdiğimiz yayınları yazsın. onlar da ordan baksınlar. ben geçen yılki topikte kullandığımız sevdiğimiz kaynakları ilk sayfaya eklemiştim :KK34:
sedefim sana çok zahmet oldum kuzum çok saolasın Allah tez zamanda miniklerine kavuştursunnnn :KK76:

Canım kendini en iyi sen bilirsin,o hazır programlar çok kasıntı oluyor.:KK14::KK50::KK50:

İyi olur hocam nasılsa alanda yine üstünden geçeceksin.:KK16:

Evet canım dediğin çok mantıklı.:KK16:
aynen monacım çalışmaya alışana kadar tarih cografya bitsin alanada ön hazırlık olur hem :KK31:

kızlar bide cins müdür daha geleli bi hafta olmadan yazılı yap diye tutturdu bugün karşılıklı laf soktuk birbirimize sabah sabah neyse kocişe şutladım sen hazırla soruları zümrem ben uygularım dedim :KK9::KK1: şimdik nöbette bana çalışıyo :KK34:
gece yatmadan inkılabı hazırlayacam 8 lere neyse kızlar ben gidip aç karnımı doyurayım :KK56::KK39:sonrada ders başı :KK68:

sedefim sana çok zahmet oldum kuzum çok saolasın Allah tez zamanda miniklerine kavuştursunnnn :KK76:

aynen monacım çalışmaya alışana kadar tarih cografya bitsin alanada ön hazırlık olur hem :KK31:

kızlar bide cins müdür daha geleli bi hafta olmadan yazılı yap diye tutturdu bugün karşılıklı laf soktuk birbirimize sabah sabah neyse kocişe şutladım sen hazırla soruları zümrem ben uygularım dedim :KK9::KK1: şimdik nöbette bana çalışıyo :KK34:
gece yatmadan inkılabı hazırlayacam 8 lere neyse kızlar ben gidip aç karnımı doyurayım :KK56::KK39:sonrada ders başı :KK68:

Ayy eşinle aynı okulda mı çalışıyorsunuz ? :KK17: İnşallah orda kadronu almak nasip olur.:KK31::KK31:

Allah kolaylık ve zihin açıklığı versin canım.:KK16: Susmamakla da iyi yapmışsın,patavatsız herif.:KK19:

Mola verdim şimdi:KK14:

kızlar kayınvalide faceden bana ne yazarsa beğenirsiniz:KK53:
''bu sene ne yap et kazan oğlum oralarda hep yalnız kalıyor'':KK14:

yani ne desem boş yaa :KK14:
gıcık oluyorum bu tarz kayınvalidelere :KK47:
oğlunu çok düşünüyorsa gitsin onla yaşasın siz evlenene kadar demi ama :KK31:
benin kayınvalide bile dedi erkek anneleri kendini bir şey sanıyo diye :nazar:
şimdilik kayınvalidemle iyiyiz ama bana böyle bir şey söyleseydi kayınvalideye karşı sessiz kalırdım.
sevdiceğe çok üzüldüm annenin böyle demesine falan derdim kuzum.
böyle durumlarda kavga eder gibi konuşmayacaksn sevdicekle sadece rahatsız olduğunu
dile getireceksin:KK34:
maşallah bende hayatın çemberinden geçmiş gibi konuştum :KK1:

Kızlar bu arada bir şey söyleyeceğim...:KK15: Bilmiyorum,siz ne düşünüyorsunuz.:KK8:

Son zamanlarda kitap adı,site adı,kaynak adı isteyip bir daha topikle muhattap olmayanlar var.

İyi niyetle yardımcı oluyoruz ama bu durum can sıkıcı bir hal almaya başladı benim gözümde.

Çoğu teşekkür bile etmeden gidiyor...:KK14: Hal hatır sormadan kitap adı sorup çıkılıyor.:KK24:

Bunu mu taktın diyeceksiniz belki ama...Evet taktım.:KK28:

katılıyorum monam :KK19: :128:

ayva tatlısı yaptım hanımlar :KK56: hem de hiç gıda boyası kullanmadan :21:
ama şantisini sıcakken koyduğum için eriyip aktı. fotosunu çektiğim gibi doğru buzdolabına koydum :KK55:
size de ikram edeyim didim. yiyin gari :KK19:

Eki Görüntüle 858780

ky91h.jpg

Eki Görüntüle 858789

Eki Görüntüle 858794

ellerine sağlık sedefiiim :KK16::KK16:

Merhaba kizlar, 2 gibi geldim dersaneden gelir gelmez notlari gecirmeye basladim. Egitim notlarini en sona birakicam da size bisiy danisayim dedim. Bugun rehberlik hocasiyla program yaptik, yani bana sorular sordu programi ona gore yapti. Ders sayilarini yavas yavas artiralim, iki dersle baslayalim gunluk dedi tamam dedim. Ama hosuma gitmedi program. Yani ben yapsam daha ozenli yapardim. Mesela pazartesi ders 13'de bitio, 13:05'de evde oluyorum, yakin dersane. Ben en gec 2de baslarim diyodum baktim 16-18 arasina gelisim koymus, yatmadan once tekrar. Sali-carsamba 12:10 da cikiyorum, o gunlerde de 16da baslatmis programi. Sewmedim yani. Notlari gecirdim bitirdim uykum geldi program baslama saatinde uyuycam simdi. Suclu hissetsemmi kendimi, yoksa programi sevmesende uygulami dersiniz ne dersiniz?

ben de uyamayacağım programlarla oyalanıp sonra oturup sinirden çatlıyorum canım :KK47: sevmesen de uygula diyemicem ben canım o yüzden kendine en uyacak bir program yapman daha doğru olur. ben de bir dersane hocasının hazır gönderdiği bir programa uymaya çalıştım ama olacak gibi değil, değişcem ben de :KK31:

Mola verdim şimdi:KK14:

kızlar kayınvalide faceden bana ne yazarsa beğenirsiniz:KK53:
''bu sene ne yap et kazan oğlum oralarda hep yalnız kalıyor'':KK14:

senin psikolojik baskını yirim kaynana diyeydin canım :KK1:

Kızlar bu arada bir şey söyleyeceğim...:KK15: Bilmiyorum,siz ne düşünüyorsunuz.:KK8:

Son zamanlarda kitap adı,site adı,kaynak adı isteyip bir daha topikle muhattap olmayanlar var.

İyi niyetle yardımcı oluyoruz ama bu durum can sıkıcı bir hal almaya başladı benim gözümde.

Çoğu teşekkür bile etmeden gidiyor...:KK14: Hal hatır sormadan kitap adı sorup çıkılıyor.:KK24:

Bunu mu taktın diyeceksiniz belki ama...Evet taktım.:KK28:

sedefin dediği gibi ilk sayfaya yönlendiririz canım :KK53:

ayva tatlısı yaptım hanımlar :KK56: hem de hiç gıda boyası kullanmadan :21:
ama şantisini sıcakken koyduğum için eriyip aktı. fotosunu çektiğim gibi doğru buzdolabına koydum :KK55:
size de ikram edeyim didim. yiyin gari :KK19:

Eki Görüntüle 858780

ky91h.jpg

Eki Görüntüle 858789

Eki Görüntüle 858794

ay ay ayyy eline sağlık canım :KK52: tatlıyı çok severim, kilolarım aldı başını gidiyolar hiç sakınmıyorum ne olacak bu halim bilmiyorum :KK9:

Size bi ara özelden yazmak istiyorum,feysten yazamıyorum sevdicek görür diye...:KK5:

Maşallah canım aşure yapabiliyorsun demek...:nazar::nazar: Tatlıya ben de bayılırım.:KK16::KK16:

Belli bi yaştan sonra yaşlılar cidden ne dediğini bilmiyor.He diyip geçeceksin.:KK6::KK6:

iyi de canım konu da çalışmışsın, hem gün daha bitmedi akşam da bakarsın :KK16:

bu jeolojik zamanlar tersiyer mersiyer falan onlar mı ki :26:ya bu konular baya değişmiş heralde, yeni kitaplar almadığıma iyi etmemişim. haftaya hemen alayım :KK55:

İsteyen matematiğe isteyen tarihe girsin o zaman:KK37:

Sedef ayva tatlısı sen de aşuremi:KK53::KK53: Kalbim dayanmaz heryerim şişer:KK37:Kargo adresi vermek düşüyor banada:KK56:

Aynen canım şu tarih fena bozuyor beni:KK25: Zaten 2sene sonra falan açık uçlu sınav sistemi gelme ihtimali varmış:96::96: Bunada şükür diyip susuyorum:KK67::KK67:

Püfçüm keşke imkan olsa da gönderebilsem kargoyla canım:KK16:
Monam ben de çok iyi bilmiyorum da annişle telefonda irtibatta kalıcaz:KK53: Dershane bugün aşure dağıttı kesmedi,kendim de yapayım dedim:KK1:Çalışmalarına maşallah canım:nazar::nazar:

sağol mantarkayacımmm :KK16: ayy yok kız beceriklikten değil, esiyo öyle arada mutfağa dalıyorum :KK1:
ben de tarihin ilk konusundayım. hakan hocanın videosunu izledim. izlerken not aldım. datadan da eksik yerleri geçirdim. sorularını çözüp eğitime geçicem :KK55:

Beceriklisin beceriklisin.:KK34:Ben sende o ışığı gördüm sanki.:KK1:Tarihin ilk konusunu bitirdim ama öldüm resmen.Ben de senin gibi çalıştım canım.:KK6:Önce videodan not aldım.Sonra Data'dan eksik yerleri de ekledim notlarıma.Son olarak da Yediiklim'in Keyifli Tarihinden bir kez okudum.:KK68:Oradan da eksiklerimi ekledim ajandama.Sonra da konuyla ilgili maşallah 205 soru çözdüm.:nazar:Ama tabi bunları dün akşam 20.00'den beri yapıyorum.:KK55:Ben bu hızla konuları nasıl yetiştireceğim bilmiyorum vallahi.:KK17:Yalnız Hakan Dede'ye bayıldım.:KK16:Çok güzel anlatıyor.:KK9:

Birazdan da İlk Müslüman Türk Devletleri videosuna geçeceğim.Sedefim bir yerde okumuştum yorumunu.Sanırım bu siteden 2013 videolarını indirecekmişsin.Yalnız bir şey belirtmek istiyorum.Ben o videolardan genel tekrar olanı indirdim ve hoca Hakan Dede değil.:KK50:Ama çok kötü değil yine de.İstersen indirebilirsin tatlım.Bilgine canım.

Renginam kayınvalidenin dediklerine şaşmamak elde değil.:KK53::KK53:Ama bütün erkek anneleri ve neredeyse toplumumuzun tamamı erkek odaklı bir toplum.Ben ne kadar sinir oluyorum anlatamam :KK47: her şeyde ve her yerde erkeklerin bu kadar ön plana çıkarılmalarına.Ama bütün iş yine kadınlarda bitiyor vallahi.İleride bir gün erkek çocuğum olursa el bebek gül bebek yetiştirmeyi düşünmüyorum.O da öğrensin hayat nasılmış, ev işlerini yemek yapmayı öğrensin.Hayat müşterek değil mi?Erkeklerinki can da bizimki patlıcan mı değil mi ama?

İyi yapmışsın canım facede kayınvalidene ters cevap vermemekle.Belki aranızda bir yanlış anlaşılma olurdu.Sonra yüz yüze olduğunuzda gereken cevabı verirsin.Bu gibi konularda kendini ezdirmemek gerek.Bir kere öyle alıştılar mı sonra hep ezmeye kalkıyorlar.En azından benim çevemden gördüklerim böyle.

Neyse canlarım ben çıkayım videoma devam edeyim.:KK55:Sonra görüşürüz.:KK16:

Beceriklisin beceriklisin.:KK34:Ben sende o ışığı gördüm sanki.:KK1:Tarihin ilk konusunu bitirdim ama öldüm resmen.Ben de senin gibi çalıştım canım.:KK6:Önce videodan not aldım.Sonra Data'dan eksik yerleri de ekledim notlarıma.Son olarak da Yediiklim'in Keyifli Tarihinden bir kez okudum.:KK68:Oradan da eksiklerimi ekledim ajandama.Sonra da konuyla ilgili maşallah 205 soru çözdüm.:nazar:Ama tabi bunları dün akşam 20.00'den beri yapıyorum.:KK55:Ben bu hızla konuları nasıl yetiştireceğim bilmiyorum vallahi.:KK17:Yalnız Hakan Dede'ye bayıldım.:KK16:Çok güzel anlatıyor.:KK9:

Birazdan da İlk Müslüman Türk Devletleri videosuna geçeceğim.Sedefim bir yerde okumuştum yorumunu.Sanırım bu siteden 2013 videolarını indirecekmişsin.Yalnız bir şey belirtmek istiyorum.Ben o videolardan genel tekrar olanı indirdim ve hoca Hakan Dede değil.:KK50:Ama çok kötü değil yine de.İstersen indirebilirsin tatlım.Bilgine canım.
aynen kuzum. ben de senin yaptığın gibi yaptım ama şu saat oldu tarihten başka da bi cacık yapmadım. sorularımı çözmeye gidiyorum şimdi :KK55:
kuzum dün gece 2013 olanının ilk tarih videosunu indirdim. videoyu açınca fark ettim ben de hakan hoca değilmiş. direkt kapadım videoyu o yüzden :KK1: o da iyi anlatıyo olabilir ama ben hakan hocadan anlıyorum ya :KK36: o yüzden 2012 videolarından izliyorum.
evet harika anlatıyo.
bu devirde kimse sultan değil hükümdar değil padişah değil :KK24::KK9::nazar:
Canım parçayı okuyunca eyvah bu da ne dedim.Seçeneklere bakınca esprisine yazdıklarını anladım:KK1:

ben gerçekten böyle kavramlar var sandım :KK17::KK52:

slm kızlar :KK24:

Geçmişi okuyamadım başım çok fena ağrıyor
:KK14:

Bugünü konu çalışma ve toplamda 368 soru çözmüş olmakla kapatıyorum
:KK42:

Kendinize iyi bakın
:KK54::KK54:

X