2013 KPSS mağdurlarının buluşma noktası...Bekle bizi 2014 KPSS ! (Öğretmenlik)

Ne bileyim yazını okuyunca üzerime alındım da..Beni kastetmediysen sorun yok canım.Çünkü ben kendimi çok iyi biliyorum.Kıskansam kimseye programımı söylemem,raporumu yazmam ve de çalışın demem.

ya kendi sordugun soruyu kendin cevaplamışsın, üstelik ne desem de aynısını düşünürsün demişsin
ciddi anlamda cok kırıldım ben sana suan.
ben bizim topikteki herhangi birini fesatlıkla kastedecek insan mıyım?
üstüne de acıklama yapıyorsun ben öyle biri değilim diye.
ben sana ne zaman bunu hissettirdim ki böyle düşündün?

sen 400 soru demesen ben kac soru çözdüğümü biliyorum değil mi?
üstelik benim yazımı alıntılayan tek kişi sen değildin ki olsan bile ben bunu düşünür müyüm yani

ya kendi sordugun soruyu kendin cevaplamışsın, üstelik ne desem de aynısını düşünürsün demişsin
ciddi anlamda cok kırıldım ben sana suan.
ben bizim topikteki herhangi birini fesatlıkla kastedecek insan mıyım?
üstüne de acıklama yapıyorsun ben öyle biri değilim diye.
ben sana ne zaman bunu hissettirdim ki böyle düşündün?

sen 400 soru demesen ben kac soru çözdüğümü biliyorum değil mi?
üstelik benim yazımı alıntılayan tek kişi sen değildin ki olsan bile ben bunu düşünür müyüm yani

Tamam o zaman canım özür dilerim:KK16:

bugün tarihten türk-islam devletlerini çalıştım.
öğrenmeden bugün 100 soru, toplamda 1677 soru çözerek ilk öğrenme psikolojisi soru bankamı bitirmiş bulunmaktayım :KK19: maşallah bana :21: aslında çok bişey yapmadım bugün ama kitap bitirmek beni inanılmaz mutlu ediyo :KK64::KK66::KK64::KK66:

bugün tarihten türk-islam devletlerini çalıştım.
öğrenmeden bugün 100 soru, toplamda 1677 soru çözerek ilk öğrenme psikolojisi soru bankamı bitirmiş bulunmaktayım :KK19: maşallah bana :21: aslında çok bişey yapmadım bugün ama kitap bitirmek beni inanılmaz mutlu ediyo :KK64::KK66::KK64::KK66:

maaşallah kuşum:KK54:
aman bismillah de yazarken:KK1:

ben bugün yazmadım bakalım yarın nasıl çalışacagım:KK53:

bi de böyle dene bakalım kuzum. inş işe yarar
ya ben kitapseçe bi bakiim dedim. gerçi 1 ay sonra kitap almak istiyorum ama sitede hiç eb den soru bankası yok. bi 7iklimle pegemin 2014 soru bankası var. diğerleri 2013 ve çoğu da stokta yok. yeni basımlar bu kadar geç mi çıkıyodu? başka sitelere bakmadım gerçi :44:

bi de böyle dene bakalım kuzum. inş işe yarar
ya ben kitapseçe bi bakiim dedim. gerçi 1 ay sonra kitap almak istiyorum ama sitede hiç eb den soru bankası yok. bi 7iklimle pegemin 2014 soru bankası var. diğerleri 2013 ve çoğu da stokta yok. yeni basımlar bu kadar geç mi çıkıyodu? başka sitelere bakmadım gerçi :44:

bilmem ki kuzum artık coktan cıkması gerek ama belki eskileri satmak için yapıyrlardır
bir de ucuzkitapal.a bak istersen canım:44:

Bende idareden 300 :nazar: soru çözdüm sadece. Çok düştü verimim ya çok. Biran önce toparlanmalıyım :KK14:

bilmem ki kuzum artık coktan cıkması gerek ama belki eskileri satmak için yapıyrlardır
bir de ucuzkitapal.a bak istersen canım:44:

şimdi baktım kuşum, orası da hemen hemen aynıymış. sanırım 2013 ler bitti, 2014 ler de çıkmadığı için bu şekilde. bi 7 iklimin modüler 2014 soru bankası var. bi de pegemle yargının. ama pegemle yargınınkiler modüler değil, şu 5000lik olanlarından. demek ki daha modülerleri çıkmamış.
kuzum ben geçen yıl 7 iklim çözmüştüm çok güzeldi. sence bu yıl da çözeyim mi, yoksa farklı yayınlara mı bakayım?

Kızlar benim de verimim çok fena düştü gerçekten hiç çalışmıyorum 3 gündür ne oldu bize böyle toparlanmamız lazım ben vize döneminde bile böyle savsaklamamıştım ya:KK50:

Bende idareden 300 :nazar: soru çözdüm sadece. Çok düştü verimim ya çok. Biran önce toparlanmalıyım :KK14:
maaşallah canım yine iyi calısmıssın:nazar:

şimdi baktım kuşum, orası da hemen hemen aynıymış. sanırım 2013 ler bitti, 2014 ler de çıkmadığı için bu şekilde. bi 7 iklimin modüler 2014 soru bankası var. bi de pegemle yargının. ama pegemle yargınınkiler modüler değil, şu 5000lik olanlarından. demek ki daha modülerleri çıkmamış.
kuzum ben geçen yıl 7 iklim çözmüştüm çok güzeldi. sence bu yıl da çözeyim mi, yoksa farklı yayınlara mı bakayım?
bence bu yıl da yediiklim al kuzum. zaten yargı aldın bir almadığın pegem kaldı sanırım ama yediiklim pegemden daha iyidir. diğer yayınları da hç bilmiyorum nasıldır:44:

Kızlar benim de verimim çok fena düştü gerçekten hiç çalışmıyorum 3 gündür ne oldu bize böyle toparlanmamız lazım ben vize döneminde bile böyle savsaklamamıştım ya:KK50:

aynen canım:KK31:

maaşallah canım yine iyi calısmıssın:nazar:

bence bu yıl da yediiklim al kuzum. zaten yargı aldın bir almadığın pegem kaldı sanırım ama yediiklim pegemden daha iyidir. diğer yayınları da hç bilmiyorum nasıldır:44:

aynen canım:KK31:

tamam kuzum alayım o zaman 7iklimi. pegem hiç çözmedim, iyi de diyosunuz, hem bi de tekrarlarda çözmek için konu konu giden bi soru bankası istiyorum, pegem de konu konu olduğundan onu da alayım. bi de beyaz kalem, uzman kariyer, fem falan da hiç çözmedim. beyaz kalemde de aklım var açıkçası :KK1: yargının modülerini almam, 5555 i çözüyorum zaten, soru kalıpları aynıdır gibime geliyo, sonuçta aynı yayın.

yorum olmadığı için kolay ama o kadar bilgi dolu ki.. resmen her kelimesi altın değerinde :KK53:

X