2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
alısverıs yapan annişler.. yavrularınızın emzıklerını kaucuk mu sılıkon mu aldınız? hangısı onerıyorsunuz?

kaucuk olmali canim ve bir iki ayda bir degistirilmeli asinmalar icin, biberonlarda BPA siz olanlarindan hatta en iyisi cam olanlar tabi ama iste onlarda kiriliyo baska bir tehlike oluyo:KK50:

teşekkür ederim kızlar hepinize ayrı ayrı. o yanıma gelmeden konuşmak da istemiyorum. ilk defa gururum ağır basıyor. o gelsin önce sonra ben konuşacağım... ama bu arada sabırsızlıkla kayınvalidemlerin de aramasını bekliyorum. ola ki ararlar. diyeceğim "anne baba olup, oğlum kendin baba olacaksın hala şikayet ediyorsun. adam ol eşinle problemini kendin çöz." diyemiyorsunuz diyeceğim... "siz devam edin oğlunuzla dedikodu yapmaya. ama sonrasında beni arayıp olayı benden dinlemeye de kalkmayın. çünkü ben olayı ailelere taşıyacak kadar terbiyesiz değilim" bunları demezsem bana da NİFADo demesinler :KK70::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

Canım bence hiç gerek yok kayınvalidenle böyle bi konuşmaya girmene.Eşinle konuş yinede çözemezsen bidahakine artık onlara söylersin boşyere kötü olma.Bak bebekte gelicek aileye küsmeye kırgınlıga yer yok artık.

ayyy kızlar ya ıkı sattır uzun uzun mesaj yazıyorum ama bı turlu gondermedım yaaaa :KK37: nasılsınız bakalım arkadslar neden biberon yada emzik alıyorsunuz calıstıgınız için mi yoksa lazım olur diyemiii:26:

Şifacım bu arada ilk sayfada ki liseteye oğlumun adını ekleyebilirsin Kubilay Arslan olacak

nifado :KK3: neler kaçırdım ki ben :26: sıkma tatlı canını Reyyan yeğenimiz üzülmesin :KK49::emir_bebek::nazar::KK19:

Çok teşekkürler teyzesi senin kinin ismi ne olaacak
yaa işin açığı bebeğim tam göstermese de halaaaaa bile :KK53: dr kıza benziyor kıza hazırlanın diyor :KK3: bizde şartlandık ister istemez :KK12: isim konusuna gelince kesin koyarız diye değil ama Azra var aklımızda ve geçenlerde ablamın eşi eniştem yeni bir isim fikir verdi :KK42: Reyyan :21: ne bileyim kararsısız halaa :26: netleşmediği için listeye bile yazmadım ismimizi :KK53::KK16:

canım internet adresindenmi msj geldi ben zaten kanz aldım bebeğimin arabasından tut yatağına oyuncaklarına kadar tüh erkenmi davranmışım:KK15: cumartesi günüde kalan eksikleri hello baby nin bostancı şubesi açılışı var orada tamamlayacağım yüzde seksen indirim varmış aradım bizzar teyit aldım kızlar 2-3 gün sürecekmiş indirim haberiniz olsun ben cumartesi oradayım gelen olursa buluşup tanışabiliriz :KK52:

canım benim kanz clup kartım var
öncelikle bu kart sahiplerine mesaj atmışlar
öncelik tanımışlar 3 gün

üzülme canım, yatak araba , oyuncak falan yüzde elli ye girmez zaten
iyi alış verişlerrrrrrrrrrr

bizim güzell papatyamızzz, hoşgeldinn..
senin karnını hep şöyle hayal ediyorum :nazar::13::KK19: bazende böyle oluyolar mı acaba :KK22::KK70::KK73:

:KK52::KK52: allamm ikizler ne tatlıdır yaa karnındaa :KK16:

hoş buldum canımmmmmmmm
inan öyle, siz şimdi tekmenin geldiği tarafa göre popoyu, ayakları tahmin edebiliyorsunuzdur
ben sürekli tekme yiyorum ama
hangisinin neresi anlayamıyorummm
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

alısverıs yapan annişler.. yavrularınızın emzıklerını kaucuk mu sılıkon mu aldınız? hangısı onerıyorsunuz?

canım ben emzik almayı düşünmüyorum
mecbur kalırsam alırım
kauçuk da olsa sünger de olsa her ikisinin de ham maddesi petrol
içime sinmiyor
bir de benim yeğenim var
10 aylık
ağzına ne emzik ne biberon aldı
ben acele etmeyin derimmmmmm

kaucuk olmali canim ve bir iki ayda bir degistirilmeli asinmalar icin, biberonlarda BPA siz olanlarindan hatta en iyisi cam olanlar tabi ama iste onlarda kiriliyo baska bir tehlike oluyo:KK50:

hımm kafam karıstı :26:eek:zaman bı kaucuk bı sılıkon alayım bari..

ayyy kızlar ya ıkı sattır uzun uzun mesaj yazıyorum ama bı turlu gondermedım yaaaa :KK37: nasılsınız bakalım arkadslar neden biberon yada emzik alıyorsunuz calıstıgınız için mi yoksa lazım olur diyemiii:26:

emzıge alıstırmayan bır cok anneden pısman olduklarını duydum..cunku her agladıgında meme vermek mumkun olmuyormus..emzıkte hem anneyı hem bebegı rahatlatıyormus

emzıge alıstırmayan bır cok anneden pısman olduklarını duydum..cunku her agladıgında meme vermek mumkun olmuyormus..emzıkte hem anneyı hem bebegı rahatlatıyormus
ama duyduğuma göre bir çok dr önermiyormuş :KK50: bebeklerin çene yapısı bozduğundan dolayı :18:

X