2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
Arkadaşlar merhaba 6 aylık evliyim. Fakat şu aralar maddi durumlardan dolayı asla hamile kalmak istemiyorum. Eşimle geri çekme yöntemiyle korunuyoruz. Fakat 2 aydır adet olmadım. En son 1 aralıkta 1 gün adet oldum. Kahverengi kan karışıktı sonra kesildi. Aradan 2 ay sonra idrar testi yaptım ve negatif çıktı. Bende hiç hamilelik belirtileri yok. Hatta regl öncesi iştahım kapalı olurdu. Regl öncesi belirtileri var biraz. Ama hamilelik belirtileri hiç yok. Idrar testi de negatif çıktı . Ama korkuyorum yine de. 3 eylül ayında tatile çıkmıştık. Çok geciktiri ictim ama eylülden sonra 2 kez adet oldum. Onun etkileri olabilir mi diyorum. Birde son 1 haftadır idraririmi yaparken pembe kan geliyordu. Ama son 2 gündür daha yoğun parça parça kan geliyor sökülüyor gibi. Malesef şu an kan testi yaptırmam mümkün değil. Ssk yok ve maaşımizi almadık. Dediğim gibi hiç hamilelik belirtisi yok. Biri yardım eder mi lütfen

Gebelik olsaydi testde silikde olsa cikiyor helede 2. Aya kalmazdi.Ve seninki kesinlikle geciktiriciden onun bu tip etkileri var duzene girmesi zaman aliyor gerci ustune 2 defa oldum diyorsun ben gebelik oldugunu dusunmuyorum ama bir dojtora gorun birde en kisa zamanda esin yada sen sskli bir ise mutlaka girin yani bebek olur olmaz ama dunyanin binbir turlu hali var hasta olsaniz ne olacak tahliller dunya para tutuyor.

Kar burayi da felc etti demek ki :KK53:
Ben okula gitmedim, saglik ocagina gidecegim. Cok kar yagiyor.

Neden hamilelere izin verilmez ki ? :44: Yazik bir hamile kadin cok feci dusmus.:KK43:

bende yeni duymuştum havayı filani teşekkür ederim bilgi paylaştığın için çok sağol bende korkuyordum erken doğum mu acaba filan işte tanıdığım kimse de yok sorayım bu sayfayı da yeni buldum yeni giriş yaptım artık burdan bilgi edinirim

Bisey degil canim hosgeldin bu arada

Arkadaşlar merhaba 6 aylık evliyim. Fakat şu aralar maddi durumlardan dolayı asla hamile kalmak istemiyorum. Eşimle geri çekme yöntemiyle korunuyoruz. Fakat 2 aydır adet olmadım. En son 1 aralıkta 1 gün adet oldum. Kahverengi kan karışıktı sonra kesildi. Aradan 2 ay sonra idrar testi yaptım ve negatif çıktı. Bende hiç hamilelik belirtileri yok. Hatta regl öncesi iştahım kapalı olurdu. Regl öncesi belirtileri var biraz. Ama hamilelik belirtileri hiç yok. Idrar testi de negatif çıktı . Ama korkuyorum yine de. 3 eylül ayında tatile çıkmıştık. Çok geciktiri ictim ama eylülden sonra 2 kez adet oldum. Onun etkileri olabilir mi diyorum. Birde son 1 haftadır idraririmi yaparken pembe kan geliyordu. Ama son 2 gündür daha yoğun parça parça kan geliyor sökülüyor gibi. Malesef şu an kan testi yaptırmam mümkün değil. Ssk yok ve maaşımizi almadık. Dediğim gibi hiç hamilelik belirtisi yok. Biri yardım eder mi lütfen

Geciktirici bende kullanmistim evlenirken sonrasinda senin yasadigin kadar buyuk bir sikintim olmadi. Aklima acaba dusuk mu yapiyorsun diye geldi. Bebce geciktirmeden bi dr a gorun is kotu bir hal almadan once. Bu arada geri cekme yontemini koruyuculugu cok az eger cocuk istemiyorsaniz durumunuz da yoksa baska korunma yontemleri deneyin. Saglik ocaklari ucretsiz olarak yarrimci oliyor diye biliyorum.

Kar burayi da felc etti demek ki :KK53:
Ben okula gitmedim, saglik ocagina gidecegim. Cok kar yagiyor.

Neden hamilelere izin verilmez ki ? :44: Yazik bir hamile kadin cok feci dusmus.:KK43:

şimdi haberleri seyrediyorum. kızım da kar istiyor ama buraya yağmıyor.. okula gitmediğin iyi olmuş, kadın çok kötü düşmüş.. benim dersim 1de ve buraya sadece yağmur yağıyor... Ankarada 4 sene çalıştım. Abidinpaşa EML'de...

günaydın arkadaşlar okulların tatil olmasıyla bende tatil yapma şansı buldum ama yine erken kalktım:KK43:

bikaçgündür bacaklarımın arası agrıyo rahim agrısı dediginiz bumuydu sanki çok yürümüşümde hamlıktan agrır ya öyle bi agrı oglumda çok hareketliydi dün bir<z korktum açıkcası

bendede olmuştu canım doktora gittim polip varmış meger hatta bisüre çocugun olmayabilir dedi korktum korunmayı bıraktık hemen ama allahın takdiri işte şimdi bebek bekliyoruz.Tabi öncelikle ssk lı iş bulman önemli ama bu arada bildigim kadarıyla ana sağlık merkezleri var ssk olmasada bakıyolar bi git derim

bence en kısa zamanda doktora git..

Günaydııın
Sabah hastane çantası listesi yapayım dedim. Yazdığım ilk iki maddeye bakın: Nazar boncuğu ve lohusa kurdelası :)))

Günaydııın
Sabah hastane çantası listesi yapayım dedim. Yazdığım ilk iki maddeye bakın: Nazar boncuğu ve lohusa kurdelası :)))

onlar da lazım.. listene 3. madde benden: bol bol bebek bezi.. ben ilkinde ped yerine kızımın bezlerini kullanmıştım hastanede..

Günaydııın

çok tatlı ya :KK1:

biz de haftasonu halledicez inşallah alışveriş işini,bebemin sadece çorabı var bugün itibariyleee yazık :KK34::KK34:

cnm merhaba,
Anlattıkların hamilelik belirtilerinden çok kullandığın geciktirici etkileri gibi geldi bana.Daha önce kullanan ve adeti düzensizleşen bir çok arkadaşım oldu..
Ben ce en kısa sürede bi dokotra görün derim..

sabahın ilk ışıklARI yüzünüze vursun :KK1:

günün en güzel öten kuşu pencerenize konsun.:emir_bebek:

günaydınlarr:KK16::KK16::KK16::KK16:

kar ve soğukla mücadele eden arkadaşlarıma kolay gelsin, Antalya da bahar havası var bugün, dışarı atıcam kendimi, kızıma bişeyler bakayım hemen..

arkadaşlar ya bel ağrılarım çok var korkuyorum erken doğum olur diye sizde de var mı acaba bel ağrısı ve rahimde baskı

bel ağrısı herkeste var hayatım, fazla yorma kendini ondan ağrır.erken doğum durumundan falan endişelenme, onu dr. sana söyler zaten. ben doktora rahmimde baskı hissediyorum dediğimde 1 hafta 10 gün yatmam gerektiğini söyledi. dikkat et cnm.

papatya canıımm o miniklerin 2 popo, 4 kol, 4 bacaklılarını yerim ben. çok tatlısın..

s_elif, bahsettiğin durum biraz tehlikeli sanki, yoğun parça halindeki kanların olması pek iyi bişey değil, arkadaşın dediğigibi düşük de olabilir, bi sağlık ocağı yada ssk ya hemen gitmelisin cnm.

hepinizi çok öpüyorum ben hemen kursa gideyim, sonra bebğeime ciciş bakarız...
gününüz bir öncekinden daha iyi geçer umarım.. ağrısız.. sızısız.. tepikleriniz eksik olmasınn..

X