2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
canım ben bugün sorduğumda doktorum rahim ağırlaştığı içinde olabilir dedi. Ama sen diyosun ki dakikada bir bence doktoruna danis önemli bişey olmasa bile için rahat olsun.

hıımmmmmmm ben seni devlette zannetmiştim canım
çaktırmıyorsun derken
senin böyle umursamaz bir tavrın var ya
hani rahat bir tip
kötü anlamda demedim yanlış anlama
ben de öyleyim, el becerim yoktur hatta
onunla uğraşacak sabrım da yoktur benim

dediğin yeri biliyorum canım , teşekkürler

gececim adet sancısı böyle anlık şekilde gelip gitmez
sürekli kasıklarında olur ve kendini sana sürekli hissettirir
bir de bağırsaklarını bozduğunda göbeğin alt tarafında hissettiğin sancıya benzer
yani ben de öyle oluyor
inşallah yardımcı olabilmişimdir canım
çok geçmiş olsun

Canım bi kaç gün önce benimde sol kasıgımda aynı sancı olmuştu doktora gittim nts ye bagladılar cok şükür bişey çıkmadı ama o sancı adet sancısından farklıydı
Teşekkür ederim arkadaslar. Yarın da devam ederse arayayım doktoru.

SELAM KIZLAR UZUN ZAMANDIR GİREMEDİM NETE.EE HALİYLE AĞIRLAŞTIM İYİCE.1 HAFTADIR HASTANE ACİLLERLE UĞRAŞIYORUM.BİRDEN SANCILANDIM VE HASTAHANEYE KALDIRILDIM NTS YE BAĞLANDIM ALTTAN KONTROLLER OLSU.AÇILMAM YOKMNUŞ FAKAT 5 DK.BİR AĞRI CIKTI NTS DE.HEMEN YATIRDILAR DR.FİLAN GELDİ SERUM TAKILDI..ERKEN DOĞUM GÖZLEMLENDİ:18:COOK ÜZÜLDÜM..SERUMDAN 15 DK.SONRA BİRDE BAYILDIM ..AĞIR GELDİ İÇİNDE NE VARSA :26: SONRA KORKUP EVE GELDİM İMZA İLE ÇIKTIM ORDAM.SONRA EVDE Yİ,NE FENALAŞINCA AMBULANSLA TEKRAR HASTANEYE KALDIRILDIM.BUSEFER BENİM DR.UM BENİM TEDAVİMİ KABUL ETMEYENİ BENDE ETMEM DEDİİİ:KK5:ACİLDEKİ DR.YATIŞIMI VERDİ VE O GÜN ORDA KALDIM SERUM VERİLDİ..ŞİMDİ DR.LAR 1-2 HAFTA DAHA BEKLERSEN İYİ OLUR EN AZINDAN COCUK İİÇİN DİYOLARLAR ŞUAN BEN 34.HAFTADAYIM.YANİ 3 HAFTA OLUNCA ZATEN NORMAL OLUYOR..BENDEN BUKADAR KIZLAR BELKİ BU SON YAZMAM OLUR BENİM KRİTİK DURUMUM..HEPİNİZDEN DUA İSTİYORUM HEPİNİZ BOLCAA ÖPÜLDÜNÜZZ ALLAHA EMNETİZ,ALLAHA EMANET OLUNN HOŞÇAKALINN:nazar::emir_bebek::KK5::KK5:

hıımmmmmmm ben seni devlette zannetmiştim canım
çaktırmıyorsun derken
senin böyle umursamaz bir tavrın var ya
hani rahat bir tip
kötü anlamda demedim yanlış anlama
ben de öyleyim, el becerim yoktur hatta
onunla uğraşacak sabrım da yoktur benim

dediğin yeri biliyorum canım , teşekkürler

Yok kuzum yanlış anlamadımmmm tabi kiiiiiiii:KK54::KK54:
Ben severim öyle şeylerle uğraşmayı amaaa işte 1 ayda ancaaaa:KK9:

SELAM KIZLAR UZUN ZAMANDIR GİREMEDİM NETE.EE HALİYLE AĞIRLAŞTIM İYİCE.1 HAFTADIR HASTANE ACİLLERLE UĞRAŞIYORUM.BİRDEN SANCILANDIM VE HASTAHANEYE KALDIRILDIM NTS YE BAĞLANDIM ALTTAN KONTROLLER OLSU.AÇILMAM YOKMNUŞ FAKAT 5 DK.BİR AĞRI CIKTI NTS DE.HEMEN YATIRDILAR DR.FİLAN GELDİ SERUM TAKILDI..ERKEN DOĞUM GÖZLEMLENDİ:18:COOK ÜZÜLDÜM..SERUMDAN 15 DK.SONRA BİRDE BAYILDIM ..AĞIR GELDİ İÇİNDE NE VARSA :26: SONRA KORKUP EVE GELDİM İMZA İLE ÇIKTIM ORDAM.SONRA EVDE Yİ,NE FENALAŞINCA AMBULANSLA TEKRAR HASTANEYE KALDIRILDIM.BUSEFER BENİM DR.UM BENİM TEDAVİMİ KABUL ETMEYENİ BENDE ETMEM DEDİİİ:KK5:ACİLDEKİ DR.YATIŞIMI VERDİ VE O GÜN ORDA KALDIM SERUM VERİLDİ..ŞİMDİ DR.LAR 1-2 HAFTA DAHA BEKLERSEN İYİ OLUR EN AZINDAN COCUK İİÇİN DİYOLARLAR ŞUAN BEN 34.HAFTADAYIM.YANİ 3 HAFTA OLUNCA ZATEN NORMAL OLUYOR..BENDEN BUKADAR KIZLAR BELKİ BU SON YAZMAM OLUR BENİM KRİTİK DURUMUM..HEPİNİZDEN DUA İSTİYORUM HEPİNİZ BOLCAA ÖPÜLDÜNÜZZ ALLAHA EMNETİZ,ALLAHA EMANET OLUNN HOŞÇAKALINN:nazar::emir_bebek::KK5::KK5:

:KK53::KK53:

Sen bayaaaaaaaa bi erkeni çıktıınnnnn
İyi cesaret çıkmıştım hastanedennnn
Allah kolaylık versin canımmmmmm :KK54::KK54::KK54:

kafama takılan bişey var hastane çıkışı sadece bir tane alan varmı benim gibi:2: ben bir tane aldım çünkü zaten alt üsten ufak beden ortalama 5 er tane zıbın çıtçıtlı badi alt falan aldım yeteceğini düşündüm sizce yetermi kızlar yoksa bi tane dahamı hastane çıkışı alsam kafamkarıştı:44:

merhabalar hanımlar,

hepinize hayırlı,kolay doğumlar diliyorum.

ilki sezeryan olup da 2. hamileliği olanlara bir sorum var.

karnınız büyüdükçe sezeryan yerlerinizde ağrı oldu mu hiç ?

kesinlikle öyle valla papatyacm. Giderken korkuyla gidiyorum acaba ters bişey diyecekmi diye. Bide kilo konusunda bişey söyledi doktorum rahim 50 gram kadarken 1.5 kilo oluyo 1litre kadar amniyon sıvısı + 60 gram kadar ödemler + bebek + eşi derken doğumdan sonra rahat 7kilo gidiyormuşs bunada çok sevindim. Bugün itibariyle 17 kilo almışm 7si gitse geriye kalan onuda çabucak veririm inşallah :)

annaaaammm buna en çok ben sevindim herhalde... daha 7 kilo aldım :) hemen hemen hepsi gidecek yani... gerçi daha alırım tabii ama....

porselleeeeennnn. dualarım seninle... ayyy az daha sık dişini güzelim yaaa...

:KK53::KK53:

Sen bayaaaaaaaa bi erkeni çıktıınnnnn
İyi cesaret çıkmıştım hastanedennnn
Allah kolaylık versin canımmmmmm :KK54::KK54::KK54:

annaaaammm buna en çok ben sevindim herhalde... daha 7 kilo aldım :) hemen hemen hepsi gidecek yani... gerçi daha alırım tabii ama....

porselleeeeennnn. dualarım seninle... ayyy az daha sık dişini güzelim yaaa...

KIZLAR BENDE COK ÜZÜLÜYORUM ASLINDA ERKEN OLMASINI İSTEMİYORUM..BEBEĞİM 2KİLO 500 GR:nazar::nazar:.EN AZINDAN 3 KİLO FİLAN OLSUN İSİTYORUM YAVRUM COK ACELE EDİYORR AMA BEN BASINDAN BERİ BİLİYORDUM BÖYLE OLACAĞNI İÇİME DOĞMUŞTU ERKEN GELİR DİYORDUMMM HAYIRLISI KIZLARR :KK17:

çoooook geçmiş olsun dikkat et kendine ve doktorunu dinle

kafama takılan bişey var hastane çıkışı sadece bir tane alan varmı benim gibi:2: ben bir tane aldım çünkü zaten alt üsten ufak beden ortalama 5 er tane zıbın çıtçıtlı badi alt falan aldım yeteceğini düşündüm sizce yetermi kızlar yoksa bi tane dahamı hastane çıkışı alsam kafamkarıştı:44:

eternetcim bence yeter ben de senin gibi düşündüm
çünkü hastane çıkışının içinde olan eldiven, ayaklı ayksız tek alt,
zıbın, tek üst ya da battaniye gibi ihtiyaçlardan zaten birsürü aldık
yani ben aldım, bence yeter

canım ben de çok bir şey almadım yenidoğan için,annem çok aldırmadı. 0 bedenler 50 cm,kardeşim 55 cm doğmuştu,teyzesine çekerse diye çok bir şey almadık. doğunca da alınır herhalde, hastaneden çıkarıcak kadar var benimkinin kıyafeti. aileler gelicek zaten doğuma,yetmezse gider alırlar. toparlanınca biraz kendim de alırım.

porselen şoook oldum yazdığını olurken. Daha dün facedeki guruba yazmıştım aralık annelerinden 34 haftalık doğum yapan olmuş inşallah bizimkiler beklerler gibisnden bişeyler.. Az daha dayansın inşallah kuzun dediğin gibi 3 kilo bari olsa oda yeter. Rabbim korusun seni ve yavrunu canım. Ara Ara bizi bilgilendirirsen kendi adıma çok sevineceğİm..

porselen şoook oldum yazdığını olurken. Daha dün facedeki guruba yazmıştım aralık annelerinden 34 haftalık doğum yapan olmuş inşallah bizimkiler beklerler gibisnden bişeyler.. Az daha dayansın inşallah kuzun dediğin gibi 3 kilo bari olsa oda yeter. Rabbim korusun seni ve yavrunu canım. Ara Ara bizi bilgilendirirsen kendi adıma çok sevineceğİm..

:KK1::KK1:canımm bende şok oldum valla doğumhaneye girince önüm arkam dsoğum yapıyorlar kimi suyum geldi diyor kimi sancıdan tepiniyor avazı cıktığı kadar bağırıyorlarr:18::18:ödüm koptuuu normal doğumdan korkarken hepten korkar oldumm ..onları görünce kendimi unuttumm:KK50:inşallahhh rabbim hepimize hayırlı,sağlıklı doğumlar nasip eder elimize sağ sağlim almamız nasip olsunnn...hııı o bağıranlar sonradan doğurdular ve ziyaretişne gittim ayyy nasıl özendim ozaman sormayınnn rabbim bizede kurtulmak nasip eder inşallahh :KK16::KK16:

porselen bebek
benimde 7 mart görünen tarih çok yakınız pztesi kontrolüm vardı bebeğimin kgsu 1714 çıktı seninkinin maşallahı var canım 2.5 kg diyosun erken doğum olsa bile( ki inşallah uzayabildiği kadar uzar hamileliğin ) en azından bebeğinin gelişimi çok kuvvettli gözüküyo:nazar: :nazar::nazar::nazar:biraz daha dişini sık :nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
amin amin inşallah. Zorluğuyla kolaylığıyla doğumu yaşayacağız inşallah sağ salim alalım kucağımza. BiDE aramızda 1gün varmış bak benide bi şüphe sardı şimdiii :):)

porselen bebek
benimde 7 mart görünen tarih çok yakınız pztesi kontrolüm vardı bebeğimin kgsu 1714 çıktı seninkinin maşallahı var canım 2.5 kg diyosun erken doğum olsa bile( ki inşallah uzayabildiği kadar uzar hamileliğin ) en azından bebeğinin gelişimi çok kuvvettli gözüküyo:nazar: :nazar::nazar::nazar:biraz daha dişini sık :nazar::nazar::nazar:

amin amin inşallah. Zorluğuyla kolaylığıyla doğumu yaşayacağız inşallah sağ salim alalım kucağımza. BiDE aramızda 1gün varmış bak benide bi şüphe sardı şimdiii :):)

CANIM BENİM 22 ŞUBAT BEN 34 HAFTADAYIM ORDAKİ TABLO İLERDE YANİ :KK66:) MERAK ETMEYİN 1-2 HAFTADA OKADAR CABUK KILO ALIYORLARKİ:nazar:SİZİNDE BENİMKİNLE AYNI OLACAK KILOLARI YANİ BENİM HAFTASINDAN 1 HAFTA ÖNDE GÖRÜNÜYOR SADECE NORMAL YANİİ:nazar::KK34:

hmm demekki yeterli gelmemil, biraz daha artırcan mecbur ama dikkatli ol yinede.

canım haklısın da hamile olduğumu görenler dahi yer vermiyoki bön bön bakıyo.sinirleniyorum o zman.ama bundan sonra kaldırmak zorunda kalcam yoksa hergünn bayılırım valla :) bide ayakta gitmek şöyle dursun otobüsler tıklım tıklım göbeğimi sıkıştırmayacağım bi köşe bulsam şükrediyorum

bana yer veriyorlar hatta ben özellikle kimsenin suratına bakmıyorum bakalım görmemezliktenmi gelinicem diye bu halimle sınıyorum milleti aklımsıra:))) ama her defasında yer veren çıkıyor hemde minibüse biner binmez nerdeyse benim şansımdanmı ne :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

kızlar bi sorum var size: :KK17:genital bölgemde sol içte hafif şişlik ve hafif bir ağrı var neden olmuş olabilir? içinizde böyle bir sorun yaşayan var mı?

merhabalar hanımlar,

hepinize hayırlı,kolay doğumlar diliyorum.

ilki sezeryan olup da 2. hamileliği olanlara bir sorum var.

karnınız büyüdükçe sezeryan yerlerinizde ağrı oldu mu hiç ?

benim olmadı canım.. ilk doğumunla ikinci doğumun arası baya az ise ağrı olması normal olabilir ama doktoruna mutlaka danış derim. benim ilki şuan 2,5 yaşında. kazasız doğumlar olsun inş.

CANIM BENİM 22 ŞUBAT BEN 34 HAFTADAYIM ORDAKİ TABLO İLERDE YANİ :KK66:) MERAK ETMEYİN 1-2 HAFTADA OKADAR CABUK KILO ALIYORLARKİ:nazar:SİZİNDE BENİMKİNLE AYNI OLACAK KILOLARI YANİ BENİM HAFTASINDAN 1 HAFTA ÖNDE GÖRÜNÜYOR SADECE NORMAL YANİİ:nazar::KK34:

okuyunca Bende düşünmedim değil aramızda 1gün var bebislerın arasında 700 gram :) ama dediğin gibiyse normaldir bugünde doktorum bana normal kilosu dedi ters bişey olsaydı söylerdi herhalde.:)

X