2013 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bizim...

• Ankete Katılan
    472
Yenikullanıcı gecmiş olsun ayrıca kusma olayıda can sıkıcı..bizimki hasta olmasada kusuyor arabada o yüzden biliyorum bu durumu..biz pek evden cıkmıyoruz uzaklara gidemiyoruz :KK43:

Hayırlı haftalar kızlar
Sweat başını kaşımaya vaktin var mı canım göremiyoruz seni burda☺
Alın size biraz komiklik

Herkes nerde papatya sen bukadar ara vermezdin
Geldim canım buradayım:)
Aslında yine her gün bakıyorum, ama yazamadim. Şubat tatiline gireceğiz ya yazılı ve notlarla uğraştım bu hafta.
İkizler tek meşgalem, bugün sınav görevim var, ordan gelince de çok yalın bir arkadaşımızın düğününe gideceğiz, ama korkuyorum dugunlerden. Çünkü eren de düğün fobisi var, orada bize bir şey olacağını sanıp sakinlesmeden ağlıyor, yazın bütün dugunlerden resmen koşarak kaçtım. Bu aksam aglamayacagina söz verdi bana. Ben de merak ediyorum bu düğün maceramizi.

Geldim canım buradayım:)
Aslında yine her gün bakıyorum, ama yazamadim. Şubat tatiline gireceğiz ya yazılı ve notlarla uğraştım bu hafta.
İkizler tek meşgalem, bugün sınav görevim var, ordan gelince de çok yalın bir arkadaşımızın düğününe gideceğiz, ama korkuyorum dugunlerden. Çünkü eren de düğün fobisi var, orada bize bir şey olacağını sanıp sakinlesmeden ağlıyor, yazın bütün dugunlerden resmen koşarak kaçtım. Bu aksam aglamayacagina söz verdi bana. Ben de merak ediyorum bu düğün maceramizi.

Hadi inşallah bakalım kolay gelsin sana az kaldı tatile dinlenirsin inşallah

kac gundur kimsecikler ugramamis. nasilsiniz kizlar. bz iki canavarla ugrasioruz. annem olmasa ustesinden gelemezdim heralde. ikisiyle birlikte cok zor oluyor

kac gundur kimsecikler ugramamis. nasilsiniz kizlar. bz iki canavarla ugrasioruz. annem olmasa ustesinden gelemezdim heralde. ikisiyle birlikte cok zor oluyor
Ben arada bakıyorum canım da işte kar kış burası çok soğuk bu sene hastalıklar da bitmiyor salgın var sonumuz Hayrola. .İyiki annelerimiz var öpüyorum iki canavarını da☺ resim bekleriz abi kardeş in

Merhaba gecmişi okumadım umarım herkes iyidir...ben bu aralar hep endişeliyim hersey zararlı ne yedirsem içirsem zararlı sanki..hergün bir prof cıkıp yakında iki kişiden biri kanser olacak diye konuştukca ben daralıyorum korkuyorum. ..psikolojım bozuluyo galiba sizde böylemisiniz

Kizlar hic kimse ugramiYor artik.cocuklar buyudu MasaAllah:KK68: in SA Allah herkesler iyidir.

Merhaba kizlar cok cok uzun zaman oldu girmeyeli bu sayfaya
Ben lalam_o.v sifremi hatirlamadigim ve eski email adresimi kullanmadigim icin yeniden uye olmak durumunda kalmistim sonradan hatirladim ama yeni ile devam edeyim dedim :)
Tekrar hamileyim ve beklenen dogum tarihim 26 Mart 2017
Sanirim Mart ayi ugurlu ayim benim ♡
Masaltosum da kocaman oldu cok sukur

Merhaba kizlar cok cok uzun zaman oldu girmeyeli bu sayfaya
Ben lalam_o.v sifremi hatirlamadigim ve eski email adresimi kullanmadigim icin yeniden uye olmak durumunda kalmistim sonradan hatirladim ama yeni ile devam edeyim dedim :)
Tekrar hamileyim ve beklenen dogum tarihim 26 Mart 2017
Sanirim Mart ayi ugurlu ayim benim ♡
Masaltosum da kocaman oldu cok sukur

Allah tamamına erdirsin

Nasilsiniz gorusmeyeli cocuklar buyudu gercekten daha cok ugrasmaca oluyor...kizim bu aralar surekli biseyler uyduruyor istemedigi sey olunca midem bulaniyo basim donuyo falan diyor acaba gercekmi diye korksamda uydurma oldugunu anladim..

Hergün kaka yapiyormu sizinkiler eskiden hergün yapiyordu kızım ama bikac aydir birkac gün arayla yapıyor

Arkadaslar sizler calısıyormusunuz? Cocuga kim bakacak derdi yüzünden calısanayan varmı.?calısmadıgım icin kendmi kötu hissetmeye basladım ben

X