2013 şubat ayında tüp bebek yaptıracaklar

arkadaşlar ben şimdiden açtım konuyu geri sayım başladı şubatta başlıyacagız tüp bebege çok heyecanlıyım kısaca anlatayım 28 yaşındayım 6 yıllık evliyim 3 yıl önce boş gebelik geçirdim malum pkoluyum bende ki etkisi kilo artışı ve adet düzensizliği 2o kilo verdim ve artık düzenli adet görüyorum rabbim hakkımızda hayırlısını versin bebeklerimizden mahrum etmesin...

Herkese iyigeceler..Bizde 2013 subat ayinda tüpbebek düsünüyoruz. 27 yasindayim, 2009 da evlendim..Umrim hakkimizda hayirlisi olur..:KK43:

canım nerelerdesin

Canim ya yilbasi gununden beri yatak dosek yatiyordum acilde serum serum migdem kotu cok agriyodu istifra salgina yakalandiim malum hastanede bole seylere maruz kalabiliyoruz benimde bunyem zayif ama bugun iyiyim sukur bu arada dun merkezle gorustum subatta karar verdim dedim bu ay adetin ikinci gunu testlerimi yapip subatin 7si adet gunum 8inde gelirim dedim bu ay gel bi bakalim kist felan varmi rahim diger aya uygun olurmu diye dedi 7si adet gunum bir kac gune kadar adet olurum. Gidecem ama ilginc olan strestenmidir bilmem ne kasit agrim var nede gogus sizim:-)

Ben zaman yaklastikca garip hislere burunmeye basladim pko da yuzguldurucu sonuclar aliniyor daha once bos gebelik gecirmem de arti avantaj embriyor yerlesebiliyor kanisi ortaya cikiyor bu beni umutlandiriyor diger yandan kilo canimi sikiyor olmaz diyorum biryandan arastirmallarimda adanada canli bebek orani dusuk gibi merkez hakkinda detayli bilgi yok of ya nebileyim kafam karmakarisik. Bide tarnsfer sonrasi calissammi evdemi kalsam karar veremedim isim iyi ama darbe alma ihtimalimde yok degil kalabalik sedye sandelye carparsa darbe almis olurum bide ne olursa olsun burasi hastane yeteri kadar. Steril degil ayilan bayilan duyarsiz kalmak bana gore degil ne karar verecem bilmiyorum

sa canlar. . .
Ümitsizliğe kapılmayalım yeter. . herşeyin şifası Allahtan. . .her ne hastalık olursa olsun dermansız degıldır. . .
Inancınız olsun yeter. . . Bızde dun basladık tedavıye ılaclara. . . Uzun protokol uygulayacagız, subat ayında transferım olacak ınsaallah. . . Esım azosperm. . .test yaptrdgmzda 0 spermken sımdı az da olsa sperme rastlandı. . . Doktorum bu ck ıyı dedı. . . Ins hepımız ıcın guzel sonuclar olsun. . . Evlı mutlu cocuklu olalım ınsaallaaahhh :)
dualaşalımmmmmm. . . Muaahhh

sa canlar. . .
Ümitsizliğe kapılmayalım yeter. . herşeyin şifası Allahtan. . .her ne hastalık olursa olsun dermansız degıldır. . .
Inancınız olsun yeter. . . Bızde dun basladık tedavıye ılaclara. . . Uzun protokol uygulayacagız, subat ayında transferım olacak ınsaallah. . . Esım azosperm. . .test yaptrdgmzda 0 spermken sımdı az da olsa sperme rastlandı. . . Doktorum bu ck ıyı dedı. . . Ins hepımız ıcın guzel sonuclar olsun. . . Evlı mutlu cocuklu olalım ınsaallaaahhh :)
dualaşalımmmmmm. . . Muaahhh

Amin insallah canim

Selam kizlar ben 35 yasinda 7 yillik evliyim.1 dogal yolla dis gebelik, 2 dusuk 1 negatifle sonuclanan 3 tup bebek denemem var. Kendi azmimle yaptirdigim kromozom analizimde 50 de 3 45x kromozomum oldugu cikti. Yaptirdigim yerde bir sorun olmadigi soylenince sevinmistim. Ama subat ayinda tedaviye baslamak icin gittigim dr.kontrolunde bunun bir sorun oldugunu ogrendim tekrar kan verdim. Sonucum ay sonunda cikacak insallah yanlislik olmustur bu test temiz cikar. 8 ocak adet tarihim 2.gunu tekrar kontrolum var Allah nasip ederse bu son denemem olur bende bebegime kavusurum. Ayni dileklerim hepimiz icin...

Selam kizlar ben 35 yasinda 7 yillik evliyim.1 dogal yolla dis gebelik, 2 dusuk 1 negatifle sonuclanan 3 tup bebek denemem var. Kendi azmimle yaptirdigim kromozom analizimde 50 de 3 45x kromozomum oldugu cikti. Yaptirdigim yerde bir sorun olmadigi soylenince sevinmistim. Ama subat ayinda tedaviye baslamak icin gittigim dr.kontrolunde bunun bir sorun oldugunu ogrendim tekrar kan verdim. Sonucum ay sonunda cikacak insallah yanlislik olmustur bu test temiz cikar. 8 ocak adet tarihim 2.gunu tekrar kontrolum var Allah nasip ederse bu son denemem olur bende bebegime kavusurum. Ayni dileklerim hepimiz icin...

Allahim allahim su hemencecik hamile kalanlar aslinda hicbirseyin farkinda degiller bir bebek nekadar zor olusuyor ben ilk defa duydum bole birsey insallah bir sorun cikmaz ve dedigin gibi son denemen olur bebegini kucagina alirsin

Seninle ayni fikirdeyim bizim icin cok zor Rabbim zorumuzu kolay yapsin insallah. Sag ol canim insallah sorun cikmaz

merhaba kızlar,
bende aranıza yeni katıldım. bu ay ki adetimle beraber bende tüp bebeğe başlıyorum hayırlısıyla inşaalaah

Merhaba, ben yeni katıldım aranıza. 30 yaşında ve 7,5 yıllık evliyim. 3 tüp denemem oldu, ama hiç hamile kalamadım :KK43: Bunu yaşayamamak çok zor. çok üzücü. 3 tüp de blast oldu. (yani tutma ihtimali %70 dendi) ama 3 seferde de bu yüksek oranı yakalayamadı vücudum. Kahroluyorum, yavaş yavaş psikolojim bozulmaya başladı. bu ay kromozom testi, ya da genetik analiz yapılacak, hayırlısı olur İnşallah ve bunun arkasından yapacağımız deneme son olur. Dua etmekten başka hiçbirşey gelmiyo elimizden, bu en kötüsü herhalde :KK43:
Kromozon analizinde "50 de 3 45x ne demek?" bu konuda hiçbirşey bilyorum, bilgin varsa cevaplarsan sevinirim, hakkımızda hayırlısı olsun İNŞALLAH :)

sizde sorun neydi cevaylarsanız sevinirim

Diger sayfalarda genelde herkez sorunu yazmistir canim takip edebilirsin benim sorunum ppko ve kilo 6yillik evliyim bir bos gebelik gecirdim 28dim malum 2013 olunca 29 yasinda oldum

Merhaba, ben yeni katıldım aranıza. 30 yaşında ve 7,5 yıllık evliyim. 3 tüp denemem oldu, ama hiç hamile kalamadım :KK43: Bunu yaşayamamak çok zor. çok üzücü. 3 tüp de blast oldu. (yani tutma ihtimali %70 dendi) ama 3 seferde de bu yüksek oranı yakalayamadı vücudum. Kahroluyorum, yavaş yavaş psikolojim bozulmaya başladı. bu ay kromozom testi, ya da genetik analiz yapılacak, hayırlısı olur İnşallah ve bunun arkasından yapacağımız deneme son olur. Dua etmekten başka hiçbirşey gelmiyo elimizden, bu en kötüsü herhalde :KK43:
Kromozon analizinde "50 de 3 45x ne demek?" bu konuda hiçbirşey bilyorum, bilgin varsa cevaplarsan sevinirim, hakkımızda hayırlısı olsun İNŞALLAH :)

Hosgeldin nedesem bilemedim bu genetikle ilgili sorunlarla ilgili pek bilgim yok ama insallah hamile kalirsin

Diger
sayfalarda genelde herkez sorunu yazmistir canim takip edebilirsin benim sorunum ppko ve kilo 6yillik evliyim bir bos gebelik gecirdim 28dim malum 2013 olunca 29 yasinda oldum

kac kılosun kı canımm. . ? Bende de var o sorun yaaa bende kıloluyummm. . .:KK43:

bende 2 yıllık evliyim. bir dış gebelik geçirdim sağ tüpümü kaybettim yaklaşık 4 ay önce şimdi direk tüp bebek yapmak istiyoruz ama inşaallah hepimizde iyi sonuçlar alırız.

kac kılosun kı canımm. . ? Bende de var o sorun yaaa bende kıloluyummm. . .:KK43:

120ydim ben şuan 95 e düştüm bir kaç gündür hastayım dikkat etmiyorum hemen 3 5 alıveriyorum :))ya ben bıktım bu işten hep diyet hep diyet

120ydim ben şuan 95 e düştüm bir kaç gündür hastayım dikkat etmiyorum hemen 3 5 alıveriyorum :))ya ben bıktım bu işten hep diyet hep diyet

yaa bende 82yim. . :KK43: nasıl dıyet yapıosun. . .dıyetısyene mı gıdysn. .
Bebege buyuk engel ama ırade
m cok gucsuzzz

yaa bende 82yim. . :KK43: nasıl dıyet yapıosun. . .dıyetısyene mı gıdysn. .
Bebege buyuk engel ama ırade
m cok gucsuzzz
ben zaten hastanede çalışıyorum diyetisyenlerle hergün sohbet ediyoruz diyet normal az yemek ama spor çok önemli ben sabah akşam işe yürüyorum haftada 3 günde spor salonuna gidiyorum canım bu hafta hasta ydım hemen alıveriyorum her zaman spor yapmam lazım of ya deli oluyorum bu bünyeme

X