2013 şubat ayında tüp bebek yaptıracaklar

Arastirmak lazim bende telden giriyorum soyle bir baktim net bir bilgi bulamadim pcden daha iyi arastiririm
Dogus tup bebek merkezi vaktin olursa bir bak canim ben erken cikacam bugun isten ama kacta evde olurum bilmiyorum yarin sinav var ogrenci kimligimi alacam cok yogun diyorlar

canım kıbrıs ta ki tüp bebek merkezlerinin başarılarını duyuyoruz hep ama bence iyi araştır 4 emriyo konulması iyi bence ama riskleride var çoğul gebelik gibi ve çoğul gebeliklerin bir çoğu 9 ay sonuna gelmiyo sen bilirsin ama zaten senin şansın yüksek sen avantajlısın canım pkolusun sizin gibi olanlarda çok fazla sayıda yumurta toplanıyo
sınavında bol şans canımm:126:

canım biraz baktım bu doğuş tüp bebeğe herşey güzel görünüyor. yani labaratuvarlarının falanda resmi var netten iyi duruyor. son gelişmeler falan burda diyorlar yazılarında yani bende çok duyuyordum oranın iyi olduğunu ki cinsiyet seçimi dahi var.yinede sen o arkadaşının vasıtası ile iyice araştır derim ben.

canım biraz baktım bu doğuş tüp bebeğe herşey güzel görünüyor. yani labaratuvarlarının falanda resmi var netten iyi duruyor. son gelişmeler falan burda diyorlar yazılarında yani bende çok duyuyordum oranın iyi olduğunu ki cinsiyet seçimi dahi var.yinede sen o arkadaşının vasıtası ile iyice araştır derim ben.
Hadi ya hersey mukemmel yani aslinda mukemmellik insani korkutur arastirman icin saol canim cok tesekkur ederim gidince eve bende bakacam fiyyatta cok uygun ilginccc

rica ederim canım rabbim bu yolda hiçbirimizin emeklerini boşa çıkarmasın.hadi 2013 bizim yılımız olsun kocaman göbişlerimizle :)

Geldim heyecanlandim hemen arastiracam ama once dus sonra camasirlar makinaya yarina is kalmasin hemen pcye gecip arastiracam :-)

slm arkadaşlar çok şükür bende histeroskopi mi oldum çok korkuyordum ama korkulacak gibi değilmiş rahimdeki perde alındı 1 ay korunmayı düşünüyorum sonra 1 ay doğal yoldan hamile kalamassam şubat sonu tüp bebek için tekrar doktoruma gidecem Rabbim inş. en kısa zamanda hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip eder,
benim rahim dar miş perde alındıktan sonra baya genişletmiş doktorum ikiz bebek için yer acıldımı diye sorum doktorumda dediki hatta 4 düzler içinde yer acıldı okadar mutlu oldumkiiii bir adım yaklaştım bebeğimin kokusu duymaya derken sankı bir adımdan daha fazla yol kat ettim şubat sonuna kadar normal yolla hamile kalamassam hemen tüp bebek hemde ikiz yada ücüz düşünüyorum bu mümkün değilmi kızlaarrr ikiz yada ücüzzz ????

slm arkadaşlar çok şükür bende histeroskopi mi oldum çok korkuyordum ama korkulacak gibi değilmiş rahimdeki perde alındı 1 ay korunmayı düşünüyorum sonra 1 ay doğal yoldan hamile kalamassam şubat sonu tüp bebek için tekrar doktoruma gidecem Rabbim inş. en kısa zamanda hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip eder,
benim rahim dar miş perde alındıktan sonra baya genişletmiş doktorum ikiz bebek için yer acıldımı diye sorum doktorumda dediki hatta 4 düzler içinde yer acıldı okadar mutlu oldumkiiii bir adım yaklaştım bebeğimin kokusu duymaya derken sankı bir adımdan daha fazla yol kat ettim şubat sonuna kadar normal yolla hamile kalamassam hemen tüp bebek hemde ikiz yada ücüz düşünüyorum bu mümkün değilmi kızlaarrr ikiz yada ücüzzz ????

güzel haberler duymak ne güzel maşallah maşallah:)

geçmiş olsun canım inş doğal yoldan gelir bebişn:emir_bebek::emir_bebek:

melek senin şu pkosu olan benim gibi tombiş arkadaşının ikizleri nezaman dogdu ilk denemedemi kaç embriyoyla biliyomusun

melek senin şu pkosu olan benim gibi tombiş arkadaşının ikizleri nezaman dogdu ilk denemedemi kaç embriyoyla biliyomusun

canım kızlar şu an büyüdüler 3 yaşını geçtiler 2.denemesinde hamiş kaldı embriyo sayısını bilemiyorum canım ama oda ege üniversitesi tüp bebekte yaptırdı tedaviyi

canım kızlar şu an büyüdüler 3 yaşını geçtiler 2.denemesinde hamiş kaldı embriyo sayısını bilemiyorum canım ama oda ege üniversitesi tüp bebekte yaptırdı tedaviyi

varya şaka gibi gülsekmi aglasakmı halimize nerde hıyar tuzu alıp koşturuyoruz ahahahhahahahahha:)))ben 6 yıllık evliyim ama daha yeni tedaviye başlıyorum bütün herşeyi deneyecem taslan sıcak süte bile otururum:)maydonoz kürü felan ahahahahhahah:)) hayırlısıyla 6 yılın sonunda başlayacam ne duyduysam tek tek yapacam:))aslında benim avantajım çok fazla hırpalanmadım fırsat olmadıki çocuk peşine düşmeye evdi işti şehir değiştir görümce evlendir kaynanayıda evlendirdik ohhhhhhhhhhhhhhh :)))sıra şimdi bende değil maydonoza oturmak amuda bile kalkarım:))ben bunca yıldır ilk defa bebegim için ugraş verecem ....aslında acı ama gerçek...

varya şaka gibi gülsekmi aglasakmı halimize nerde hıyar tuzu alıp koşturuyoruz ahahahhahahahahha:)))ben 6 yıllık evliyim ama daha yeni tedaviye başlıyorum bütün herşeyi deneyecem taslan sıcak süte bile otururum:)maydonoz kürü felan ahahahahhahah:)) hayırlısıyla 6 yılın sonunda başlayacam ne duyduysam tek tek yapacam:))aslında benim avantajım çok fazla hırpalanmadım fırsat olmadıki çocuk peşine düşmeye evdi işti şehir değiştir görümce evlendir kaynanayıda evlendirdik ohhhhhhhhhhhhhhh :)))sıra şimdi bende değil maydonoza oturmak amuda bile kalkarım:))ben bunca yıldır ilk defa bebegim için ugraş verecem ....aslında acı ama gerçek...

haklısın canım meleklerimize kavuşmak için herşeye katlanıyoruz
beniimde bugüne kadar yapmadığım tedavi kalmadı yazık eşimede varya yedirmediğim içirmediğim ot çöp kalmadı adamın içinde az kalsın keçiboynuzu ağacı çıkacaktı az kalsınnn
hahhhaaaa:KK30::KK62::KK53:

haklısın canım meleklerimize kavuşmak için herşeye katlanıyoruz
beniimde bugüne kadar yapmadığım tedavi kalmadı yazık eşimede varya yedirmediğim içirmediğim ot çöp kalmadı adamın içinde az kalsın keçiboynuzu ağacı çıkacaktı az kalsınnn
hahhhaaaa:KK30::KK62::KK53:

allahım allahım ya kahkaha attım :))keçiiboynuzu agacı:)))gorada sucuktan agaçlar varya onun gibi desene:) yazık ya kıyamam adamın yerinde olmak istemezdim:))bizimkide bi ara almış marketten ballı mallı fındıklı fıstıklı bişe yiyo yataga geliyor:))diyor sonra bunlar yüksek kalite gel gel:)))neyseki benim eşimde bişe yok olsa yazık gariban yapardı şimdi bişe dedikmi benimn raporum var nerde raporum getirsene ben noter onaylıyım diyor eşşeksıpası maymunluk ediyor:))):KK52::KK30::KK52:

kızlar gerçekten bizde anne olacagız inşallah üzülmeyin şöyle bir bakarsan tamam çocugu olmayan çok insan var ama çoguda geçte olsa bebek sahibi olanda çok insan var o yhüzden sabredelim o bebek gelecekte sıpa geç kalmasa bari:))bu başlıgı açarken düşündüm dedim burdada bir sürü hamileyim haberi çıkacak diye inşallah öle bir topic olurki herkez hamile kalır ben im hayat bakışım önce karşımdakine sonra banadır inşallah hepiniz anne olursunuz hamilelerin duaları kabul olurmuşya sizin dualarınızla bende hamile olurum inşallah çok özledim bebegimi çok bekledim hepimiz öyleyiz biz anne olmayı hakediyoruz tabi rabbimde bizi buna layık görüyor ise ve bizim bebeklerimiz vatanına dinine hayırlı evlatlar olacaklar çünkü biz onların kıymetini çok acı bir tecrübeyle ögrendik bir can nekadar cana can oldugunu biliyoruz ben faceimde bir fotograf paylaştım çok güzel birşey keşke buraya taşıyabilsem genelde bebekle alakalı pek birşley paylaşmayı sevmiyorum sevenlerim üzülmesin diye ama ordaki temel temam evlat candır canımızın canı içimizi güldüren gelsin artık rabbim bizi canla sınama ....

benim de en büyük korkum embriyoların pgt ye girip de geriye sağlam embriyo kalmaması aslında embriyo sayımız çok düşük olmuyo döllenmede de sorun yok ama allahım inş pgt den de sağlam çıkmalarını nasip eder

Bende ondan cok korkuyorum benim son denememde sadece 6 yumurta toplandi ve sadece 3u dollendi. Her gun agliyorum cok moralim bozuk cokkk

Bende ondan cok korkuyorum benim son denememde sadece 6 yumurta toplandi ve sadece 3u dollendi. Her gun agliyorum cok moralim bozuk cokkk
şimdi aglama diyecem olmayacak ama lütfen aglama moralin nekadar önemli oldugunu biliyorsun sabır sabır sabır inşallah olur ama biraz bu düşünceden uzaklaş elimizden gelen herşeyi hepimiz yapacagız çok şanslıyız şuan herşey maddi olarak daha uygun teknoloji hızla gelişiyor ve türkiye bu konuda çok üst seviyelerde şu yasayı ne diye çıkardılarsa bak yine sinir oldum hem 3 çocuk yap diyor başbakan hemde umutlarımızı elimizden alıyor tek embriyoyla iş zorlaşıyor ama belki sizin durumda daha çok koyarlar biliyorum zor ama iyi tarafından bak işe inşallah bu kez olur ama kimse aglamasın bak ben çok içliyimdir bende aglarım ama ya banada aglamak hiç yakışmıyor çirkin oluyorum çirkin annemi olurya kimse aglamasın benide aglatmayınnn

allahım allahım ya kahkaha attım :))keçiiboynuzu agacı:)))gorada sucuktan agaçlar varya onun gibi desene:) yazık ya kıyamam adamın yerinde olmak istemezdim:))bizimkide bi ara almış marketten ballı mallı fındıklı fıstıklı bişe yiyo yataga geliyor:))diyor sonra bunlar yüksek kalite gel gel:)))neyseki benim eşimde bişe yok olsa yazık gariban yapardı şimdi bişe dedikmi benimn raporum var nerde raporum getirsene ben noter onaylıyım diyor eşşeksıpası maymunluk ediyor:))):KK52::KK30::KK52:

ya canım ben sana anlatsam daha neler kullandık neler neler kulllandık
benimki de diyo yeni bişey bulmuş adıda osmanlı bombasıymış hahhahha:KK62:

X