2013 şubat ayında tüp bebek yaptıracaklar

saol arkadaşımm benim nerelerim agrır acaba canımda çok az bide aglamaktan ölürüm :KK5::KK5:

yarım saatte bitiyo kuzum bana filmden sonra ağrın olursa minoset iç başka bi şey alma demişti doktorum :44::44:

ağrı eşiğine bağlı birazda abrtma yaaa ağlatacak kadar değil bacım beeeee:KK16::KK16:

:KK16:

saol arkadaşımm benim nerelerim agrır acaba canımda çok az bide aglamaktan ölürüm :KK5::KK5:

yarım saatte bitiyo kuzum bana filmden sonra ağrın olursa minoset iç başka bi şey alma demişti doktorum :44::44:

ağrı eşiğine bağlı birazda abrtma yaaa ağlatacak kadar değil bacım beeeee :KK45::KK45:

filmi ilaç vermeden çektiler canım sonrasında kemiklerin ağrırsa minoset iç başka bi şey alma dedi doktorum:44:

birazda ağrı eşiğinle alakası var ama ağlatacak kadar değil canım benim :nazar:

saol bacım yaaa şu tüp bebekten Allahın izniyle yavruma kavuşarak bitirseydim tüm acılarada razıyımm..bugün adet olunca agla agla öldüm resmen :KK5::KK5: yanımda kimsemde yok bi eşim bi ben bebegim olsada zaman geçirsem günler geçmiyor artık:KK14:

sizin memleket balıkesir değilmi memur falan mı eşin
hem korkma o kadar en fazla 20 dakikada bitiyo ve sonrasında bir kaç gün ağrın oluyo

valla 2005 te çektirdim çok hatırlamıyorum ama 15 dk mı yarım saat mi. bana 1 saat gibi gelmişti...bitmek bilmemişti baya bagırmıştım ama korkma sen sakin ol aynı olcak diye bişey yok benim canımmı tatlıydı acaba o zamanlar diye düşünüyorum baya ağlamıştım çünkü...

o kadar uzunmu ben 5 dk diye okumuştum

canım ben 2 sene önce cektirmiştim anestesi vermişlerdi
ama ben ısrar ettim anestezi olsun diye,hemşireler gerek yok demişlerdi dinlemedim
50tl bir farkı vardı,
sen de cok korkuyorsan anestesi iste

sonrasında hiçbrsey duymamıstım ben
ayrıca ben histereskopi ameliyatıda oldum o biraz agrılı oluyor
1hafta yatıyorsun
şimdiden geçmiş olsun

o kadar uzunmu ben 5 dk diye okumuştum

Ben bir ay önce anestezili rahim filmi çektirdim.çok korkuyordum.seni de korkutmak istemem ağrı eşiğin yüksekse dayanabilirsin.çok uzun sürmüyor.benim uyandıktan sonra hiç ağrım olmadı.bazılarında oluyomuş ama doktor bana antibiyotik gibi bir şey verdi (3 tane hap vardı içinde) bir de ağrı kesici verdi ama ağrı kesiciyi hiç kullanmadım. anestezisiz yaptıracaksan yinede 20 dk.öncesinden bir ağrı kesici almanı öneririm, bir çok kişi öyle yapıyor. benim iki tüpüm de kapalı çıktı,üstelik normal yolla olan bir çocuğum var.inşallah sen de hiç bir sorun yoktur.bu ay doğum kontrol hapı kullanıcam.şubatta da inşallah tüp bebeğe başlıcaz. ilaç tedavisiyle başlamıştım,aşılama yaptırsam mı diye düşünürken rahim filminden sonra kendimi en son aşamada buldum. allah hepimiz için hayırlısını versin.hepimizin kucakları dolsun..

günaydın kızlar oh oh bayagı kaynatmışsınız:) bende şimdi çıkıyorum işe anca giderim hadi güzel günler yeni katılan arkadaşlarda hoşgeldiler:):KK54::KK54::KK54:

günaaaaaaaaaaydınnnnnnnnn herkese kokulu öpücüklerrrrrrrrr:KK54::KK54::KK54:

Gunaydin canim bugun cok sinirliyim soguktan belkide adet olamiyorum sefe deli oldum bir beni idare edemiyor sicak bir yere yerlestiremiyor. Yemin ederim nerdeyse isi birakacaktim

Gunaydin canim bugun cok sinirliyim soguktan belkide adet olamiyorum sefe deli oldum bir beni idare edemiyor sicak bir yere yerlestiremiyor. Yemin ederim nerdeyse isi birakacaktim

canım moralini bozma yaaaa
ve bi doktoro görün bari adet olman için

offff:KK14::KK14:
ya oldun demek bebiş sürpriz yapacak dedimiştik

ben aslında biliyodum kuzum çünkü hiç eğişiklik yoktu vücudumda. diğer gebeliğimde çok değişiklik olmuştu.neyse demekki stresten bende etkilendim geç oldum.yarın büyük ihtimal başlar benim tedavi kuzum hayırlısıyla.canım hep kafama takılan bişi var ya bu yumurta toplama ağrılımı yani bişiler hissediyomusun?

evet fatoşum meleğinde dediği gibi bir doktora git. söktürücü falan verir ya

ben aslında biliyodum kuzum çünkü hiç eğişiklik yoktu vücudumda. diğer gebeliğimde çok değişiklik olmuştu.neyse demekki stresten bende etkilendim geç oldum.yarın büyük ihtimal başlar benim tedavi kuzum hayırlısıyla.canım hep kafama takılan bişi var ya bu yumurta toplama ağrılımı yani bişiler hissediyomusun?

hepinize günaydınnnn canlar:KK34::KK34:

canım üzüldüm hastalanmana ama nasılsa tedaviye başlıyon bidahaki aya inşallah

yumurta toplamayı 2 türlü yapıyolarmış ya bölgesel anestezi yada genel ama melekcim daha iyi bilir:KK3::KK3::KK3:

hepinize günaydınnnn canlar:KK34::KK34:

canım üzüldüm hastalanmana ama nasılsa tedaviye başlıyon bidahaki aya inşallah

yumurta toplamayı 2 türlü yapıyolarmış ya bölgesel anestezi yada genel ama melekcim daha iyi bilir:KK3::KK3::KK3:

evet canım melek daha iyi bilir. offf adet olunca daha bir heycan ve sıkıntı bastı beni.açıkcası korkutuyor birazda beni bu tedavi bilmiyorum değişik bir ruh halindeyim.

X