2013 Temmuz ayında hamile olduğunu öğrenenler

merhaba arkadaşlar bugün kontrole gittim bebişimi gördüm yine çok heyecan yaptım..
dr. sıkıntı yok dedi el ve kolların yerleri oluşmuş tomurcuklanmış :) subhanallah..

coraspin ve folik asite devam...

Merhabalar benimde 2 gün sonra kontrolüm var ikili testte olacak üç haftadır bebişi görmedik heyecanlıyım

arkadaşlar merhaba bende 11. haftama girdim bugün Allah'ın izniyle yalnız benim karnım çok şişiyor ve acıyo sizde aynı şeyleri yaşıyor musunuz? zaten yemek yiyemiyorum, yediğim iki lokmada 10 dk sonra midemde aşırı yanma hissi veriyo bakalım napıcaz, hayırlısı

Bugün 11+1 oldum, acaba 12 hafta mı kabul ediliyor bu? Hesaplamalar aklımı karıştırıyor.

Birkaç gün önce ultrasonda gördüm, hareket ediyordu. Elleri ve ayakları çıkmış :) Bu ne mükemmel bir yaradılış ve bu ne enfes bir duygu. Rabbim isteyen herkese nasip etsin, kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Yakında ikili teste gireceğim, çok heyecanlıyım ve de korkuyorum. Aynı duyguları yaşayanlar var mı aranızda?

canim merhaba bende 6 eylulde ikili teste giricem.12 haftalik olcam kismetse.ben ozele gidiyorum 90 tl dedi sskliya 50 tlye gelio saglik ocagina gittim kan ve idrar tahlilimi ucretsiz yaptilar ama ikili test yapilmiomus devlet hastanesinde yapilio dedi doktor bana.seninde bilgin olsun ayrica tahlilerimi saglik ocaginda yaptiriorum sonuclarimi ozel doktoruma gosteriiorum ucrette vermiorum iyi oluyo.rabbim yavrularimizi korus
unn ins

Günlerimiz aynı canım benimde yarın kontrolüm ikili test olacak cok heyecanlıyımmm :)) 50 tl dediler banada ama 10 gün sonra cıkacakmıs sonuclar onu duyunca üzüldüm acıkcası umarım temiz haberler alırız...

Günlerimiz aynı canım benimde yarın kontrolüm ikili test olacak cok heyecanlıyımmm :)) 50 tl dediler banada ama 10 gün sonra cıkacakmıs sonuclar onu duyunca üzüldüm acıkcası umarım temiz haberler alırız...

bende orendım canım 50 tl evet hadıya 10 gun olduğunu bılmıyordum 10 gun gezmez sımdı bıze ben cok korkuoyorum hep merak edıorum bebeğımı ıns sağlıkla kucağımıza alırız

Bugün 11+1 oldum, acaba 12 hafta mı kabul ediliyor bu? Hesaplamalar aklımı karıştırıyor.

Birkaç gün önce ultrasonda gördüm, hareket ediyordu. Elleri ve ayakları çıkmış :) Bu ne mükemmel bir yaradılış ve bu ne enfes bir duygu. Rabbim isteyen herkese nasip etsin, kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Yakında ikili teste gireceğim, çok heyecanlıyım ve de korkuyorum. Aynı duyguları yaşayanlar var mı aranızda?

evet arkadaşım, ben de aynı şekilde hem heyecanlıyım hem de korkuyorum.Hele ki doktora gideceğim gün, sıra beklerken falan acaip korkuyorum .İnşallah bi aksilik olmadan sağlıklı bir şekilde bebeklerimizi kucağımıza alırız.ben en son ayın 17 sinde gitmiştim doktora.Doktor bana 2 li test le ilgili falan bişey söylemedi hiç.Şimdi eylül 13 te randevum, başka bi doktora gidicem bu sefer inşallah doktor bişey söyler testlerle ilgili

kızlar bugun bebeğımı gordum6 cm olmus elleır ayaklaır buyumus nasıl zıplıyoduuuu okadar guzeldıkı sonra detaylı ultrasona soktular kalb atımı 1 53 cıktı normalmıs mıdesıne karacığerıne baktılar hersey ıyımıs.ense kalınlı 1.44 cıktı oda temızmıs kan verdım bıde kandan bakcaklarmıs dov sendromuna onunda sonucunu salı gunu alıcam allah yavrularımızı korusun ınsss:nazar::emir_bebek:

bu ikili testi nasıl yapıyorlar? sadece kan tahlilinden mi? bende iki hafta sonra olucam inş merak ediyorum

kızlar bugun bebeğımı gordum6 cm olmus elleır ayaklaır buyumus nasıl zıplıyoduuuu okadar guzeldıkı sonra detaylı ultrasona soktular kalb atımı 1 53 cıktı normalmıs mıdesıne karacığerıne baktılar hersey ıyımıs.ense kalınlı 1.44 cıktı oda temızmıs kan verdım bıde kandan bakcaklarmıs dov sendromuna onunda sonucunu salı gunu alıcam allah yavrularımızı korusun ınsss:nazar::emir_bebek:

yanı seyleri yasadım senin gibi sabah gittim kontrole cok güzel bir duygu sonuclarımız da ins temiz cıkar birde 11-10-2013 de beni 3 lü teste cagırdı o nasıl oluyor ki acaba ???

nyu sen ikili testi kaçıncı haftanda oldun? seninle doğum yapma tarihlerimiz çok yakın ama beni doktor 13. haftamda çağırdı da onu için sordum

nyu sen ikili testi kaçıncı haftanda oldun? seninle doğum yapma tarihlerimiz çok yakın ama beni doktor 13. haftamda çağırdı da onu için sordum

Canım ben suan tam 12yim zaten 11-13 hafta arasında oluyormus merak etme gec degil henüz ama genelde 12 de oluyor cogunluk diye biliyorum....

walla vakit normalde nasıl geçer hiç anlamayız şimdi hiiiiç geçmek bilmiyor. bebişleri hissetseydik belki daha çabuk geçerdi böyle insan hep bi tedirgin

evet su test zamanlarınıda gecirip bebişlerimizid sagsalim kucagımıza aldıgımız günleride görcez ins...:)

yanı seyleri yasadım senin gibi sabah gittim kontrole cok güzel bir duygu sonuclarımız da ins temiz cıkar birde 11-10-2013 de beni 3 lü teste cagırdı o nasıl oluyor ki acaba ???

bana oyle bısye demedı cnm ayın 10unda gel salı gunu kan sonuclarına bakıcaz dedı ense kalınlığında sorun yok bıde kanına bakıcam dedı baska bısey demedı

Aminnnn hepimizin ins.... 10 gün nasıl gecicek simdi bilmem :KK43:(

ben salı alıcam sonucu canım4 gunde cıkomus doktordaalır almaz gel hemen bakarım dedı ıns hayırlı haberler alırız 3lu taramada neye bakılıo o neyle ılgılı

benimde dün ikili testim yapıldı kan verdim 10 gün sonra çıkacakmış biz 20tl verdik inş. güzel haberler alırız

Ultrasonda benimde enseye falan baktı doktor herşey yolunda hatta cinsiyet tahmininde bulundu ama 16. haftada kesinleşir dedi kıyafet bakıyorum ama alamıyorum daha öyle güzel şeyler varki öyle hareketliki eller oynuyodu devamlı allahım testlerde temiz çıkar inş.

X