2013'te Yeniden Tüp Bebek Deneyeceklerin Paylaşım Alanı

sağol cnm ya..iyi ne güzel bi sorun çıkmamışş..benimde tedavi yaza kaldığı için acele etmiyodumm..neyseki 2 haftaysa süper..yaaa ben arkadaşıma sorayım onun doktorun ismi neymiş.
:KK34:

Rica ederim :) Bir kaç ay öncesinden yaptırırsan kafan da rahat olur.

sağol cnm ya..iyi ne güzel bi sorun çıkmamışş..benimde tedavi yaza kaldığı için acele etmiyodumm..neyseki 2 haftaysa süper..yaaa ben arkadaşıma sorayım onun doktorun ismi neymiş.
:KK34:

Bu arada pıhtılaşmanın yanında bazı testler daha var, homosistein, proteins-c vs. Bunların da yapılması gerekiyor, aklınızda bulunsun kızlar.

aslında doğru öncesinde yaptırmak , ama negatiften sonra hiç bişey yapasımda gelmiyoo hastane görmekte istemiyorum ama bi yerden başlamak lazımm
bakalım en kısa zamnda gidicemm cnmm.yaptırayımda kafam rahat olsunn..:KK34:

Bu arada pıhtılaşmanın yanında bazı testler daha var, homosistein, proteins-c vs. Bunların da yapılması gerekiyor, aklınızda bulunsun kızlar.

canım onları doktorumuz yazmadı onları nasıl yaptıracağımm sen yaptırdınmıı
bu arada arkadaşıma sordumda 1 ayda almış kartaldann:KK31:
zeynep kamilede ayın 26 'sına randevu aldımm..

canım onları doktorumuz yazmadı onları nasıl yaptıracağımm sen yaptırdınmıı
bu arada arkadaşıma sordumda 1 ayda almış kartaldann:KK31:
zeynep kamilede ayın 26 'sına randevu aldımm..

Ben yaptırdım da canım daha sonucu almaya gidemedim :) Benim istek kağıdımda onlar da vardı. Kadın doğum bölümüne randevu alıp yaptırmıştım. Tedavi olduğun doktorla konuşup onları da iste bence, önemli çünkü. İstersen ben kağıtlarıma bakıp hangileri olduğunu yazayım sana.

Son düzenleme:
burayı flzaskcımı takip edince buldum, hiç o kadar uzamasından yana değildim ama bu genetik testleri sebebiyle benimde tedavim 2013 e kaldı :KK43: demekki yeni topiğim burası, hoşbulduk:KK53:

burayı flzaskcımı takip edince buldum, hiç o kadar uzamasından yana değildim ama bu genetik testleri sebebiyle benimde tedavim 2013 e kaldı :KK43: demekki yeni topiğim burası, hoşbulduk:KK53:

Hoşgeldin. Ben de tedavimin bu kadar uzayacağını tahmin etmezdim ama ne yapalım vardır bir hayır elbet. Geç olsun güç olmasın :KK31:

iyi yapmışsın fiyonkcum hoşgeldinnnnnn:KK16::KK16::KK16:

Ben yaptırdım da canım daha sonucu almaya gidemedim :) Benim istek kağıdımda onlar da vardı. Kadın doğum bölümüne randevu alıp yaptırmıştım. Tedavi olduğun doktorla konuşup onları da iste bence, önemli çünkü. İstersen ben kağıtlarıma bakıp hangileri olduğunu yazayım sana.

hmm anladımm cnmm..sen yaz cnm sendekilerii bakayım bii sağol

Buyur flzaskcım :KK16:

Homosistein
Antikardiolipin IgG
Antikardiolipin IgM
Lupus antikoagülan
Protein C aktivitesi
Protein S aktivitesi
Antitrombin III aktivitesi

hoşgeldin canım naber nasılsın hiçte geldim demiyosun ama :KK43:(
yaaa mikrocum kusura bakma biraz acelem vardı okuyup çıktım ama şimdi sorarım nasılsın canım?

hoşgeldin fiyonk temmuz topiğinden seni ve flzask ı biliyorum sürekli okuyordum sizin topiği =)

Selam kızlar ya kaç gündür kafamı şu genetik testler kurcalıyor bende 2 kez olumsuz alınca yaptırmak istiyorum . Hastaneyi arayıp sordum karyotip deniliyormuş 800 tl fiyat verdi özel kent hastanesi biraz fazla değil mi sanki muştada gerçi bunu yaptırcak hiçbiryer yok yane mecbur gibiyim ama yeterlimi ki bu test? Bilemedim acaba hepsini kapsıyor diyemi bu kadar pahalıdır?ne yapsam ki 1000 tl gidicek demekki bu testlere...öyle görünüyor.sizler hangilerini yaptınız?

ben o asm baktim orasida iyi ama memorialin adini daha cok duyuyorum.senin istanbul adina tüp bebek merkezleri adina daha cok tecruben var.bakalim tercihin hangisi olacak.ayrica sen nur hanimdamiydin memorialdeyken.bende son olsun istiyorum.hatta ablam az önce paranizi atiyosunuz cöpe gibilerinden bi laf yapti onada canim silkldi.napalim baska caremi var.biseyde demedim ona.denize düsen yilana sarilirmis onlarin insaflarina kalmis.kendilerinin copcuklari olmasaydi ne düsünürlerdi acaba.bol keseden atmak kolay.

canım ben nur hanımda değildim.güvenç beydeydim memorıalde.
başkalarının laflarınıda takma diycem ama insan bazen takıyor ister istemez.ben bu sefer kardeşlerime dahi söylemedim.böylesi en güzeli emin ol

bide sunu anlamiyorum buradaki yabanci doktorlar sana saatlerini ayiriyorlar agzinin icine bakiyorlar.bizim burnu havada doktorlarimiz sanki yagnindan mal kaciriyor gibi davraniyorlar.tamam basarida ileride olabilirler tüp adina .ama onlarin aceleli durumunu görünce soracagim seyleride unutuyorum.international hospitila tonlarca para döktük ismail cepniyi kasla göz arasinda zor gördün muayene ediyo fir odadan cikiyodu.ben hemsirenin sekreterin eline kaliyodum.telefon acip onlara soruyodum soracagimi.insaf yani.bide negativi duyunca gecmis olsun belki37 hanim deyip telefon aciyodu
canım ben şimdi hiçkimsenin hakkını yiyemem.hiçbir doktorum öyle aceleye falan getirmedi ama nasip işte bazı şeyler.uzun uzun hep anlattılar.güvenç beyde çok muhabbetliydi ama ona bazı kızgınlıklarım var işte.
diğer doktorum da aytuğ kolonkayaydı.oda ilgiliydi.ama atlanan bişey var işte.
ben bu sefer unutmayayım diye hepsini yazdım soracaklarımın.sende öyle yap.

canım iyi bu konunun üzerine değinmişsin.benim pıhtılaşma testlerimde bunlar yok işte.bu dediklerinde pıhtılaşma testimi acaba

X