2014 / 2015 Gelini Olacak Olanlar , Sohbete Buyrun , Dilerim yalnız değilimdir....

Canım eşyalar yokmuş evde bak birde bu yanını düşün telaş yaptın bak o yüzden haber vermemişler sana keşke duymasaydın hallederlerdir eşyalar gidene kadar nazarınız olsun:nazar:Davetiye kararını ver derim sinirlenme sakin bir şekilde kafanda fikirler vardır zaten birkaç güne basılır büyük ihtimal birtanesinde karar verin bastırın dağılması maksimum 1 haftayı alır basılsında :KK16:

Hoşgeldin canım evet birazcık konuştuk:KK17:sen neler yapıyorsun:KK16:

hiçç ben de hayaller kuruyorum:KK31:malum şafak sayma bitti:KK16:

anladım olsun gel gel sen :KK8::KK8:

evet sorma ya ama benim aklımdaki rakam hemen hemen buydu yani aşağı yukarı bu fiyatlar çıkar diyodum kendimce

Geldim bende geldim :p

Sen tahmnde bulunduğıun için benim kadar şaşırmamışsın hoş ne kadar derlerse o elimiz mahkum yeterki güzel yapsınlarda artık bir kereliğine verilecek o .

Bizim sözde yapacaklarımızı nasipse sen kınada düşünüyorsun çok hoş olur canım kapıya da darkmorenin kına gecesi asılı pankart asarsın:KK12:kapı arkasına darısı başıma listesi genç kızlar için:KK23::KK52: sonra evde eğlenmek için güzel şeyler var resim çekilmek için falan şekerlemeler çok şey var böyle değerlendirebilirsin bence beyaz hayaller diye bir konum var bak orada en son sayfada kınayla ilgili şeyler paylaştım belki aklına başka fikirler getirmiş olurum :KK23::21:

Tatli kusum cok tesekkur ediyorum hemen bakacagim :KK66:

Geldim bende geldim :p

Sen tahmnde bulunduğıun için benim kadar şaşırmamışsın hoş ne kadar derlerse o elimiz mahkum yeterki güzel yapsınlarda artık bir kereliğine verilecek o .

evet şaşırmadım araştırma yapmamıştım daha önce de ama baya pazarlık yaptım kına düğün saçlar makyajlar 400 e indirdim cidden çok para ama dediğin gibi bir kere vericez

Çok güzelmiş canım ikisi de ama tabi ki 2.model daha da güzel aslında ben tek taş sevmiyorum sadece değiştirmeye kıyamıyorum çünkü evlenme teklifimde takıldı:nazar::KK17:yoksa değiştirir tamtur alırım onuda alyansımla takarım yani bilemedim ki değiştirsem mi ayrı ayrı takarım ama farklı ellerde olacaklar nasıl dururlar bilemedim:26:

Yok kuzum değiştirme tabikide. Benimde evlenme teklifimde takılan tek taşım durur saklıyorum onu :KK16: Üstünde birazcık sene geçince böyle oluyor :KK9:

Sende değiştirme derim. Onların değeri çok farklı oluyor :KK12: Ya ayrı takarsın yada nişanlın sana düğün hediyesi olarak, yıl dönümü hediyesi falan alırsa beğendiğin bir tektaşı alır onuda alyansınla takarsın. Çok dert etme derim. Bana kayınvalidem illa olsun sözde yüzük dedikleri için tek taş aldılar. Yoksa bizde takmayacaktık.

Teklifte aldığın yüzüğünüde zaman zaman tek olarak takarsın :KK16: Benim sıradaki istediğim yüzük 5 taş :KK12:

Olur pastadan aşağısı kesmez o böcüklü pastan varya ondan :KK52:Salı günü vişneli çikolatalı pasta yaptım eylül :KK52:

İnşallah canım güzel geçecek tabi ki :21:Biraz fazla ama kaliteye ve ismede bağlı bu fiyatlar dediğin gibi güzel yapıyorlarsa normal bakıldığında o dediğin 10 TL olan makyajlar hemen uçabilir ya da bir kalıp boya sürüp gönderilebilir:KK9:topuz hiç sevmem ya olacaksa dağınık doğal topuz yoksa düz fön hafif su dalgası doğal bukleler falan böyle arkaya doğru yarım toplanmışta olabilir ayy ben sözümde hangi saçı yapacağımı şaşırdım:KK52:

İnşallah kuzum dualarım sizinle dua et bol bol Rabbim içinize ferahlık versin askere gitmeden önceki dönemi çok iyi bilirim o yüzden anlıyorum seni o etrafınızdaki kendini bilmez dengesizler yüzlerini gösteriyor bence askere giden birine destek olunur köstek değil hiç psikolojiden anlamıyorlar ben dayanamıyorum askerlerimiz için herşeyi söylerim:KK47::KK47::KK4:

Özellikle kutular çok güzel yaptırsaydım onlardan yaptırırdım ama pahalıdır ve yaptırmayacağım:KK52:

:KK66: haklisin tatlim neyse yaaa bana ne elalemin topuzundan isterlerse benim normalde gittigim kuafore gitsinler eve yakin istedikleri saci yaptirsinlar ben yanima kimseyi almicam salak salak ugrasamam kimseyle:KK66:

Tatli kusum cok tesekkur ediyorum hemen bakacagim :KK66:
:KK54::13:
Yok kuzum değiştirme tabikide. Benimde evlenme teklifimde takılan tek taşım durur saklıyorum onu :KK16: Üstünde birazcık sene geçince böyle oluyor :KK9:

Sende değiştirme derim. Onların değeri çok farklı oluyor :KK12: Ya ayrı takarsın yada nişanlın sana düğün hediyesi olarak, yıl dönümü hediyesi falan alırsa beğendiğin bir tektaşı alır onuda alyansınla takarsın. Çok dert etme derim. Bana kayınvalidem illa olsun sözde yüzük dedikleri için tek taş aldılar. Yoksa bizde takmayacaktık.

Teklifte aldığın yüzüğünüde zaman zaman tek olarak takarsın :KK16: Benim sıradaki istediğim yüzük 5 taş :KK12:

Evet değiştirmem zaten vermem kimselere:nazar::KK17:tek taş istemem de tamtur hayallerimde inşallah düğün hediyesi olarak düşünür arada vurgularım kendime alacağım gerçek pırlanta olmasın etrafı taş olsun yeter:KK52:beş taşta güzel evet çok havalı duruyor:KK12:

:KK66: haklisin tatlim neyse yaaa bana ne elalemin topuzundan isterlerse benim normalde gittigim kuafore gitsinler eve yakin istedikleri saci yaptirsinlar ben yanima kimseyi almicam salak salak ugrasamam kimseyle:KK66:

Canım en yakınlarından istersen alırsın yoksa dediğin gibi herkes kendi bildiğine gidip yaptırsın ben olsam sadece kardeşimi ve annemi alırım:KK16:Erkek tarafı o kadarını karşılıyor dersin soranlara geçersin kenara:KK52:

O zaman tamam ama yinede gelinle gelecek insanların bedavaya saç baş yaptırmasına karşıyım

Tatlim oyle tabi valla insanlar okuz cok afedersin beles diye gelirler yani:KK66: ben hatirliyorum da kuzen evlenirken sehir disindan gider gitmez kuafore girmis sacimi yaptirmis parami da odemis cikmistim herkes bizim gibi diil napacan

Bak enişte bey başlamış seni anlamaya :KK23: Bence aynen devam kuzum :21:

Ooo menü harika. Kız bir ordu doyar onunla. Millet göbeğim çıkmasın diyede fazla yemez zaten :KK9: Bizimkiler öyledir de :KK9:

:KK66:anca akli basina geldi o izbede oturamayacagimizi kendisi de biliyor
Bizim aile guneydogulu canim bir de bogazlarina duskun ama incecikler sinir bozan bir sekilde:KK66:yatili misafir de olacagi icin yemek toplu halde fazla fazla yapilsin da annem yorulmasin diye dusundum

Canım en yakınlarından istersen alırsın yoksa dediğin gibi herkes kendi bildiğine gidip yaptırsın ben olsam sadece kardeşimi ve annemi alırım:KK16:Erkek tarafı o kadarını karşılıyor dersin soranlara geçersin kenara:KK52:

Evet canim dogru diyorsun
Ben tek cocugum:KK66: damat sansli
Annem de sacini kendisi yapar kuaforun yaptigini begenmez zaten evde birsiri misafir olacagindan onlarin basinda olmasi daha uygun olur yani bizde oyledir en azindan

:KK54::13:

Evet değiştirmem zaten vermem kimselere:nazar::KK17:tek taş istemem de tamtur hayallerimde inşallah düğün hediyesi olarak düşünür arada vurgularım kendime alacağım gerçek pırlanta olmasın etrafı taş olsun yeter:KK52:beş taşta güzel evet çok havalı duruyor:KK12:

Alır kuzum alır sen merak etme :KK9:

Çok pahalı değil zaten tamturlar. Pırlantayı her zaman gereksiz görmüşümdür. O kadar para verilir mi hiç yahu :KK53: Bende çok beğeniyorum ama 5 taş ağır basıyor bende nedense :KK12:

Çok zarif duruyor yahuuu :KK23: :21:

$4043-IMG_3826.jpg

$4043-IMG_3826-4_40gr-yesil-H.jpg

:KK66:anca akli basina geldi o izbede oturamayacagimizi kendisi de biliyor
Bizim aile guneydogulu canim bir de bogazlarina duskun ama incecikler sinir bozan bir sekilde:KK66:yatili misafir de olacagi icin yemek toplu halde fazla fazla yapilsin da annem yorulmasin diye dusundum

En güzelini düşünmüşsün canım. Az olmasında fazla olsun. İsteyen istediği kadarda yeter :KK16:

Tatlim oyle tabi valla insanlar okuz cok afedersin beles diye gelirler yani:KK66: ben hatirliyorum da kuzen evlenirken sehir disindan gider gitmez kuafore girmis sacimi yaptirmis parami da odemis cikmistim herkes bizim gibi diil napacan

aynen öyle canım

zaten ne zor şartlarda evleniyorum bide dıdısının dıdısının parasını veremem eskidenmiş onlar 10 kişi gidermiş damat ödermiş ama o zmanda bu kadar pahalı değilmiş zaten şimdi kimseye yük olmaya gerek yok

Nasıl gıdıyo kızlar?

İşyerinde gıremıyorum artık dolayısıyla hiiiç giremıyorum akşam zaten fena yorgun oluyorum kılo kaybetmem dısında faydasını goremıyorum ben bu durumun :KK31: neyse kotu enerjileri bırakmak istiyorum artık iyi şeylerden bahsedeyım.. Nişanlımla aile yemeği facıa olmadı, geçti bitti :nazar:
Kına gecemın detaylarını hallettım, nişanlımla kavga etmiştik düğünde fotoğraf çekimi olucak kına da gerek yok diye başımın etını yemişti, ben kavga etmemek için iptal ettim, bi hafta geçti fotoğrafçıyı aramış kına gecesinde çekim ayarlamış, şaşırdım ve mutlu oldum inşallah rabbım her işimizi yoluna koyar :KK16:
Mobilyalarımızı seçtik, paylaşıcam çok yakında :KK76:

Kuafor bulamadım anacım:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
En içler acısı halim bu:KK1:

Herşey yolunda mı değilse olsa iyi eder, yolundaysa böyle devam etsin :nazar:

Evet canim dogru diyorsun
Ben tek cocugum:KK66: damat sansli
Annem de sacini kendisi yapar kuaforun yaptigini begenmez zaten evde birsiri misafir olacagindan onlarin basinda olmasi daha uygun olur yani bizde oyledir en azindan
Oh o yönden şanslı :KK12:Aslında doğru diyorsun anneler evde misafirler var zor olur hem kardeş hem anneyi aynı anda kuaföre götürmek sanırım annemde evde yapacaktır türbanını tüh :KK5:
Nasıl gıdıyo kızlar?

İşyerinde gıremıyorum artık dolayısıyla hiiiç giremıyorum akşam zaten fena yorgun oluyorum kılo kaybetmem dısında faydasını goremıyorum ben bu durumun :KK31: neyse kotu enerjileri bırakmak istiyorum artık iyi şeylerden bahsedeyım.. Nişanlımla aile yemeği facıa olmadı, geçti bitti :nazar:
Kına gecemın detaylarını hallettım, nişanlımla kavga etmiştik düğünde fotoğraf çekimi olucak kına da gerek yok diye başımın etını yemişti, ben kavga etmemek için iptal ettim, bi hafta geçti fotoğrafçıyı aramış kına gecesinde çekim ayarlamış, şaşırdım ve mutlu oldum inşallah rabbım her işimizi yoluna koyar :KK16:
Mobilyalarımızı seçtik, paylaşıcam çok yakında :KK76:

Kuafor bulamadım anacım:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
En içler acısı halim bu:KK1:

Herşey yolunda mı değilse olsa iyi eder, yolundaysa böyle devam etsin :nazar:
İyi gidiyor canım çok şükür seni soracaktım ama güzel gidiyor gibi maşallah büyük kısımlar gitmiş bitmiş ama kuaförü ayarlaman gerek son ana bırakma stres yaparsın canım belki provaya falanda gitmek isteyeceksin ne olur ne olmaz:KK23: hayırlı olsun mobilyalarınız aşkla kullanın:nazar::21:

Oh o yönden şanslı :KK12:Aslında doğru diyorsun anneler evde misafirler var zor olur hem kardeş hem anneyi aynı anda kuaföre götürmek sanırım annemde evde yapacaktır türbanını tüh :KK5:

İyi gidiyor canım çok şükür seni soracaktım ama güzel gidiyor gibi maşallah büyük kısımlar gitmiş bitmiş ama kuaförü ayarlaman gerek son ana bırakma stres yaparsın canım belki provaya falanda gitmek isteyeceksin ne olur ne olmaz:KK23: hayırlı olsun mobilyalarınız aşkla kullanın:nazar::21:

saol cok cnm benım :KK16::KK16::KK16: evet kuafor kanayan yara oldu bana :KK5:

X